JVC 50VU73T Kullanıcılarına özel 3.62.13.0 sürüm MB130 yazılım

S Çevrimdışı

Serkanux

Yeni Üye
3 Haz 2018
10
44
Arkadaşlar yazılım çok iyi.bende de birkaç sorun çıktı.kumanda kilitlendi bir kere.fişten çekince düzeldi.menüde ikonlar yazan şey değil.şöyleki internete basıyorum başka yer açılıyor.tv listesine basıyorum başka yer açılıyor.menü tuşları yanlış.başka olan var mı.@ado

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Bende o sorunlar yok hocam tek sorun renklerde canlılık gitti ve menüsü pek hoş değil bu 7.3 sürümü iyiyse ona geçelim.

B Çevrimdışı

backstroke

Yeni Üye
23 May 2018
10
35
Ben de bugün yeni güncellemeyi kurdum. Fakat 25 Mayıs'tan bugüne kadar kullanamadım. Yeni ev olduğu için uydu vs kurulu olmadığından ilk sürümü deneme fırsatı olmadan bugün direkt uydu bağlandıktan sonra yeni güncellemeyi yükledim. 8-9 senelik Samsung lcd tv den sonra bu büyüklükte ve yeni teknoloji de bir tv kullandığım için her şey bana güzel geliyo:)

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Bende de oldu 7.3 le ilk sürümü yani çıkış sürümünü kurmak lazım renkler de daha iyiydi onda.Nerden bulabiliriz acaba...

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Hocam site var diyorsunuz ama bulamıyoruz veya içeriğini göstermiyor gibi yazılar çıkıyor tv nin çıkış serisine ulaşabileceğimiz link atsanız en azından kurmaksak bile stoklardık.Fulllemeden oluyor diye belirtmiştiniz yanlış anlamadıysam hocam..

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Konu başlığındaki jvc 50VU7T hocam bimden almıştım mayıs sonu kampanyasında...

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Konu başlığındaki jvc 50VU7T hocam bimden almıştım mayıs sonu kampanyasında.Sizin paylaşdığıniz son sürümü yüklemiştim ancak renklerde bayağı canlılık gitti,yandan baktığımızda bulanıklık tarzı şeyde de iyileştirme olmadı,menüsü çok basit bi görünüme büründü fabrika çıkışı sürümü için link paylaşsanız ben bulamadım yada hep içeriği göstermedi tarzında yazılar oluyor sitede, fullemeden olduğunu söylemiştiniz olmazsa full seçeneğini de yaparım.Yada yedeğim olmuş olur şimdiden hayırlı bayramlar adem hocam...

G Çevrimdışı

Gürkan K

Yeni Üye
11 Haz 2018
45
51
Bu son sürümde renk ve dinamik modunu fullusem bile kontras da dahil renkler kötü oluyor.Fabrika çıkış sürümü ve menüsü bana daha iyi gibi geldi...

Geri
Üst Alt