IPTV Kullananlar Dikkat!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,224
iptv den önce biliyorsunuz malum ccam,emu memu lar filan vardı ama onda da bir şekilde
bazı önlemler alarak kestiler ama hala tam bitirilemedi!

iptv de ise durum tam karışık,bunu da henüz çözemiyorlar!

ancak bu işte ki Rus/Ukraynalı herifler olduğu müddetçe ne yaparsan yap bu tip
işleri bitiremezsin,kimse şimdi legal-illegal kısmını karıştırmasın,zira günümüzde yazılımlara
dayalı o kadar illegal işler var ki,şimdi bunların hepsini kessen bile bu sefer de dünya daki sistem
çöker be:haha1

onun için çoğu şey bitirilemiyor,ama en tepede ki bazı "tipler" var,yaw bunların hepsi burada
yani Antalya da yaşıyorlar:hihi
ülen gelin toplayın bu herifleri bir zahmet!
adam manyak marka arabayı biniyor!
Resort Kral dairesinde kalıyor! yanındaki manitalar birer afet yaw
bir de garibanları var bu tiplerin;onlar da süper lüx daireler de filan yaşıyorlar
mok gibi para harcıyor herifler!

bir tanesi şöyle demişti; ...bize herkes DUA ediyor...
bunu diyenin kardeşi(Ukraynalı) herif CIA da çalışıyormuş!
ne iş yapıyor dedim; bana sadece "güldü" :kiskis

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Valla ben kullanıyorum 10 yıllık aldım kampanya ile 200 e geldi.Bu ekonomide kimse kusura bakmasın ayda yılda bir dizi izlicem de aylık 70 , 80 lira vericem:) meyve sebze alırım o paraya :)
3-4 kilo soğan parası oldu . (seçimden sonra onlarda okkalı bir zamlanır)hayaldi gerçek oldu.
ben 6 ay netflix kullandım son zamdan sonra bıraktım.

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
hocam bende 4-5 test aldım 300tl dan başlıyor 500 tl kadar 1 yıllık için istediler fakat içerik çok ama çoğu açılmıyor kalite iyi değil güzelini bulmakta zor.
Bende uzun zamandır kullanmıyordum gecen hafta yıllık 350tl yenıden denemek ıstedım goruntu kalıtesı vs cok ıyı donma vs yok suan gayet guzel,herhangı bır cıhaz kullanmadan vestel 70u9600 ıle kullanıyorum.

Z Çevrimiçi

zubizaretta

Aktif Üye
3 Mar 2023
78
49
Fifa denilen kurumun ne kadar kokuşmuş iğrenç bir yer olduğunu bilenler zaten para verip de maça bile gitmez. Korsan'ın kralı Sepp Blatter'dir. Futbola belki de en uzak ülke olan Amerika'nın baskıları olmasa bu herif bugün hala Fifa'nın başındaydı. Şimdiki yönetimi de zaten aynı çürümüşlüğü ve kokuşmuşluğu devam ettiriyor. Bu açıdan bakınca korsan yayın fifa'nın kendisinden bile daha masumdur. Şu an dünya futbolunun başında olan adam da tam bir beyin özürlü. Şunu izlemeniz yeterli:

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Teknowest tabii,ki izlersin senin gibi bi kardeşimiz bu işe el atmadıysa bilemiyorum artık şimdi buradan paylaşım yaparsam olmuyor beni buradan atarsınız neme lazım :hihi en iyisi sen telegramda bu konuda bir çok paylaşımcı var istersen özelden atarım sana:fiskos:ok
hani bana hani bana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt