İzmir Karşıyaka'dan Selamlar

H Çevrimdışı

haakan35 

Yeni Üye
30 Ocak 2018
46
Betonsan blokları mı yoksa? :kop

NERGIZ.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

İşte bu gördüğün yeşillikli yer aslında eskiden yan yana iki dükkan idi. Birisi kahve, diğeri de televizyon tamircisi olan bizim dükkan dı. :)
13 Temmuz 1987 tarihinde taşınmıştık o dükkana, sonra 1775 sokaktaki başka bir dükkana taşınmıştık 1991 yılında. Sanırım 167/1-A idi adresi. Ömer amcanın tükkan :) (Kulakları çınlasın, vefat etti ise Allah rahmet eylesin diyeyim)

1775-5.png

H Çevrimdışı

haakan35 

Yeni Üye
30 Ocak 2018
46
İşte bu gördüğün yeşillikli yer aslında eskiden yan yana iki dükkan idi. Birisi kahve, diğeri de televizyon tamircisi olan bizim dükkan dı. :)
13 Temmuz 1987 tarihinde taşınmıştık o dükkana, sonra 1775 sokaktaki başka bir dükkana taşınmıştık 1991 yılında. Sanırım 167/1-A idi adresi. Ömer amcanın tükkan :) (Kulakları çınlasın, vefat etti ise Allah rahmet eylesin diyeyim)

1775-5.png
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bizim evin karşısı kahve ve ganyan bayiisi oldu şimdi orası

C Çevrimdışı

Cango

Yeni Üye
23 Mar 2020
6
54
Hoşgeldin sevgili Cango.

Gelirken, Nergis mahallesinden kokular ve Karşıyaka yalısından meltem esintileri getirdin mi bana ? ? ?

O zaman ilk çayın benden olsun :cay
Eski muhitim A Adem Helvacı bey mürşide akyüz ve cemil akyüz ilköğretim okullarında okudum. ?
Adem Bey size işim düştü bir televizyonumuz var 3D görüntü gidiyor ses var led arızası sanırım ücreti karşılığında tamir edebilirmisiniz?

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bizim evin karşısı kahve ve ganyan bayiisi oldu şimdi orası
Sizin evin karşısı mi? :alala

Yoksa Mehmet abilerin binada mı oturuyorsun?

Galiba Çetinkaya idi soyadı. Bankacıydı, eşi Yasemin abla ve karşı komşuları tontiş Saadet teyzemiz vardı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri