İntenso 1 Tb Harddisk (BİM Aktüel - Yanıyor)

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
47
Biz de onu diyoruz ya normali 300-400 kağıtken 229 a ne kadar dayanır sence bu ürün stokta ?
Olur kardeşim olur ama benim susup susmamamla değil fiyatıyla ilgili bitme konusu, bim zaten bangır bangır reklam yapıyor
Arkadaşlar HATA BENDEYMİŞ BUGÜN TEKRAR GİTTİM taksit istedim BİM ÇALIŞANI bu üründe yok dedi.
Dikkatli bakınca Intenso powerbankmış dün dikkat etmemişim.
Tüh bee çabuk bitmiş
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Anlamadım ne demek istediğini ama mağaza çalışanları alamaz dediler bana müşteri hizmetlerinden, ha müşteri gibi gidersin başka şubeden alırsın o başka, bulamamana üzüldüm keşke dün gittiğinde alsaydın
Bugün gittim duruyor ama powerbankmış
Intenso dışında okumamışım hayecandan:haha1

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Arkadaşlar HATA BENDEYMİŞ BUGÜN TEKRAR GİTTİM taksit istedim BİM ÇALIŞANI bu üründe yok dedi.
Dikkatli bakınca Intenso powerbankmış dün dikkat etmemişim.
Tüh bee çabuk bitmiş
Evet onun fiyatı ucuz diye yoktur taksit, çok üzüldüm valla, aklında bulunsun bu tip durumlarda fotoğraf atmak lazım hemen buraya bir kişi farketse hemen doğru ürüne yönlendirirdi seni, canın sağolsun diyelim bir dahakine artık

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
47
Evet onun fiyatı ucuz diye yoktur taksit, çok üzüldüm valla, aklında bulunsun bu tip durumlarda fotoğraf atmak lazım hemen buraya bir kişi farketse hemen doğru ürüne yönlendirirdi seni, canın sağolsun diyelim bir dahakine artık
Kabahat bende, kutunun şekli hdd kutusu isme bakıp devamını okumamışım.
Intenso *powerbank* kısmı
Powerbankım var almadım,powerbankta taksit yok broşürde.

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
47
İyimidir yorumlara bakıp bugün almaya gittim taksit yokmuş vazgeçtim.broşürde peşine 6 taksit yazıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Burada BİM çalışanı varmı broşürde peşine 6 taksit yazıyor taksit yaptırmak isteyince barkottan baktı yokmuş geri aldı.

DÜZELTME
BİM çalışanı taksit konusunda haklıymış Intenso ürüne ismi dışında dikkat etmemişim.
Hdd de taksit var
Powerbankta yok.
Broşür doğru,powerbankı hdd sandım.

Geri
Üst Alt