JVC 50VU73T Kullanıcılarına özel 3.62.13.0 sürüm MB130 yazılım

L Çevrimdışı

lawroller

Yeni Üye
12 Haz 2018
2
34
Benim de bu ürünumde, güneş yansıması olan '' sarı'' renk tonu fazla parlıyor. (insan yüzlerinde ten renginde güneş yansıdığında çok parlak görünüyor)

TV açılışında bana da soluk geldi 'dinamik' ekran modu ile biraz düzeltme olsa da genel olarak renkler biraz soluk gibi ve TV de renklerde canlılık yok gibi bende ve görüntü beklediğim kadar akıcı değil (hz yeterli olur sanıyordum ama gözle hissedilir bir akicilik sorunu var benim izlenimimde. Adem Hocam güncelleme desteklerini sizden bekleyen çok kişi var, desteklerinizi esirgemeyiniz, paylaşımlariniz için çok Teşekkürler.

C Çevrimdışı

caglar unsal

Aktif Üye
28 May 2018
60
48
Dün itibarı ile yeni yazılımı 7.0 dan 13 'e yükselttim, inceledim kurcaladım hanıma sordum oğlana sordum fakat renklerde olsun görüntüde olsun hiçbir fark göremedik. Gerçi renk ve görüntüden gayet memnunduk asıl farkı 4.0 dan 7.0'a geçtiğimizde bariz bir şekilde farketmiştik bir canlılık bir netlik gelmişti özellikle HD kanallar üzerinde kendini hissettirdi 7.0 sürümü. dediğim gibi 13 de bir fark göremedim. Mutlaka sistemde düzeltmeler iyileştirmeler yapılmıştır ama biz kullanıcılar olarak sanırım bunu pek anlayamıyacağız.

E Çevrimdışı

Esesefesi

Yeni Üye
11 Haz 2018
3
47
Adem hocam en sonunda indirebildim en kısa zamanda yükleme yapacağım desteğinizden ötürü teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık.iyi çalışmalar.

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar Günaydın;

Yazılımı paylaştığım günden beri hiç bir kısıtlama getirmedim. Linki gören herkes indirebilir komutu vermiştim ve mesajlarınızı okuyunca az önce kontrol ettim ayarlar aynı şekilde duruyor.

Denemek için 1-2 arkadaşımız deneyip bilgi verebilirmi rica etsem, gerekirse linki değiştireyim :ok

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
959
41
Arkadaşlar Günaydın;

Yazılımı paylaştığım günden beri hiç bir kısıtlama getirmedim. Linki gören herkes indirebilir komutu vermiştim ve mesajlarınızı okuyunca az önce kontrol ettim ayarlar aynı şekilde duruyor.

Denemek için 1-2 arkadaşımız deneyip bilgi verebilirmi rica etsem, gerekirse linki değiştireyim :ok

abi arkadaşların mesajlarını görünce bende şaşırdım, sorunsuz indirmiştim çünkü. Denedim izin istedi, yükleme yapamadım.. şimdi denedim sıkıntı yok...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
abi arkadaşların mesajlarını görünce bende şaşırdım, sorunsuz indirmiştim çünkü. Denedim izin istedi, yükleme yapamadım.. şimdi denedim sıkıntı yok...

:alala benden başka kimsenin sayfaya erişim yetkisi de yok ki ayarlarla oynasın

Neyse sonuç itibari ile şu an ''sorun yok'' olarak kabul ediyorum siz indirebildiğinize göre :ok

K Çevrimdışı

kaya48

Yeni Üye
12 Haz 2018
3
45
Arkadaşlar Merhaba;

Kafa karışıklığı olmaması adına önce bir açıklama yapayım.

Başlık JVC kullanıcılarına özel ancak bunun haricinde MB130 yeni yazılım çıktı başlığı ile, zaten süregelen ÇEKİRDEK YAZILIM geleneğimize devam ediyoruz. Yani MB130 başlığındaki yazılım ile bu yazılım aynıdır.
İşin aslı ise, fabrikaya geribildirimlerimiz sonrasında özellikle ve ağırlıklı olarak JVC 50VU73T kullanıcılarının şikayetleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış özel bir yazılımdır.

Paylaştığım bu yazılım üzerinde önceden zaten çalışılıyordu, JVC sonrası ve genel MB130 geri bildirimlerimiz ile birlikte son hali verildi. Bundan sonra yine güncellemeler mutlaka gelecektir :ok

MB130 ile üretilmiş diğer marka sahipleri arkadaşlarımız da bu yazılımı yükleyebilirler.

Her ne kadar yazılımı daha önce ele almış olsam da, her zaman olduğu gibi önce kendim incelemek istedim.

Yine her zaman olduğu gibi yazılım ile ilgili ''Şu olmuş bu düzelmiş bu bozulmuş'' gibi yorumlar yapmayacağım.

Sizlerden en öncelikli isteğim ise şu dur;

Arkadaşlar lütfen kimsenin yazdıklarından etkilenmeden kendi tespitlerini yazınız geri dönüş olarak. Bakınız aynı konu JVC 50'' kullanıcıları ana konu sayfasında yaşandı, Bir arkadaşımızın ''Renkler soluk yaaa'' demesiyle birlikte arkasından bir çok arkadaşımız aynı söylemde bulundu ki ben iddia ediyor ve kalıbımı basıyorum ki bu tv de renk falan soluk değildi, halen de değil iddiasındayım.

Yani bir arkadaşımıza soluk gelmiş olabilir, nasıl ayar yaptığını bilmiyoruz, hangi tercihleri kullandığını bilmiyoruz, Doğru tonu bulup bulmadığını bilmiyoruz bu nedenle önemle rica ediyorum lütfen kimsenin yazdığından etkilenerek değil, size verdiği his, size sunduğu renk, size paylaştığı internet verileri, size çıkarttığı ses nasıl geliyor ise o şekilde yazınız.

Bu vesile ile hepinize şimdiden hayırlı olsun diyor ve yazılımı paylaşıyorum.

Önce İLK izlenimlerinizi, sonra da kısa orta uzun vade kullanım sonrası görüşleriniz için bu başlığı kullanabilirsiniz arkadaşlar :ok

[Gizli içerik]
hocam teşekkür ederiz.
TV yi sıkıntısız bir şekilde kullanıyorduk ama güncelleme yapan arkadaşlar oldukça memnun gözüküyor. Deneyip görüşümü belirteceğim..

digital71 Çevrimdışı

digital71

Yeni Üye
29 May 2018
43
44
Arkadaşlar Günaydın;

deneme yapayım ben

Geri
Üst Alt