İran Amerika Üslerini Vurdu

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sarı kafalı, kafasız başkanın ılımlı açıklamasından sonra gelinen nokta... :hihi

Screenshot_2020-01-08-20-07-44-161_com.opera.browser.jpg

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Trump abi iran halkı tarafından sevilen ve bayağı bir gücü bulunan ama iran hükümeti için sorun olan bir arkadaşı ortadan kaldırmıştır. iran da aman bak füze yollayacam, yoluyorum bak ha dedikten sonra göstermelik olarak amerikan üslerinin tepelik olan yerlerini vurarak düzleştirmiş Trump abisinin masraf etmesini önlemiştir. 80 Amerikan askerinin öldürülmesi filan hikaye iki tarafta memnun gibi gibi. Buradan 3.dünya savaşı çıkmaz diye ümit ediyorum.
Ufak tefek daha atışırlar sonra kapanır gider. ha iran tutar israil i vurursa o zaman sıkıntı oluşur.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Trump abi iran halkı tarafından sevilen ve bayağı bir gücü bulunan ama iran hükümeti için sorun olan bir arkadaşı ortadan kaldırmıştır. iran da aman bak füze yollayacam, yoluyorum bak ha dedikten sonra göstermelik olarak amerikan üslerinin tepelik olan yerlerini vurarak düzleştirmiş Trump abisinin masraf etmesini önlemiştir. 80 Amerikan askerinin öldürülmesi filan hikaye iki tarafta memnun gibi gibi. Buradan 3.dünya savaşı çıkmaz diye ümit ediyorum.
Ufak tefek daha atışırlar sonra kapanır gider. ha iran tutar israil i vurursa o zaman sıkıntı oluşur.

Öldürülen kişi ışidi bitirmedi mi? İran hükümeti için niye sorun olsun ki? :alala

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Öldürülen kişi ışidi bitirmedi mi? İran hükümeti için niye sorun olsun ki? :alala
İran işid in kurulmasında parmağı olan ülkelerden biridir. İran hükümeti için sorun olmasının sebebi ise popularite olarak hükümetin önüne geçmesi ve güçlendikçe başına buyruk hareket etmesidir. İran ı yönetenler gücü paylaşmayı pek sevmezler

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Zeytinyağlı pırasaya domates olmayacağı gibi bunlardan da bir şey çıkmaz.. yukarıda arkadaşların yazdığı gibi tiyatro dönüyor gibi ortalık..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
"YOLCU UÇAĞI, DÜŞMAN HEDEF GİBİ ALGILANDI"
Açıklamada, ABD üslerine yapılan füze saldırısının ardından ABD savaş uçaklarının İran etrafındaki uçuşlarının arttığı ve ülkenin stratejik yerlerine saldırı yapılacağı bilgisinin savunma birimlerine ulaştığı belirtilerek, bunun üzerine birçok hedefin radarlarda görünmeye başladığı ve ülkenin hava savunma sisteminin de bu nedenle çok hassas bir duruma geldiği kaydedildi.

Açıklamada yolcu uçağının düşürülmesiyle ilgili olarak, şunlar kaydedildi:

"Ukrayna Havayollarına ait 752 sefer sayılı uçağı bu hassas ve kriz şartlarında İmam Humeyni Havalimanı'ndan hareket etti. Uçak, dönüş anında Devrim Muhafızlarının hassas askeri bir merkezine yaklaştı ve yüksekliği ile duruş şekli düşmanca saldırı yapacak gibiydi. Söz konusu uçak, bu şartlarda insani hata sonucu ve kasıtlı olmayarak hedef alınmıştır."

dediğim gibi çıktı ve tiyatroda olan yine masum seyirciye oldu

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
-En üstteki generalin öldürülsün
-Cenaze töreninde 56 kişi bir birini öldürsün
-Bir hışımla füze yağdır, 80 askerlerini öldürdük de, yalan çıksın
-Elin uçağını "yanlışlıkla" düşür yüz küsur masum insanı öldür

Sonra da, ben büyük devletim, şöyleyim böyleyim diye caka sat... Yersenkirshen.

?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt