JVC 65'' 165 ekran 4K UHD 65VU83T 8 Haziranda Bimde 4245tl

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba iyi günler. Sanırım şu model.

Bir tv almak ne kadar zormuş .2 sene önce 55 inc 2800 liraya sony android tv aldım 100 hz ekran.
o zaman fiyatlar nerde şimdi nerde şimdi fiyatlar nerde.

MB130 anakartlı ve LG IPS panelli HDR destekli bir tv
smr değeri 1200hz
wifi
widi
bşuetooth
netflix
hbbtv
cec_arc

vs mevcut :ok (V10115776)

Yalnız aynı tv nin SAMSUNG VA paneli olan (V10112598) ve yine MB130 (Yukarıdaki özelliklerin hepsi aynı) olan bir üretimi de mevcut. Size hangi tv denk gelir bilemiyorum, açı duyarlılığınız var ise satıcıdan kod isteyip ona göre tercih edebilirsiniz :ok

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Teşekkürler araştırdığınız için. IPS panelli olan versiyonun kodu bu sanırım V10115776
tv'in kalınlığı 14 cm imiş çok değil mi bu kalınlık
bir de konuda verdiğiniz jvc tv ile arasında ne gibi farklar mevcut . belki bime gelmesini beklerim o bakımdan

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Teşekkürler araştırdığınız için. IPS panelli olan versiyonun kodu bu sanırım V10115776
tv'in kalınlığı 14 cm imiş çok değil mi bu kalınlık
bir de konuda verdiğiniz jvc tv ile arasında ne gibi farklar mevcut . belki bime gelmesini beklerim o bakımdan

Kalınlıklar beni anormal etkilemiyor zira biliyorum ki o kalınlık sayesinde üründe olması gereken boşluk ve dolayısı ile hava alma yani ısıyı atabilme imkanı buluyor ürün. EDGE panelli tüm kardeşlerimizin 3-4 sene sonra burada anakart ve/veya led bar chipleri ısı kaynaklı deforme olduğu için sorun yaşadıklarını okuyacağız. 10 senedir yazıyoruz buradayız, Allah ömür verir bir o kadar daha yaşar ve yazarsak daha neler göreceğiz hep birlikte :ok

BİM e gelecek tv nin ne olacağını bilemiyorum, olmayan ürün üzerinden ahkam kesmek doğru olmaz lakin farklı bir varyasyon olacağını da düşünmüyorum.

S Çevrimdışı

SnttB

Yeni Üye
26 May 2018
32
37
8 haziran da bim e jvc 65 geliyor 4250 tl fiyatıyla ado hocam özellikleri dediğiniz gibimi ve fiyat performans olarak alınırmı teşekürler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

BİM deki arkadaşımla görüştüm, 12 Hazirana kadar bölge planının önünde olduğunu ve böyle bir satış olmadığını ifade etti. Afişin resminin çekildiği bölgeyi sordu, Bilgi alırsam bölgeyi de bildireceğim kendisine ona göre o da yukarıdan bilgi talep edecek.

Bunun yanısıra ben de buradan bir bildirimde bulunmuş olayım.

Kendisi ile ayrıca sizler adına görüşerek bir ricada bulundum, İlk görüşmemizde olumlu sonuç aldım sayılır ancak yine de kendisinin de danışması gereken yerler olduğunu ifade etti.

Konu şu;

Arkadaşlar, Planıma göre GENEL satış bilgilendirmesini takiben bu ürün bölgeme gelir gelmez EMANET 1 adet ürün alacağım kendisinden. Ürünü sadece kendim inceleyip size görüş aktarmak yerine, sizlere önceden duyurulmuş tarih ve saatte yine bir CANLI YAYIN yapacağım ve bu ürünü sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

Tamamen interaktif bir inceleme olacak, ben zaten ön incelemesini yapmış olurum yayına çıkmadan evvel. Yayın esnasında ise Sota Sota Deimos Deimos BlackSea BlackSea @Umut Barış tan oluşan yönetim kadromuz ile birlikte sizlerden gelen talepler doğrultusunda görmek, bilmek, duymak, İncelemek istediğiniz neresi var ise canlı yayında FORUMDAN yazarak bizden destek alabilirsiniz.

Enerji monitörü ile tüketim verilerini, Metremiz ile ürün ölçüleri ve kalınlığını, desibelmetre ile ses tepkisini, testo veya standart derece ile ürettiği ısıya varana kadar her şeyi *********.

Ve en önemlisi tabiii ki ürün görüntü performansı, panel testi YAN AÇI PERFORMANSI:ok

Biz yönetim olarak yayın akışını ve gün saat konusunu organize eder size bilgi veririz arkadaşlar.

Bu doğrultuda JVC 50'' konusundaki sitemlerin tekrarının yaşanmasının önüne geçmiş oluruz diye düşünüyorum, neticede görerek BİLEREK satın alacağınız bir ürün olacak. :ok

Bu anlamda sizlerin de görüş ve önerileri var ise şimdiden alabiliriz.

Görüşmek üzere :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
S Çevrimdışı

SnttB

Yeni Üye
26 May 2018
32
37
JVC 50 bölümünde bir arkadaşımız bayi önünden fotoğrafını paylaşmış

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
Arkadaşlar Merhaba;

BİM deki arkadaşımla görüştüm, 12 Hazirana kadar bölge planının önünde olduğunu ve böyle bir satış olmadığını ifade etti. Afişin resminin çekildiği bölgeyi sordu, Bilgi alırsam bölgeyi de bildireceğim kendisine ona göre o da yukarıdan bilgi talep edecek.

Bunun yanısıra ben de buradan bir bildirimde bulunmuş olayım.

Kendisi ile ayrıca sizler adına görüşerek bir ricada bulundum, İlk görüşmemizde olumlu sonuç aldım sayılır ancak yine de kendisinin de danışması gereken yerler olduğunu ifade etti.

Konu şu;

Arkadaşlar, Planıma göre GENEL satış bilgilendirmesini takiben bu ürün bölgeme gelir gelmez EMANET 1 adet ürün alacağım kendisinden. Ürünü sadece kendim inceleyip size görüş aktarmak yerine, sizlere önceden duyurulmuş tarih ve saatte yine bir CANLI YAYIN yapacağım ve bu ürünü sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

Tamamen interaktif bir inceleme olacak, ben zaten ön incelemesini yapmış olurum yayına çıkmadan evvel. Yayın esnasında ise Sota Sota Deimos Deimos BlackSea BlackSea ve @Umut Barış tan oluşan yönetim kadromuz ile birlikte sizlerden gelen talepler doğrultusunda görmek, bilmek, duymak, İncelemek istediğiniz neresi var ise canlı yayında FORUMDAN yazarak bizden destek alabilirsiniz.

Enerji monitörü ile tüketim verilerini, Metremiz ile ürün ölçüleri ve kalınlığını, desibelmetre ile ses tepkisini, testo veya standart derece ile ürettiği ısıya varana kadar her şeyi *********.

Ve en önemlisi tabiii ki ürün görüntü performansı, panel testi YAN AÇI PERFORMANSI:ok

Biz yönetim olarak yayın akışını ve gün saat konusunu organize eder size bilgi veririz arkadaşlar.

Bu doğrultuda JVC 50'' konusundaki sitemlerin tekrarının yaşanmasının önüne geçmiş oluruz diye düşünüyorum, neticede görerek BİLEREK satın alacağınız bir ürün olacak. :ok

Bu anlamda sizlerin de görüş ve önerileri var ise şimdiden alabiliriz.

Görüşmek üzere :ok

Afiş Kocaeli Gölcük’te hocam

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
Satılmayan 65" tv leri bir süre sonra şubeye özel indirim yaparlar. Onu takip etmek lazım :)

Ama Vestel 65ud8900 modelini 3317TL fiyattan alamadım. Kredi kartı limiti yetmedi. Yeğenim Zorlu grubu çalışanı olduğu için 1 adet özel indirimli fiyattı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt