Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

M Çevrimdışı

Maestro

Yeni Üye
31 Eki 2018
3
43
IMG-20181031-WA000100c97c47e69c9327.jpg

Merhaba,

Bu ürünüm için netflix uygulamasını nasıl yükleyebilirim.

Teşekkürler.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
IMG-20181031-WA000100c97c47e69c9327.jpg

Merhaba,

Bu ürünüm için netflix uygulamasını nasıl yükleyebilirim.

Teşekkürler.

MB92 lerde netflix yüklenemiyor bildiğim kadarıyla.
yinede girayın programında görebiliyorsanız Netflix uygulamasını tıklayarak çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

turkaziza Çevrimdışı

turkaziza

Yeni Üye
25 Kas 2017
14
MB100 anakartlı ua9300 serisi TV root dosyasına FTP ile nasıl bağlanalıcağını anlatabilirmisiniz, kullanıcı adı ,port vs kısmına ne yazmamız gerekiyor ?

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Aynen dediğin gibi animasyonu portlayamamışım. Sonraki denemelerimde bu oldu :) rfve rfve

Sormak istediğim bişi var, merak ettim; ilk mesajınızda versiyon bilgisi nasıl öğrenilir diye bir servis menü görseli var, 4 faz diyor mesela,

Versiyon numarası ve anakart modeli haricindeki bilgiler bize ne anlam ifade etmeli ? (High ise ooo, low ise tüh mü diyelim, ya da 4 faz olunca ne anlamalıyız ? :) )

Şu smart a da müdahale edebilsek, uygulama silebilsek, wevd de ki apk yı ana menüye taşıyabilsek tadından yiyemeyeceğiz :)

Emeğinize sağlık, saygılar.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Arkadaşlar lütfen yardim internetten film izlenmiyor 55ud8400 filmi açtıktan 5 dakika sonra tv de görüntü kilitleniyor müşteri hizmetleri flash player anlaşması yok diyor özet olarak ne yapılabilir ne yapsak ta bu sıkıntı giderilir yazılımla filan bu sıkıntı çözülebilir mi

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Arkadaşlar lütfen yardim internetten film izlenmiyor 55ud8400 filmi açtıktan 5 dakika sonra tv de görüntü kilitleniyor müşteri hizmetleri flash player anlaşması yok diyor özet olarak ne yapılabilir ne yapsak ta bu sıkıntı giderilir yazılımla filan bu sıkıntı çözülebilir mi
Arkadaşlar yok mu okuyan mesajı ado hocam ne diyorsun bu ise yazılımla çözülür mu bu is nasıl film izleriz takılmadan

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Okuyan çoktur da... :)

Kullanılan cihazların işlemci ram durumları da kullanımı etkileyen faktörler arasındadır. Sizin açtığınız sayfanın ihtiyaç duyduğu bellek hafızayı zor durumda bırakıyor ise bundan sebep donma oluyor olabilir. Kesin ve kat-i çözüm kaliteli bir box almanız olacaktır kanaatimce ya da hdmi ile pc yi bağlayıp izlemek...

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Okuyan çoktur da... :)

Kullanılan cihazların işlemci ram durumları da kullanımı etkileyen faktörler arasındadır. Sizin açtığınız sayfanın ihtiyaç duyduğu bellek hafızayı zor durumda bırakıyor ise bundan sebep donma oluyor olabilir. Kesin ve kat-i çözüm kaliteli bir box almanız olacaktır kanaatimce ya da hdmi ile pc yi bağlayıp izlemek...
kardeş youtube de 1 saatlik videoyu okuyor 4k videoları dahi güzel okuyor ama film sitesinden film izlerken 10 dakika sonra takılma başlıyor flash player yok ondan mi müşteri hizmetleri öyle dedi bunu yazılımla açabilir miyiz modlamaya baktım flash player diye bir kutucuk yok açan var mi acaba

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
kardeş youtube de 1 saatlik videoyu okuyor 4k videoları dahi güzel okuyor ama film sitesinden film izlerken 10 dakika sonra takılma başlıyor flash player yok ondan mi müşteri hizmetleri öyle dedi bunu yazılımla açabilir miyiz modlamaya baktım flash player diye bir kutucuk yok açan var mi acaba

Youtube yerleşik bir uygulama, dolayısı ile işlemci ve ram performansı buna uygun yapılmıştır ya da uygulama donanıma göre optimize edilmiştir, neyse; konuya dönecek olursak; 2 çeşit modlama uygulaması var. Bir tanesi yüzeysel, diğeri derinlemesine. Yazılım ile çok oynamak ilerisi için dönüşü zor yollara sokabilir tv yi. Bu yazılım var forumda.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Youtube yerleşik bir uygulama, dolayısı ile işlemci ve ram performansı buna uygun yapılmıştır ya da uygulama donanıma göre optimize edilmiştir, neyse; konuya dönecek olursak; 2 çeşit modlama uygulaması var. Bir tanesi yüzeysel, diğeri derinlemesine. Yazılım ile çok oynamak ilerisi için dönüşü zor yollara sokabilir tv yi. Bu yazılımlar konusunda var forumda.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:
bu konuda bizi aşıyor iyi bir uzman lazim özet olarak film izleme olmayacak iyi bir boxta 500 tl den başlıyor box alacaz mecburen

K Çevrimdışı

kenan

Yeni Üye
3 Nis 2018
47
37
regal 50r5020 cihazın profil dosyasını aldım.

HDMI true black özelliği tam olarak ne işe yarıyor acaba

mesela oyun oynarken sıkıntı yaşıyorum karanlık yerler zifiri karanlık şeklinde oluyor eski lcd cihazımda siyah seviye ayarı vardı bu ayarı düşük yapınca karanlık alanlar daha görünür hale geliyordu. oyunlarda parlaklığı bile açsanız çok etkisi olmuyor.

birde pvr ayarı için hangi sekmeleri açmak gerekli

pvr.jpg

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Geri
Üst Alt