İstek ve Öneri

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
V Hepyeni

Ben kampanyayı inceledim , kesinlikle tüketici aleyhine olan saçma sapan bir kampanya. Zaten herkese vermiyorlar bir nevi krediye bağlıyorlar sizi , findeks kredi notu iyi olanlara veriliyor.

Birazdan forumda kampanya ile ilgili detaylı başlık açacağım , ilgilenen olursa hemen üye olsunlar :)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Bendeki görüntü bu tapatalk candır

66cbe6f097452f06bdbebe2b25c2545f.jpg
c35f2e8c5e1177831adbb40716a11488.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
clearidas' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
Android sürümü ile ilgili olabilir mi? 6.0.1 var bende.  :oku:

Benimde android 6.0.1 görüntü bu şekilde. Seninki masaüstü gorunum gibi geldi bana.

Ben Opera Beta kullanıyorum mobilde. 

Ayarı da "mobile agent" şeklinde ayarlı. 

Ayarı masaüstü yaptığımda, bilgisayardaki düzeni görüyorum.

Ayardan kaynaklı bir sıkıntı değil bu. 

Bence Opera ile bir uyum sorunu. 

Beta kullandığım için mi acaba?  :alala:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Bu arada gülücüklerin açıldığı kısmı küçük yapabilir miyiz? 

Sayfanın tamamını kaydırmak yerine, farenin imlecini oraya getirdiğimizde o kısım kendi içinde kaydırılabilir olsun. 

Böyle birşey yapılabilir mi?  :alala:

@Sota

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
@sota kardeşim selamlar;

Şimdi forumumuzda bildirim sisteminin çalışma şekline göre, 

1-Bildirim geliyor
2-Etiketlendiğin için aynı anda SENDEN BAHSETTİM geliyor
3-SENDEN bahsettim tıklıyorsun özel mesaj kutun açılıyor ve bahsedilen linki tıklıyorsun
4-Tıkladığın sayfa açılıyor ancak ilk sayfasından açılıyor yani etiketlendiğin mesajdan değil
5-Sen en son sayfaya gidip mesaj arıyorsun

Şeklinde ilerliyor.

Belki günde 1-2 mesaj yazanlar için sorun olmayabilir lakin bana biraz zor oluyor bu durum.

Aciliyeti yok ancak buna farklı bir yol bulunabilirmi diye bir ara zihnini kurcalarsan sevinirim :ok:

Ayrıca bildirimlerde okumuş olduklarımız otomatikman kendisi silinebilir ve bildirim listesinden çıkabilir rmi?

Günde yaklaşık 50 kere bildirim siliyorum.

Şu an başka bir telaşın var biliyorum ve kesinlikle elbette en önemli önceliğin o olmalı. Sadece aklıma gelmişken buraya yazayım drusun diye düşündüm.

Şimdiden kolay gelsin :ok:

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Benimde daha önceden bir kaç kez belirttiğim tapatalk'da birinin mesajını alıntılayıp cevap yazılamıyor , alıntı yapılamıyor tapatalk'ta. Tapatalk ile girdiğim diğer forumlarda böyle bir sorun yok. Dediğim gibi daha öncede bir kaç kez dile getirmiştim ama baktım olmuyor kabullendim artık  :mml:  forumun emojileri tapatalkta harf olarak çıkıyor , tapatalk'dan koyduğum emojilerde forumda harf olarak çıkıyor , sadece burada oluyor bu sorun. Bende şöyle çözüyorum kendimce tapatalk'dan foruma bakıyorum , birşey yazacağım zaman web görüntüleye basıp web'den girip cevap yazıyorum mecburen   :ebebe:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
The_SreT' Alıntı:
Benimde daha önceden bir kaç kez belirttiğim tapatalk'da birinin mesajını alıntılayıp cevap yazılamıyor , alıntı yapılamıyor tapatalk'ta. Tapatalk ile girdiğim diğer forumlarda böyle bir sorun yok. Dediğim gibi daha öncede bir kaç kez dile getirmiştim ama baktım olmuyor kabullendim artık  :mml:  forumun emojileri tapatalkta harf olarak çıkıyor , tapatalk'dan koyduğum emojilerde forumda harf olarak çıkıyor , sadece burada oluyor bu sorun. Bende şöyle çözüyorum kendimce tapatalk'dan foruma bakıyorum , birşey yazacağım zaman web görüntüleye basıp web'den girip cevap yazıyorum mecburen   :ebebe:

Tapatalk'ın tarayıcıdan farkı nedir? Bildirim mi gönderiyor?

Geri
Üst Alt