IPTV Kullananlar Dikkat!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw zaten aynı anda K.adı&şifre ile iki kişi girse sistem hemen çakıyor manzarayı!
ben normal de iki Box kullanırım aynı anda açınca zaten diğeri açılmıyor veya
10san. sonra kapanıyor ikinci açtığım cihaz! yani ben böyle biliyorum bu sistemi
ve uyarıda geliyor aldığın yerden

server iyiyse,direk Fenerin maçını açıyorsun,bakıyorsun kesilme/donma v.s varmı diye
ve donuyosa o zaman iyi değil,yani referans budur!
ülen Fener en dandik takımla filan oynasa yine en çok seyiciyi bu çekiyor,donuyosa
o server sakat:hihi

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Server ulr adresini taratinca elinizdeki anahtara göre o url ye ait tüm satırlarda düşüyor, düşen satırların arasında farkli kombinasyonlar var, 2kisilikten 5000kisiliğe kadar birden fazla kullanıcı aynı anda kullanabileceği satırlar olabiliyor. Piyasadaki iptv'lerde Bir çok url aslında aynı. Ben genelde birden çok kullanıcıya musade edilen satırları tercih ediyorum. 😉

Server ulr adresini taratinca elinizdeki anahtara göre o url ye ait tüm satırlarda düşüyor, düşen satırların arasında farkli kombinasyonlar var, 2kisilikten 5000kisiliğe kadar birden fazla kullanıcı aynı anda kullanabileceği satırlar olabiliyor. Piyasadaki iptv'lerde Bir çok url aslında aynı. Ben genelde birden çok kullanıcıya musade edilen satırları tercih ediyorum. 😉
Örneğin bunun gibi 4kisilik bir satır.
Screenshot_20230414-115826.jpg

Son düzenleme:
Z Çevrimdışı

zubizaretta

Aktif Üye
3 Mar 2023
76
49
Bu arada btk her gün yüzlerce ip adresini engelliyor. iptv'ye filan para verecekseniz bunu da hesaba katın. Mahkeme kararına filan gerek yok, şikayet edildiği anda şak diye engelliyorlar. Dün açabildiğiniz adresi bugün açamıyorsunuz. Artık Türkiye'de internet için VPN şart. Hem kendi güvenliğiniz için hem de sansürsüz erişim için.

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Valla ben kullanıyorum 10 yıllık aldım kampanya ile 200 e geldi.Bu ekonomide kimse kusura bakmasın ayda yılda bir dizi izlicem de aylık 70 , 80 lira vericem:) meyve sebze alırım o paraya :)
Birde Stremio yükle tam olsun!

Iptv olayi güvenli değil, boşa para vermeyin, iptv url adresini bilmek demek, o adresteki kullanıcı verilerine ulaşmak demek. Yani satın aldığınız iptv/stalker satirina baskalari ulaşabilir, sizden habersiz hesabınızı kullanabikir, sağda solda paylaşabilir.
U yüzden xtream olarak kullanacaksın güvendiğin biryerden.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
benim aldığım yer,bir ara çok uzun zaman sürekli bu bahsedilen BTK dan dolayı
url adresi değişiyordu yaw,2 gün açık 3.gün kapalı sonra 4.gün açılıp 6.kapalı
gibi oluyordu yok bilmem ne Mahkemesinin bilmem ne sayılı Kanunu...

ülen bazen bir bakıyorum Sinop bilmem ne ilçesi ya da Yozgatın şu ilçesi filan
babam sanırm sizde işler kesat böyle işleremi bakıyorsunuz:haha1

ama şimdiler de bu durum düzelmiş görülüyor,aylardır daha tık demedi:clap2

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Söylediğine göre hesap patlamak pek zor değil. :saskin
Yok üstat yemin sağlam olduğu sürece sıkıntı yok.

Birde Stremio yükle tam olsun!

U yüzden xtream olarak kullanacaksın güvendiğin biryerden.
Xtream yada stalker fark etmiyor, server url adresi bilmek yeterli, x bir saticidan 3 saatlik test alıp o url adresini m3u yada mac olarak tarayınca hesaplar düşüyor, elinizdeki yeme göre sunucuda eşleşen hesap ve mac adresleri görebiliyorsunuz.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,649
59
Ustalar kafanızı fazla yormayın kendinizi zorlamayın işin içinden çıkamassınız :hihi bu bedava hesaplar için o kadar çok tarama proğramı varki aklınız almaz onun için ben hiç taramaya falan girmiyorum hem sadece iptv için değil gerçek hesapları bile dahi banlıyorlar örneğin exzen,blutv,disney,oyun hesapları aklınıza gelebilecek onlarca yüzlerce hesap hepsini hack yapıyorlar asıl kullanıcı bile dahi farketmiyor taki biri çıkıp hesap bilgilerini değiştirmeye kalkarsa sistem uyarıyor kullanıcıya uyarı mesajı gönderiyor tıpkı bankacılık sistemi gibi öyle bir sistem varki şuan çift kullanıcılı hatta işittiğime göre aynı hesabı 4 kişiye kadar kullanabilme imkanı tanıyorlar illegaller ona göre,de fiat istiyorlar mesala 4 kişi kullanacaksın herbiriniz ayrı,ayrı almaktansa bu 4 kişilik olandan alıyorsun ama 2 kişilik ücret ödüyorsun emin olun şuan herşey aleni ve ayağa düşmüş durumda tabiri caizse bu sistem daha önce kart paylaşımı olan Cccam,da vardı ve inanmıyacaksınız belki ama bunların satışını,dağıtımı,nı dt,ün kendi satış elamanları yapıyordu sonra yapılan baskınlarda,soruşturmalarda ortaya çıkında kartlara uydu sinyal takip sistemi eklendi ve halen var eğer kullananlarınız varsa dikkat edin yayın sırasında ekranda bir anlık numara belirir sonra kaybolur işte bu ki elemanlar bu yayınları verirkene işte bu kart nolarını bile dahi engelleyebiliyorlar anlaşılmasın diye daha neyin hesabını yapıcaksın,ki birileri kurt birileri çakal bu döngü böyle gider hani biz müslümanız kimsenin hakkını yemeyiz yedirmeyiz ya legaller bir taraftan milletin elinden parasını nasıl alırız derdinde illegaller ise onların bu sistemini bozup kendilerine büyük rant yaratma peşinde dünyanın ikitane üç kağıtçı milletinden biriyiz benim bildiğim biri azeriler diğeri,de biz para söz konusu oldumu yapmayacağı iş yok bir iş için seninle pazarlık yapar senin ruhun bile duymaz sen daha arkanı dönmeden diğer kişiyle pazarlık yapıp keş para gördümü hemen satar bu işler böyle devam eder gider şimdi diyebilirsiniz ya sen nasıl konuşuyorsun böyle diye keşke dünyanın en dürüst insanları bizler yani tr olsa ama bu sistemde maalesef hayatım boyunda edindiğim tecrübe gördüklerim bunu oldukça doğruluyor düşünün,ki bazen en yakınınız bile dahi sırası geliyor bizi kazıklamaya,aldatmaya,kandırmaya çalışıyor biraz safsan tamam diyorsun yok biraz,da uyanıksan ya kavga yada birdaha görüşmüyorsun bu böyle örneklerle uzar gider konu başka yerlere sapmadan ben burada kapatayım. saygılarımla.:ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,649
59
İptv illegaldir, ben çok da anlamam bu şeylerden ,motorlu çanağım var ,döndürüyorum motoru 80 lerin müziklerini dinliyorum :kiskis
dostum daha birşey yazmıycam konuyu okumuşsundur isteyen seyreder isteyen seyretmez bizlerde uydu dünyasının içinde olduğumuz için bizdede her türlüsü var kullanıyoruz ama satışını kesinlikle yapmıyorum saygılar bu gecede burda biter şimdi sahur zamanı hayırlı sahurlar dilerim güzek bir pazar gününe uyanmanız dileğimle hayırlı geceler.

4272441_3afe690c842cfe1b76b1c.gif

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
zamanında multifed uydu sistemi ve motorlu çanaklar kraldı artık devir değişti ıptv dönemi başladı fakat çoğu kalitesiz iyi kalite ıptv bulsam paraya acımayacağım ama çoğu bom b.....

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Eğer android boxun varsa şuan en iyisi apk dan izlemek
mis gibi çatır çatır izliyorsun link filan takip etmene de gerek kalmıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt