JVC 50VU73T Kullanıcılarına özel 3.62.13.0 sürüm MB130 yazılım

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Çok geride bi sayfada bi arkadaş daha sormuştu cevap alamamıştı bu rom özellikle wireless da sıkıntı gibi veya başka bi şey olursa orjinal romuna nasıl döneriz(bende halen ilk romu var).Şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

A Çevrimdışı

Ambrosio

Yeni Üye
21 May 2018
5
31
Güncellemeyi 3 günden beri kullanıyorum, hem netflix hem ps4proda renkler kesinlikle daha canlı ve keskin ,yanliz bir kaç soruna değinmek istiyorum, bazen youtube ve netflixteyken kumanda kitleniyo ve tvnin fişini çekmeden keskinlikle düzelmiyor, dün bir problemide ps4de yaşadım bilenler bilir fifada oyuna girerken hdr aktif hale geliyo ne olduysa hdr aktif olduktan sonra renkler birbirine karıştı eskiden windowsda 256renk diye bi seçenek vardı ekran tamamen o sekli aldi panel arıza verdi diye düşündüm ,bu problemide fişi çıkarıp takınca hallettim sanirim bi hotfix gelmesi gerekiyo Adem Helvacı Ado

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Çok geride bi sayfada bi arkadaş daha sormuştu cevap alamamıştı bu rom özellikle wireless da sıkıntı gibi veya başka bi şey olursa orjinal romuna nasıl döneriz(bende halen ilk romu var).Şimdiden teşekkürler arkadaşlar...
Forumda mevcut olan 3.62.4.0 veya 3.62.7.0 a dönebilirsiniz :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Güncellemeyi 3 günden beri kullanıyorum, hem netflix hem ps4proda renkler kesinlikle daha canlı ve keskin ,yanliz bir kaç soruna değinmek istiyorum, bazen youtube ve netflixteyken kumanda kitleniyo ve tvnin fişini çekmeden keskinlikle düzelmiyor, dün bir problemide ps4de yaşadım bilenler bilir fifada oyuna girerken hdr aktif hale geliyo ne olduysa hdr aktif olduktan sonra renkler birbirine karıştı eskiden windowsda 256renk diye bi seçenek vardı ekran tamamen o sekli aldi panel arıza verdi diye düşündüm ,bu problemide fişi çıkarıp takınca hallettim sanirim bi hotfix gelmesi gerekiyo Adem Helvacı Ado

Not Alındı :ok

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Forumda mevcut olan 3.62.4.0 veya 3.62.7.0 a dönebilirsiniz :ok
Bu sürümleri yine aynı yöntemle mi kuruyoruz cep telefonlarında alt sürüme geçmek zordur bunda durum farklı gibi yani yine aynı yöntemle direk kurabiliyoruz dimi hocam ilginiz için teşekkürler.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bu sürümleri yine aynı yöntemle mi kuruyoruz cep telefonlarında alt sürüme geçmek zordur bunda durum farklı gibi yani yine aynı yöntemle direk kurabiliyoruz dimi hocam ilginiz için teşekkürler.

Kuruluyor azizim bizzat denedik defalarca

Eski sürümlerde full ile geri dönülüyordu, Son dönemlerde deniyoruz gayet rahat geçiş yapıyor :ok

M Çevrimdışı

metii

Yeni Üye
13 Haz 2018
1
32
Merhabalar Adem Helvacı Ado Bey ,

benim digiturkplay üyeliğim var ve buradan yayınları izliyordum. JVC 50VU73T model televizyonu BİM'den satın aldım. Bu TV'de web browser'dan digiturkplay yayını açmaya çalıştığımda flash player yüklemeniz gerekir uyarısı alıyor, flash player indirme ve yükleme işlemlerini yapamıyorum. Yayınladığınız yazılım güncellemesiyle birlikte flash player eklentisi kurulabiliyor mu? ya da digiturkplay izleyebilmek için yapabileceğim bir şey var mıdır? yardımcı olabilirseniz çok mutlu olacağım.

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
3.62.4.0 sürümünün linkini site içinde aradım bulamadım rica etsem paylaşabilirmisiniz adem hocam kusura bakmayın..

Geri
Üst Alt