Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

E Çevrimdışı

ema1ten

Yeni Üye
19 May 2019
37
53
sn teraspy durum aynı değişmedi yine eror veriyor. Dün regal için verilen üç yazılımıda yükledim tekrar resimde görülen en üstteki yazılımı yükledim çekirdek yazılım mı yüklemem gerekir.

Ekran-Goruntusu-26.png

E Çevrimdışı

ema1ten

Yeni Üye
19 May 2019
37
53
ben yıllardır dreambox ve vu kullandım onlarda bu kadar zorlanmadım ipi manuel ayarlayıp telnet veya putty flash fxp ile ipi yazarak anında bağlanıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ben yıllardır dreambox ve vu kullandım onlarda bu kadar zorlanmadım ipi manuel ayarlayıp telnet veya putty flash fxp ile ipi yazarak anında bağlanıyorum.
O cihazların linux yazılımı daha kolay erişimli,vestelin linux biraz sıkı bu durumlar için,ben şahsen hiç ip elle girmedim tvde,wifi tv içinde ama onu bile pek kullanmadım desem yeridir,kablo takılı ,hem daha hızlı hem daha kolay.
Bizler çok bahsedince vestel profillere kısıtlama getirdi (en azından ben öyle diyorum) biz her şeyi rahatlıkla görürken,MBXxx kartlarda her bölüm görünmüyor mesela,sende böyle "giremiyorum" deyince,acaba dedim ,onadamı kısıtlama getirdiler yeni yazılımlarla :)

E Çevrimdışı

ema1ten

Yeni Üye
19 May 2019
37
53
Olabilir ama firewallı kapatıp bideneyeyim bakalım win 10 kısıtlayabilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İlginç ama yine olmadı bi sıkıntı var ama bakalım hocam sağolun sizide yordum.
Rica ederim,ne yorulması :)
Ben amacını öğrenebilirmiyim acaba,ftp veya telnetle bağlanmanın ,
Ayrıca,köydeki tvye direk eternet kablosunu laptopa takıp da bağlanıyorum ,pcen ip alıyor ,ve bağlanıyor sorunsuzca,en son ihtimal onu da deneyebilirsin.

E Çevrimdışı

ema1ten

Yeni Üye
19 May 2019
37
53
benim masa üstü ve tv kablosuz amacıma gelince tv nin işlemcisi arm yada mips bilemiyorum bende yıllardır dreambox ve vu kullandım bunların işlemcilerde aynı belki root edersem türkvod yada başkaa bir eklenti yükleyebilirim ne bileyim cam yükleyebilirim oscam yada ccam ncam gibi dosyaları bi görebilsem amacım bu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrıyeten ip almada sıkıntısı yok tv nin internete bağlanıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tvnin modeli nedir? kart modeli yani :)

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

ema1ten

Yeni Üye
19 May 2019
37
53
işte telneti biaktif edebilsem bakacam diğer tavsiye ettiğiniz konuyu baştan sona okudum güzel gelişmeler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt