İNTEL Mİ AMD Mİ? (fight begin :D)

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Adem hocam, bir dokun bin ah işit modunda oluyor bazen. Karşışındaki de tavsiye isteyen gariban biriyse, işte o zaman bazen birkaç defa okumak zorunda kalıyorum yazdıklarını iyi anlamak için. Ama sen de, maşallah, ondan geri kalmıyorsun. İşin teknik boyutuna girince yaz yaz sonu gelmiyor.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Adem hocam, bir dokun bin ah işit modunda oluyor bazen. Karşışındaki de tavsiye isteyen gariban biriyse, işte o zaman bazen birkaç defa okumak zorunda kalıyorum yazdıklarını iyi anlamak için. Ama sen de, maşallah, ondan geri kalmıyorsun. İşin teknik boyutuna girince yaz yaz sonu gelmiyor.
yazmanın sonu yoksa okumanın hiç yoktur :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

özellikle forumların yaptığı dezenformasyona karşı.

şuna baksanıza bi. en azından ben böyle baştan savma bi yazı hazırlamıyorum. technopatın bile yaptığı yanlışlarla uğraşıyoruz :)

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
İnternet bilgi çöplüğü olmuş durumda zaten. Herkes her konuda ahkam keser olmuş. Bilen de bilmeyen de. Siz belki baştan savma yazmıyorsunuz ama imla ve noktalama konusunda eksikleriniz olduğunu söyleyebilirim. ?

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
İnternet bilgi çöplüğü olmuş durumda zaten. Herkes her konuda ahkam keser olmuş. Bilen de bilmeyen de. Siz belki baştan savma yazmıyorsunuz ama imla ve noktalama konusunda eksikleriniz olduğunu söyleyebilirim. ?
benim kadar uzun yaz da.
bi bak bakalım ne kadar imlaya dikkat ediceksin :)

he ayrıca imla isteyen gitsin technopat´a.
ama gerçek bilgi değil basmakalıp cümlelerden başka şey de bulamazsınız :)
"win 7 nin ömrü tükendi. 10 a geçin"
"biz 10 a destek vermiyoz."
"intelin işlemcileri daha yeni teknolojidir."
"amd oyunda geridir."
psu olarak en kalitelisini alın."
"zalman psu lar iyidir"

sonra bunları gerçekte araştırınca anca imla konusunda doğru bulursunuz. gerçekte ise gayet amatörce cümlelerdir:)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Benim neyi ne kadar yazdığım önemli değil. Her durumda noktasına, virgülüne dikkat etmeye çalışırım. Aksi takdirde söylediklerimiz birbirine karışıp karşı tarafın anlamasını zorlaştırabiliyor.
o zaman soruları basit tutun ki konu karışmasın:)

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
benim kadar uzun yaz da.
bi bak bakalım ne kadar imlaya dikkat ediceksin :)

he ayrıca imla isteyen gitsin technopat´a.
ama gerçek bilgi değil basmakalıp cümlelerden başka şey de bulamazsınız :)
"win 7 nin ömrü tükendi. 10 a geçin"
"biz 10 a destek vermiyoz."
"intelin işlemcileri daha yeni teknolojidir."
"amd oyunda geridir."
psu olarak en kalitelisini alın."
"zalman psu lar iyidir"

sonra bunları gerçekte araştırınca anca imla konusunda doğru bulursunuz. gerçekte ise gayet amatörce cümlelerdir:)
Win 7 konusuna katılıyorum. Gücü yeten pc de 10 a geçmek mantıklıdır. Psudanda kaçmamak lazım para varsa iyisini almak mantıklı.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
Win 7 konusuna katılıyorum. Gücü yeten pc de 10 a geçmek mantıklıdır. Psudanda kaçmamak lazım para varsa iyisini almak mantıklı.
zalman dediğn marka 300 wattlık erl35 trafolu psu sunu 600 watt diye satıp milletin ekran kartını yaktıran bi firmadır.
w10 ise 4 senedir çuvala dönmüş sistem olduğu gibi her işlemcide de düzgün çalışamıyor. r3 işlemcim var hala sapıtıyor. ssd me ettiklerini ise saymıyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,556
Hafız sana laf da yetiştiremiyoz. Ben iki satır basit birşey yazıyorum sen bana birkaç paragraflık teknik makale yazıyon. Böyle yaparsan sana cevap da yazamayız. O yüzden ben sorunun şaşırtmaçlı olduğunu da hesaba katarak 'pas' diyorum. :kiskis
Durduk yere kahkaha atma sebebimsin :haha

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt