İyiki doğdun @Adem Helvacı hocam mutlu yıllar..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
mutlu yıllar adem bey. belli bir yaştan sonra, yaş günleri sırf mutluluk değil, hüzün ve mutluluk bir arada hissettirebilir, uyanık olun. :bye

neden diyene, yaşlanmak öyle bi şi yeğen derim. :hoba1
Hocam birkaç yıl evvel ben iptal ettim bu işleri, Hatuna söyledim , yakın çevrem bilir. Hatırlanmak sayılmak güzel ancak şu kutlama merasim sürpriz pasta mum vs hakikaten bana göre değil ve kesinlikle size katılıyorum ki bir noktadan sonra artık nasıl da bitişe doğru adım adım ilerlediğinizi anımsıyorsunuz :kiskis

Olur da forumumuz ebedi olur, gün gelir son nefesi verirsem haberi alan dostlar ''Nereye Ado'cum, daha karpuz keseciiiiğidik'' diye yazmayı ihmal etmesin çünkü hakikaten daha yapacak çok işim var olarak görüyorum kendimi :kiskis

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem üstad doğum günün kutlu olsun.Sevdiklerinle beraber sağlıklı,huzurlu,mutlu nice yaşlara. :clap2 🎂:bye
Sizlerle olduğum için zaten sevdiklerimle kutlamış oluyorum bakın daha şimdiden temennileriniz tutmaya başladı bile. Hazır etkisini göstermeye başlamışken bir temennimiz daha var ortak olan hani , bir de o tuttu mu tamamdır işte benim de bizim de asıl doğum günümüz o gün olacak nasipse :kiskis

barbarosso Çevrimiçi

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
315
Yeni yaşınızda her günde bir önceki gününüzden daha huzur ve esenlik içinde olursunuz inşallah herkese ve herşeye rağmen.
Sevdikleriniz yanınızda sevmedikleriniz ardinizda...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri