Homatics Box R 4K Plus - Android 12 Betaya Açıldı

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Yazılım Betadan geri çekildi, bazı kullanıcılar Beta ya girip sonrasında geri çıkmak istiyor. Bu cihazlarda ileriye dönük güncelleme oluyor ancak geriye dönük güncelleme olmuyor, cihaz brick oluyor.

Mesela cihaz Beta Android 12 ye geçti, Beta sürümü hoşunuza gitmedi ve siz Android 11 güncellemesi isterseniz firmadan cihazınız için, firmada bunu otomatik olarak cihazınıza gönderirse, sizde yazılımı indirirseniz cihazınız çöker.

Çöken cihazda ancak bilgisayar ile gerekli yazılım dosyası ile kurtulabilir, firmalarda bu cihazlar lisanslı olduğu için bu dosyaları asla paylaşmıyor.

M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26
Yeniliklere devam 🙂

S31020-212618111cbeceedd5f428b.png
Şuanda beta da afr stabil mi özellikle tarayıcı üzerinden film izlerken? Deneme şansınız var mı?

Birde beta Telegram grubuna nereden girebilirim baktım ama bulamadım?

M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26
Garip bir soru olacak ama ses değiştirici barın resmini atabilir misiniz rica etsem Android 12 ile 11 aynı mı bu konuda?
Sorumunu kendimiz cevaplayalım bizim için sıkıntı yok bu hayatta her şeyi kendimiz yaptık :)

ATV 12 ile birlikte bu şekilde değil numaralı bir ses değiştirici var arkadaşlar bilginiz olsun. Buyrun arkadaşlar ben elimde olan bilgiyi saklamam

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Sorumunu kendimiz cevaplayalım bizim için sıkıntı yok bu hayatta her şeyi kendimiz yaptık :)

ATV 12 ile birlikte bu şekilde değil numaralı bir ses değiştirici var arkadaşlar bilginiz olsun. Buyrun arkadaşlar ben elimde olan bilgiyi saklamam
Bazen sorulanlar atlanabiliyor, gözden kaçıyor. Şimdiye kadar bana normal veya özelden sorulan birşeyi ne zaman cevaplamamışım biri çıksın söylesin. Benim anlamadığım bu şekilde tribe girmendeki motivasyon nedir?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Sizlik bir durum değil. Üst üste denk geldi bazı şeyler diyelim. Ani çıkışım için özür dilerim 👍
Önemli değil hocam yanlış anlaşılma oldu sanırım, saklanacak birşey yok. Bazı geri dönüşler alabilmek için bir kaç kişinin cihazına Android 12 güncellemesi yüklettiğimde oldu. Bu forumda olanlarda var, zaten saklanılacak kadar mühim bir konuda değil bu, basit bir sürüm güncellemesi 👍

M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26
Önemli değil hocam yanlış anlaşılma oldu sanırım, saklanacak birşey yok. Bazı geri dönüşler alabilmek için bir kaç kişinin cihazına Android 12 güncellemesi yüklettiğimde oldu. Bu forumda olanlarda var, zaten saklanılacak kadar mühim bir konuda değil bu, basit bir sürüm güncellemesi 👍
Yok benim tam böyle bir ortamdan haksız yere biriyle anlaşamadım diye banlandım da tam o ana denk geldi acaba dedim o kişi buraya da mı el attı dedim ondan :)

Yani siz biraz zamanlama hatasından dolayı trip yediniz hakkınızı helal edin :)

E Çevrimdışı

emurat

Aktif Üye
2 Mar 2021
168
41
Android 12 de bu Frame kare oranı eşitleme var mı? Bu resimdeki ekran oluyor herhalde.

0_5imU1Yyx544Ut8_1.webp

Geri
Üst Alt