İnternet bağlantı problemi !?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Türkiye internet hizmeti olarak çok geride.. Potansiyeli aşamıyor. Bir sokakta hizmet yok. Bir sokak 16 giriyor. Bir sokak fiber bu ne ya...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Taa
sistem de sorun vardır vodafone ne kadar taahüt kaldı süre az ise ISS değişrebilirsin türknet mh ara sor vodafonu,da ara aboneliğimi iptal iptal edersem nekadar taahhüt bozma bedeli öderim diye sormak parayla değil ona göre aksiyon al
Taahhütüm yeni iptal etsem bir şey tutmaz. Olmadı Türk Telekom geçerim. Ama vodafone nette vodafone tv bedava kullanıyordum. Ona üzülürüm.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Türkiye internet hizmeti olarak çok geride.. Potansiyeli aşamıyor. Bir sokakta hizmet yok. Bir sokak 16 giriyor. Bir sokak fiber bu ne ya...

Taa

Taahhütüm yeni iptal etsem bir şey tutmaz. Olmadı Türk Telekom geçerim. Ama vodafone nette vodafone tv bedava kullanıyordum. Ona üzülürüm.
yeni ise zaman kaybetmeden başka ISS,ye geçiş yap iptal etme sadece türkneti ara vodofone net abonesiyim internetimi türknete taşımak istiyorum demen yeterli türknet senin yerine vodafonu iptal ediyor internetin kesilmeden türknete geçiyorsun e-posta adresine türkne geçiş için gerekli sözleşme formlarını gönderiyor çıktısını yazdır yazıcıdan imzala kimlik fotokopini ekle türknete gönder cayma bedelinin 120 TL,sini Turknet faturandan 60 TL olarak 2 ay indirim olarak düşüyor bedava tv için düşük hız internet' 24 ay çekilmez türknette taahhüt yok beğenmezsen iptal edersin olur biter denemekten birşey kaybetmezsin sana davet kodu vereyim türknete geçersen m.temsilcisine kodu ver ikimizede 1ay bedava internet veriyor tüknet davet kodu:''PVG86RR38PVI''
türknet hız konusunda ttnet dahil daha cömert yüksek hızlı internet veriyor

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
yeni ise zaman kaybetmeden başka ISS,ye geçiş yap iptal etme sadece türkneti ara vodofone net abonesiyim internetimi türknete taşımak istiyorum demen yeterli türknet senin yerine vodafonu iptal ediyor internetin kesilmeden türknete geçiyorsun e-posta adresine türkne geçiş için gerekli sözleşme formlarını gönderiyor çıktısını yazdır yazıcıdan imzala kimlik fotokopini ekle türknete gönder cayma bedelinin 120 TL,sini Turknet faturandan 60 TL olarak 2 ay indirim olarak düşüyor bedava tv için düşük hız internet' 24 ay çekilmez türknette taahhüt yok beğenmezsen iptal edersin olur biter denemekten birşey kaybetmezsin sana davet kodu vereyim türknete geçersen m.temsilcisine kodu ver ikimizede 1ay bedava internet veriyor tüknet davet kodu:''PVG86RR38PVI''
türknet hız konusunda ttnet dahil daha cömert yüksek hızlı internet veriyor
Değerlendirilebilir. Teşekkür ederim.
Nette Türk Telekom adsl internet paketi diye arattığımda bu sayfa çıkıyor. İlan fiber üzerine çıkıyor. Adsl altyapısı olanlar bu tarifeyi mi kullanıyor? İçinde hoşgeldin paketi de var 200 TL indirimli.. Birde online başvuruda ilk ay ücretsiz...

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Türkiye internet hizmeti olarak çok geride
Türk Telekom satıldı araplara onlar yatırım yapmadı tt,nin içini boşaltıp kaçtı araplar tt,yi almak için çektikleri krediyi ödemeden çekip gittiler olan bizim bankalara vatandaşa oldu elin arabı bizim ülkemizdeki bankalardan kredi çekip tt,yi satın alıyor tt,nin içini boşaltıp kredi borcunu ödemeden kaçıyor olacak iş değil sözde özelleştirme ile daha çok yatırım yapılacaktı kaynaklar verimli kullanılacaktı depodaki bakır kablolar dahi satmışlar tt saha ekipleri öyle diyor büyük vurgun oldu faturası bize çıktı göstermelik bir kaç merkezi yere fiber döşediler sadece 16 mb'yi fiber diye satıyorlar reklamını yapıyorlar yersen:kiskis

Değerlendirilebilir. Teşekkür ederim.
Nette Türk Telekom adsl internet paketi diye arattığımda bu sayfa çıkıyor. İlan fiber üzerine çıkıyor. Adsl altyapısı olanlar bu tarifeyi mi kullanıyor? İçinde hoşgeldin paketi de var 200 TL indirimli.. Birde online başvuruda ilk ay ücretsiz...
ben Türk Telekom'a bulaşma derim algı yapıyorlar adsl paketi fiber diye sadece reklamasyon vodafonla aynı kalitede onun biraz üstü Türk Telekom diyebirim senin için kalite hız olarak değişen fazla birşey olmaz beklentin türk telekom için fazla yüksek olmasın 17 yıllık internet kullanıcısı olarak bulunduğum lokasyonda türknetten yüksek hızı veren çıkmadı diyebilim seçim senin istediğin yerden al neresi cazip gelirse firma güzellemesi yapmıyorum kullanıcı deneyimi olarak yazdım bana iyi olan başkası için kötü olabilir benim beğendimi herkes beğenmeyebilir saygım sonsuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
P Çevrimdışı

prince78 

Yeni Üye
27 Ara 2020
27
47
yahu adam önce alternatifleri bir denesin. sağlayıcı, tesisat vb. sonuç alsın. durduk yere modeme para gömmesin. ihtiyaç varsa ayrı.
evet dediniz gibi modem en son alınacak etken ben tavsiyede bulunmak istedim önerdigim modem kullandıgım modemin bir üst modeli modem almak isteyen arkadaslar varsa biraz daha uygunu vede beni wifi de olsun baglantıda olsun tek gecebilecgim fp ürünüde bu linkte

Moderatör tarafında düzenlendi:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
evet dediniz gibi modem en son alınacak etken ben tavsiyede bulunmak istedim önerdigim modem kullandıgım modemin bir üst modeli modem almak isteyen arkadaslar varsa biraz daha uygunu vede beni wifi de olsun baglantıda olsun tek gecebilecgim fp ürünüde bu linkte ..https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-dsl-n300-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-4xfe-vdsl2-adsl2-fiber-mesh-wifi-modem-router-p-HBV00000MI5NJ
Neden linki açılabilir mahiyette paylaşmıyorsunuz?? ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Normalde link açılır ama arkadaş iki seferdir açılmayacak şekilde paylaşım yapıyor, sebebi ne olabilir ki?
birleşik bitişik yazıyor ondan enter basıp bir alta yapıştırıp yazsa sorun yok bitişik bileşik yazınca sistem linkgi algılamıyor norma yazı olarak görüyor

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
İnternet bugün öğleye doğru geldi. Sorun yok gibi ama bakalım. Çalışma vardı galiba.. Gece müşteri hizmetlerine de bağlanamadım. Genel bir sorundu galiba.. Ama upload 1 civarı değil yinede.. 0.60 da dolaşıyor..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İnternet bugün öğleye doğru geldi. Sorun yok gibi ama bakalım. Çalışma vardı galiba.. Gece müşteri hizmetlerine de bağlanamadım. Genel bir sorundu galiba.. Ama upload 1 civarı değil yinede.. 0.60 da dolaşıyor..
Kablolu bağlanıp kontrol ettiniz mi?
Yakında bir tanıdık varsa masraf edip ondan kablosuz internet de çekebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt