İstek ve Öneri

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Cvp: İstek ve Öneri

Umut Barış' Alıntı:
The_SreT' Alıntı:
Benimde daha önceden bir kaç kez belirttiğim tapatalk'da birinin mesajını alıntılayıp cevap yazılamıyor , alıntı yapılamıyor tapatalk'ta. Tapatalk ile girdiğim diğer forumlarda böyle bir sorun yok. Dediğim gibi daha öncede bir kaç kez dile getirmiştim ama baktım olmuyor kabullendim artık  :mml:  forumun emojileri tapatalkta harf olarak çıkıyor , tapatalk'dan koyduğum emojilerde forumda harf olarak çıkıyor , sadece burada oluyor bu sorun. Bende şöyle çözüyorum kendimce tapatalk'dan foruma bakıyorum , birşey yazacağım zaman web görüntüleye basıp web'den girip cevap yazıyorum mecburen   :ebebe:

Tapatalk'ın tarayıcıdan farkı nedir? Bildirim mi gönderiyor?

Evet hem anında bildirim gönderiyor vede forum ulaşılabilirliğini ve içeriğini daha basitleştiriyor. İstersen bi yükleyip dene demek istediğimi daha iyi anlarsın hocam   :tabi:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Forumumuzda Duyarli Tema Kullanilmaktadir

Giris Yaptiginiz Cihaza Gore Ekran Boyutu  Otomatik Boyutlanir

Tapatalk Ihtiyaciniz Yok Bence
Genede
Tapatalk Acik Biraktim Kullanmak isteyen  Olur Diye

Tapatalk ve Etiketleme Sistemi Uzerinde Calisma Yapacagim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
The_SreT' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
Tapatalk'ın tarayıcıdan farkı nedir? Bildirim mi gönderiyor?

Evet hem anında bildirim gönderiyor vede forum ulaşılabilirliğini ve içeriğini daha basitleştiriyor. İstersen bi yükleyip dene demek istediğimi daha iyi anlarsın hocam   :tabi:

Üyelik gerektiriyorsa kullanmam. :ebebe:

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Sota' Alıntı:
Forumumuzda Duyarli Tema Kullanilmaktadir

Giris Yaptiginiz Cihaza Gore Ekran Boyutu  Otomatik Boyutlanir

Tapatalk Ihtiyaciniz Yok Bence
Genede
Tapatalk Acik Biraktim Kullanmak isteyen  Olur Diye

Tapatalk ve Etiketleme Sistemi Uzerinde Calisma Yapacagim

Kullanıcılara font seçeneği sunma imkanınız var mı?
Şu kısmı ve başlıkları bazen okuyamıyorum. :anaaa:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875

The_SreT' Alıntı:
Benimde daha önceden bir kaç kez belirttiğim tapatalk'da birinin mesajını alıntılayıp cevap yazılamıyor , alıntı yapılamıyor tapatalk'ta. Tapatalk ile girdiğim diğer forumlarda böyle bir sorun yok. Dediğim gibi daha öncede bir kaç kez dile getirmiştim ama baktım olmuyor kabullendim artık  :mml:  forumun emojileri tapatalkta harf olarak çıkıyor , tapatalk'dan koyduğum emojilerde forumda harf olarak çıkıyor , sadece burada oluyor bu sorun. Bende şöyle çözüyorum kendimce tapatalk'dan foruma bakıyorum , birşey yazacağım zaman web görüntüleye basıp web'den girip cevap yazıyorum mecburen   :ebebe:

Tapatalk Uygulamasınında Gerıye Donuk Bırkac Versıyon Denedım Hepsınde Aynı Sorun Devam Ettı

Buda Demek Oluyor kı

Kullandıgımız Temayla Tapatalk Uygulaması Cakısıyor  :krokop:

Suan Icın Yapılabılecek Hıcbırsey Yok  :)ark:

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
@Sota Hocam Sohbet Bölümü Açılabilir mi Ana Sayfada En Azından Çoğu Kişi Tanışmış, Acil Durumları Oradan Görme İmkanımız Olur Diye Düşünüyorum 24 Saatte veya 12 Saatte Otomatik Olarak Ta Silinme Temizlenme Yapılabilir Sohbet Kutusunda Benim ki Sadece Bir Öneri Teşekkürler

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32

Apollon07' Alıntı:
@Sota Hocam Sohbet Bölümü Açılabilir mi Ana Sayfada En Azından Çoğu Kişi Tanışmış, Acil Durumları Oradan Görme İmkanımız Olur Diye Düşünüyorum 24 Saatte veya 12 Saatte Otomatik Olarak Ta Silinme Temizlenme Yapılabilir Sohbet Kutusunda Benim ki Sadece Bir Öneri Teşekkürler

hocam sohbet açılırsa şöyle bir sorun oluyor. bu sefer soruları olanlar hep sohbetten yazmaya başlarlar . atıyorum bir soru soruldu cevap verildi bu sefer aynı sorundan muzdarip olan arkadaş o sorunun cevabına ulaşamıyor olcak. cevap vermesen sorulara sohbetten yine olmaz. sohbet konuları var ordan sohbet gibi konuşabiliriz bence :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875

Apollon07' Alıntı:

Chatbox Bahsediyorsunuz
Anlik Olarak Sohbet Edilecek Bir Panel
Dogrumudur
Uzun Zamandir Aklimda ama kafamda 2 soru isareti Var

Yazilimi Foruma Uydurmak Gerekir
Masaustu Surumde Sikinti Yasanmaz ama
Mobil Cihazlarin Ekranina Nasil Sigiririz
Orasi Muamma

En Onemli Husus
Istedigin kadar Uyari Yaz
Tavsiye Istek Yazilim Gibi Konular
Forum Yerine Chat Alanina Tasinir
Foruma Bakip Okuma Yerine
Konulari guncel tutmak yerine
Kolay Yoldan
Bu Yazilim Var mi
Buraya Ne Tavsiye Edersiniz gibi
Gunde onlarca mesajla karsilamak var

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203

Sota' Alıntı:
Apollon07' Alıntı:

Chatbox Bahsediyorsunuz
Anlik Olarak Sohbet Edilecek Bir Panel
Dogrumudur
Uzun Zamandir Aklimda ama kafamda 2 soru isareti Var

Yazilimi Foruma Uydurmak Gerekir
Masaustu Surumde Sikinti Yasanmaz ama
Mobil Cihazlarin Ekranina Nasil Sigiririz
Orasi Muamma

En Onemli Husus
Istedigin kadar Uyari Yaz
Tavsiye Istek Yazilim Gibi Konular
Forum Yerine Chat Alanina Tasinir
Foruma Bakip Okuma Yerine
Konulari guncel tutmak yerine
Kolay Yoldan
Bu Yazilim Var mi
Buraya Ne Tavsiye Edersiniz gibi
Gunde onlarca mesajla karsilamak var

Hocam Çoğu Forumda Denk Geldiğim İçin Bu Öneriyi (Chatbox) Sundum Tabiki Sıkıntı Olacaksa Böyle Kalması Daha İyi Teşekkür Ederim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Jeopol' Alıntı:
Smileyleri krndimize gore siralama imkanimiz var midir?

Ben de sormuştum da bu tabanda yok,

Ancak,

Aaazzzzzzzz sonraaaaaaaaaa diyerek yeni oluşumda bu ufak ama önemli detayın da halolacağını düşünüyorum, değil mi @sota başkan. ?

Geri
Üst Alt