JVC 50VU73T Model Televizyon İçin Panel Arıyorum.

E Çevrimdışı

ersin11

Yeni Üye
7 Şub 2020
20
36
sincerelym sincerelym hocam selam benim de tv panel kırıldı stokta yokmuş aynı tv varmış benşmki revzyonlu idi bende bari üst modle verin para ödiyeceksem dedim 55u9500 dedim rasgele siteye bakıp 2.987 tl dediler sen aldınmı 55u9500'ü nasıl Panel ne marka samsung vb mi ve VA mı IPS mi

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
sincerelym sincerelym hocam selam benim de tv panel kırıldı stokta yokmuş aynı tv varmış benşmki revzyonlu idi bende bari üst modle verin para ödiyeceksem dedim 55u9500 dedim rasgele siteye bakıp 2.987 tl dediler sen aldınmı 55u9500'ü nasıl Panel ne marka samsung vb mi ve VA mı IPS mi
Kardeş aldım, kullanıyorum 10 gündür falan. Açıkçası hoşuma gitti. Görüntü, yan izleme açısı ve ses jvc den çok iyi. Kanal geçişleri yavaş kumanda iyi fakat direk tv geçiş tuşu koymamışlar. Panel samsung va imiş, ips gelseydi daha iyi olurdu herhalde.

ugurcoskun Çevrimdışı

ugurcoskun 

Yeni Üye
16 Tem 2018
21
34
Yereldeki yetkili servis ile.
Vestel yetkili servise bıraktığım kayıt sonrası az önce aradılar ve Regal 50R754U marka/model televizyonu 2680 lira nakit karşılığında alabileceğimi söylediler. Panel şimdilik stoklarında görünmüyormuş. Eğer panel stoklarında olsaymış 1500 lira gibi bişey tutuyormuş. Ama malesef yok.
2100 liraya satın aldığım televizyonu verip, üstüne de 2680 lira nakit verip Regal marka 50 inch tv almak çok mantıklı gelmiyor açıkçası. Gerçi Regalin piyasa fiyatına bakınca 3450lira gibi rakamlara satıldığını gördüm ama nasıldır bilemiyorum. F fikoloji ve A Adem Helvacı hocam ne dersiniz ? Servisten hangi marka/model isteğinde bulunayım ?
Yine de Regal çok pahalı ya. Kendimi kazıklanmaya çalışıyormuş gibi hissediyorum :)

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Vestel yetkili servise bıraktığım kayıt sonrası az önce aradılar ve Regal 50R754U marka/model televizyonu 2680 lira nakit karşılığında alabileceğimi söylediler. Panel şimdilik stoklarında görünmüyormuş. Eğer panel stoklarında olsaymış 1500 lira gibi bişey tutuyormuş. Ama malesef yok.
2100 liraya satın aldığım televizyonu verip, üstüne de 2680 lira nakit verip Regal marka 50 inch tv almak çok mantıklı gelmiyor açıkçası. Gerçi Regalin piyasa fiyatına bakınca 3450lira gibi rakamlara satıldığını gördüm ama nasıldır bilemiyorum. F fikoloji ve A Adem Helvacı hocam ne dersiniz ? Servisten hangi marka/model isteğinde bulunayım ?
Yine de Regal çok pahalı ya. Kendimi kazıklanmaya çalışıyormuş gibi hissediyorum :)

Aynı sayılır

ugurcoskun Çevrimdışı

ugurcoskun 

Yeni Üye
16 Tem 2018
21
34

Ben Regal için istediğiniz fiyat çok yüksek dediğimden bu defa Hı Level UHL674 diye bir model önerdi ve 1722 lira ücret istediler. İnternette böyle bir model bulamadım. Acaba yanlış mı verdiler model numarasını.
F fikoloji hocam siz ne yapmamı tavsiye edersiniz ? Bu seçeneklerden birini mi seçeyim yoksa farklı bir talepte mi bulunayım Vestelden ?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Ben Regal için istediğiniz fiyat çok yüksek dediğimden bu defa Hı Level UHL674 diye bir model önerdi ve 1722 lira ücret istediler. İnternette böyle bir model bulamadım. Acaba yanlış mı verdiler model numarasını.
F fikoloji hocam siz ne yapmamı tavsiye edersiniz ? Bu seçeneklerden birini mi seçeyim yoksa farklı bir talepte mi bulunayım Vestelden ?
hi level 50UHL670 var

sincerelym Çevrimdışı

sincerelym 

Aktif Üye
10 Haz 2018
184
İlginç, bana sadece Vestel var demişlerdi vede sadece 55U9500 var demişlerdi.

ugurcoskun Çevrimdışı

ugurcoskun 

Yeni Üye
16 Tem 2018
21
34
İlginç, bana sadece Vestel var demişlerdi vede sadece 55U9500 var demişlerdi.
Belki siz alacağınız dönemde yoktur ellerinde. Bana da bu modeli 3 gün tutabileceğini ve ona göre karar vermemi söylediler. Sanırım Hı Level olanı alıcam. Regal çok pahalı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hi level 50UHL670 var
Evet bende araştırdığımda aynı model numarasını bulabildim. Acaba 50UHL674 böyle durumlar için ürettikleri bir model mi diye sordum kendi kendime ama o kadar da uğraşmazlar ya :))

Geri
Üst Alt