İmza Kampanyası Başlattım Dostlar Desteğiniz Lazım

limonlusoda Çevrimdışı

limonlusoda 

Aktif Üye
16 Haz 2019
61
49
Çorbada tuzumuz olsun abi. Kolay gelsin.

94CCD33A-A4FB-4A83-A7A3-51D2CC4B4EC6.jpg
Çorbaya bende de biraz pul biber inşallah lezzet verir. ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bende biseyler yaptım ama ne bilim ücret, kredi kartı derken paylasi buldum ne oldu bilmiyorum ☺️
İşte bu yüzden sevmem bahsi geçen mecrayı.
3 adımda bir karşına ''20tl vermek ister misin? :kas'' 5 adım sonra ''100tl vermek ister misin? :kas'' dayatmalarını görmek nefret sebebi.

Bir kere de kamu yararına iş yapın nımıssızlar..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Aslında yalan değil ben bu tarz durumlarda oldukça üzülüyorum.

İhtiyaç durumunda biz forum ailesi olarak elimizden geldiğince herkesin müşkülüne koşuyoruz fakat, temelde bizimle bireysel olarak ilgisi olmayan, para pul istemediğimiz, sadece basit bir destek talep ettiğimiz durumlarda dahi etkimiz inanılmaz düşük kalıyor.

Yani şurada ''Ölüyorum, acil 1000 kişi mesaj yazsın'' desek gelecek mesaj sayısı 200 lerde kalıyor.

mecrada sabit aktif 200 300 kişiyiz.

Ne zaman bu tarz bir etkinlik için destek istesem 200 300 kişiyi zor görüyoruz :)

Ama olsun zamanla sayı mutlaka artacaktır. Desteğini esirgemeyen, ''Ama, Fakat'' demeden ne zaman yardım istesem koşa koşa gelen her gönül dostuma saygılarımı sunuyorum.

5 Eylül 2021 Tarihinde saat 00:37 itibari ile genel durum

1043 Görüntülenme
239 Destekçi
26 Paylaşım.

Herkese teşekkürlerimle.

Zaman ile bu sayı ne kadar artar ise, etkimiz ne derece yüksek olur ise sesimizi duyurma şansımız da o derece yüksek olur.

Haydi göreceğiz bakalım :)

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,283
64
Aslında yalan değil ben bu tarz durumlarda oldukça üzülüyorum.

İhtiyaç durumunda biz forum ailesi olarak elimizden geldiğince herkesin müşkülüne koşuyoruz fakat, temelde bizimle bireysel olarak ilgisi olmayan, para pul istemediğimiz, sadece basit bir destek talep ettiğimiz durumlarda dahi etkimiz inanılmaz düşük kalıyor.

Yani şurada ''Ölüyorum, acil 1000 kişi mesaj yazsın'' desek gelecek mesaj sayısı 200 lerde kalıyor.

mecrada sabit aktif 200 300 kişiyiz.

Ne zaman bu tarz bir etkinlik için destek istesem 200 300 kişiyi zor görüyoruz :)

Ama olsun zamanla sayı mutlaka artacaktır. Desteğini esirgemeyen, ''Ama, Fakat'' demeden ne zaman yardım istesem koşa koşa gelen her gönül dostuma saygılarımı sunuyorum.

5 Eylül 2021 Tarihinde saat 00:37 itibari ile genel durum

1043 Görüntülenme
239 Destekçi
26 Paylaşım.

Herkese teşekkürlerimle.

Zaman ile bu sayı ne kadar artar ise, etkimiz ne derece yüksek olur ise sesimizi duyurma şansımız da o derece yüksek olur.

Haydi göreceğiz bakalım :)
Yanında bir de tv yazılımı verseydin birden 40.000 (yazı ile kırk bin) olurdu imza ,ertesi gün de o kadar , derken ohoooo :)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kolayı var abi.
Her gün yüzlerse soru cevaplıyorum biliyorsunuz.

''İmzayı atan cevabı alır'' da diyebilirdik :kiskis

facebook gruplarda paylaştım yöneticiler onay vermemiş antin kuntin paylaşımları onaylarlar önemli konularda
Herkes sınıfta kalıyor artık millet sus pus olmuş ses yok kimsede devlet işlerinde konularda adımız geçmesin korkusu herkesin gözü korkmuş bari sandık başında sesleri çıksa ülke bu hale gelmezdi Adem abi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri