JVC 55" SMART UYDU ALICILI 4K UHD Televizyon - BİM

seouzmani Çevrimdışı

seouzmani

Yeni Üye
22 Eki 2019
2
39
Herkese merhaba. Bim e 5 kasımda gelecek olan 55" SMART UYDU ALICILI 4K UHD Televizyon JVC hakkında model numarası gibi bilgilere ulaşan var mı? Yada ado hocam bu TV hakkında ne Dersiniz.

518_buyuk_210x300_KRAL.png
IMG_20191031_182433.jpg

Sanki a101 de gecen hafta satılan toshiba 55v5863 den Taha iyi gibi. Hrz fps değerleri konusunda hiçbir bilgi bulamadım.

Bilen varsa lütfen yazsın.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arada kendi değil forumunda reklamını yapmanızı öneririm, daha önce de bu konu hakkında bilgi verdik, forum üstünden sadece pirim yapmamaya çalışmanızı öneririm
Ben zaten siliyorum mesajlarını öyle reklam amaçlı görünce :ok

Bilgilendirmek başka
Paylaşım başka
Reklam başka
Flood başka şey

Sanırım geçmiş 19 senede forumculuk nedir, ne nasıl olur öğrenmişimdir diye düşünüyorum sevgi Fiko, Sen ne dersin :kas

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ben zaten siliyorum mesajlarını öyle reklam amaçlı görünce :ok

Bilgilendirmek başka
Paylaşım başka
Reklam başka
Flood başka şey

Sanırım geçmiş 19 senede forumculuk nedir, ne nasıl olur öğrenmişimdir diye düşünüyorum sevgi Fiko, Sen ne dersin :kas
Abi siz bilirsiniz, ben uyarimdan muzdarip im gerisi sizde, biz burada arkadaş için reklam almıyoruz, paylaşımlarında gerekirse yardımcı oluyoruz, ama arkadaş her yerde kendi reklamını yapıyor, bence bu konuda ara yol bulunmalıdır.

E Çevrimdışı

evkedisi

Yeni Üye
9 Kas 2019
4
43
jvc lt-55vu6905t tv bu bügün montaj yapıldı diyebileceğim f/p olarak kesinlikle alın ben çok beğendim görüntü mükemmel yandan üsten her yerden aynı.

Greylights Çevrimdışı

Greylights

Aktif Üye
13 Haz 2019
56
26
Panel olarak ne kullanıyorlar bunda? Tam siyah ve beyaz ekranda gölgelenme var mı?
Benim anlamadığım hdr televizyon tam siyah ekranda arka ışığı kapatması lazım neden kapanmıyor vestellerde? Ben mi yanlış biliyorum :ara

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hayırlı uğurlu olsun :)
mb230 ana kart
lg ıps panel

ıps panellerde kontrast daha düşüktür.

panel-karsilastirma-tablosu-jpg7fc567f5236785313885f08b24430789.jpg

HDR, “High Dynamic Range” ifadesinin kısaltmasıdır. HDR, görüntünün en parlak ve en karanlık kısımlarını olduğundan daha koyu ya da olduğundan daha parlak görmemizi sağlar. Yani daha belirgin bir kontrast anlamına gelir. Panel kontrast özelliği düşük olan ıps panellerde dediğiniz Va panele göre düşüktür.
bilginize

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
13 ARALIK jvc 55 İnch smart tv yi bugün aldım.beklemedeyim.
bakalım nasıl bir tv gelecek.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt