IPTV Kullananlar Dikkat!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Teknowest tabii,ki izlersin senin gibi bi kardeşimiz bu işe el atmadıysa bilemiyorum artık şimdi buradan paylaşım yaparsam olmuyor beni buradan atarsınız neme lazım :hihi en iyisi sen telegramda bu konuda bir çok paylaşımcı var istersen özelden atarım sana:fiskos:ok
Özel den at abi bizim neyimiz eksik bizde izleyek

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar biliyorsunuz bu konular ülkemizde yasal değil, geyik gırgır yapıyoruz.
Bişey sanarlar Sota Sota başkanı ifadeye vs çağırırlar sonra başımıza iş almayalım. :kiskis
İsterseniz Mesajlarınızı düzenleyin yada silelim ne dersiniz ufak bir öneri sadece herkes kendi paylaşımından sorumludur.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,556
Arkadaşlar biliyorsunuz bu konular ülkemizde yasal değil, geyik gırgır yapıyoruz.
Bişey sanarlar Sota Sota başkanı ifadeye vs çağırırlar sonra başımıza iş almayalım. :kiskis
İsterseniz Mesajlarınızı düzenleyin yada silelim ne dersiniz ufak bir öneri sadece herkes kendi paylaşımından sorumludur.
Hepinizi ispiyonlarım :kiskis
açıktan birşey paylamayım arkadaşlar kimse zorda kalmasın.

Z Çevrimdışı

zubizaretta

Aktif Üye
3 Mar 2023
76
49
Arkadaş eğer "kodi" diyorsa hemen söyleyeyim, Kodi bilgisayar kurdu olmayanlara göre bişey değildir. Çok uğraştırır. Öyle bi tane uygulama kurdum hemen şak diye her şeyi açtım olayı yok. Öyle bir şey istiyorsanız iptv'ye para vereceksiniz. Ama korsana para vermek de bana göre saçma.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235

Bir şey yok. Osman abim pudra kanaldan bahsediyor. :gul

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Iptv olayi güvenli değil, boşa para vermeyin, iptv url adresini bilmek demek, o adresteki kullanıcı verilerine ulaşmak demek. Yani satın aldığınız iptv/stalker satirina baskalari ulaşabilir, sizden habersiz hesabınızı kullanabikir, sağda solda paylaşabilir.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Aslında sınırsız diye satılıyor ama ömür boyu denilen zaten 10 sene olduğu için 10 yıllık.Kampanya vardı 2 ay oldu oluyor 450 tl idi sanırsam.birde paycell in eticaret kampanyası vardı dedim alayım.Öyle maç sevdam falan yok yeni çıkan filmler ve tüm platformların içerikleri çok hızlı yüklüyorlar.İşin emek kısmına saygım sonsuz ki 2 ayda birde olsa eşimle sinemaya gidip bu emeğin karşılığını vermeye çalışan birisiyim ancak bu tarz plartformlara karşıyım gerçekten aylık ücret ödeyip her gece izleyen yada ayda birden fazla diziyi komple izleyebilen kaç kişi vardır?diyelim netflix aldık bu iş temposunda ayda kaç dizi film izleyebilirim ki? yada kaç kişi gerçekten ödediği paranın karşılığını tam olarak alıyordur?
Bence platformların ücretleri daha sembolik olmalı aylık yıllık saat bazında paketler olmalı diye düşünüyorum.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Iptv olayi güvenli değil, boşa para vermeyin, iptv url adresini bilmek demek, o adresteki kullanıcı verilerine ulaşmak demek. Yani satın aldığınız iptv/stalker satirina baskalari ulaşabilir, sizden habersiz hesabınızı kullanabikir, sağda solda paylaşabilir.
satın aldığım yer yazılım ve server konusunda çok ileri ve iyiler.Web ve mobil yazılımı tamamen kendilerine ait.Dediğiniz gibi linkten izleme ve paylaşma durumu olamıyor çünkü sadece şifre ile açılıyor.Başka yerden girilince anında aktif olan yayın kapatılıyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt