Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu iki tarama tipini yapınca bütün kanallar gelir.
Blind=kör tarama - all Tp bütün frekansları tarar

IMG_20230227_031651.jpg
IMG_20230227_031751.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tunerinin sağlam olduğunu düşünüyorsun tabii.Neyse yarın bir cevap gelir ,umarım bir yerde yanlış yapıyordur :ok <-- Deyip susar :)
Tuner sağlam Emmi sıkıntı yok merkezi sistem DiseqC ayarını doğru yaparsa sıkıntı olmaz az kanal bulma sorunu var bu bilinen birşey tuner ayarlarını doğru yapınca bütün kanalları buluyor yani tunerde sıkıntı yok Emmi.

F Çevrimdışı

fkursunat 

Yeni Üye
20 Şub 2023
17
41
Tuner sağlam Emmi sıkıntı yok merkezi sistem DiseqC ayarını doğru yaparsa sıkıntı olmaz az kanal bulma sorunu var bu bilinen birşey tuner ayarlarını doğru yapınca bütün kanalları buluyor yani tunerde sıkıntı yok Emmi.
Niyetim bir arkadaşımın evine gidip taramayı onda yapıp gelmek. Ya değilse tunerde sorun var diyeceğim. Diseq ve kör tarama çözüm olmadı az kanal çıktı
resim de (ku-band) (ka-band) dikkatimi çekti ikisini taramayı deneyin
İkisini beraber denediğimi hatırlamıyorum birde öyle deneyeyim. Tek tek de ka da birşey bulamadı ama kuda ayar sonrası az buldu

F Çevrimdışı

fkursunat 

Yeni Üye
20 Şub 2023
17
41
Bende ondan şüphelendim. Normal uydu cihazları otomatik taramada buluyor ama onların zaten çok enerji ihtiyacı yok. O yüzden başka bir evde aratıp evde kullanmayı düşünüyorum. Yayın buldumu açmada sorun olmaz bence

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
85
41
bence bu tuner uydu alıcı gibi hassas değil bunu kullanmak için kendi çanağı olcak ince ayar yapılmış tunere tam sinyal gelmesi lazım

F Çevrimdışı

fkursunat 

Yeni Üye
20 Şub 2023
17
41
Başta bende az kanal çıktı orayı burayı kurcalayınca düzeldi hepsi geldi
İki üç gündür orayı burayı kurcalayıp duruyorum. Çok seçenekte yok halbuki ama enteresan bir şekilde az önce oldu. Radyolarla beraber 900 kanal ekledi. İki uyduna kör tamama yaptım kabul etmedi. Sonra tüm tp ara dedi kabul etmedi sonra bir daha kör tarama dedim aradı ve buldu. Garip birinde almayıp diğerinde alıyorsa ya bizim site sıkıntılı yada tuber tam uyumlu olmadığından bir tutuyor bir tutmuyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt