Homatics Box R 4K Plus - Android 12 Betaya Açıldı

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
190
Hocam sende çok şey istiyorsun 🙂 hadi Ferdi nin hatrına karanlık ortam resmide atayım sana 🙂

20240126_155315.jpg

Resimde led parlamış biraz, normalde daha loş, daha güzel bir görüntüsü var.
The_SreT The_SreT M Metin Bilgin güle güle kullanın güzel görünüyor kumanda

S Çevrimdışı

srvngrc

Yeni Üye
11 Ara 2023
12
37
Son kullanıcıya verilmedi daha, Homatics telegram grubuna gelip Ella Gao ya cihaz seri numaranızı atıp Android 12 sürümüne geçmek istediğinizi söyleyeceksiniz 🙂

Grupta plus olmayan model için en son ekim ayında falan bir beta çıktığı yazılmış. Sanırım pek sallamıyor Homatics plus haricindeki modelleri.

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
229
Beta Test grubudur Sadece güncelleme almak için katılmayın.
Betadan çıkmak bazen zor olur yada büyük sorunlar hatalar olabilir.
Bunları bilerek Beta grubuna katılım sağlayın sonra o oldu bu oldu demeyin herşey kullanıcı sorumluluğundadır...

Grupta plus olmayan model için en son ekim ayında falan bir beta çıktığı yazılmış. Sanırım pek sallamıyor Homatics plus haricindeki modelleri.
O öylesine bir deneme dikkate almayın şu anda onun için çalışma yok...

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,822
Beta Test grubudur Sadece güncelleme almak için katılmayın.
Betadan çıkmak bazen zor olur yada büyük sorunlar hatalar olabilir.
Bunları bilerek Beta grubuna katılım sağlayın sonra o oldu bu oldu demeyin herşey kullanıcı sorumluluğundadır...

O öylesine bir deneme dikkate almayın şu anda onun için çalışma yok...
Kesinlikle katılıyorum, cihazı brick ederseniz geri döndürmesi meşakkatli.

B Çevrimdışı

birali

Yeni Üye
14 Ağu 2021
18
70
Merhaba Arkadaşlar

v12.8.5892 Sürümüne geçtim .Ancak ses sorununu çözemedim..Vlüm 100 olmasına ragmrn düşük alıyorum..Çzümü için bu bölümü araştırdım sorunla ilgili açıklamaya rastlayamadım.Sorunu yaşayıp ta çözüm üreten arkadaşlardan açıklama yada yönlendirme rica ediyorum.
Saygılar

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,263
Merhaba Arkadaşlar

v12.8.5892 Sürümüne geçtim .Ancak ses sorununu çözemedim..Vlüm 100 olmasına ragmrn düşük alıyorum..Çzümü için bu bölümü araştırdım sorunla ilgili açıklamaya rastlayamadım.Sorunu yaşayıp ta çözüm üreten arkadaşlardan açıklama yada yönlendirme rica ediyorum.
Saygılar
Aldığın yazılım daha test aşamasında sorunlar olması normal, stabil olan v12 yazılımı almamışsın. Şuan onuda alamazsın çünkü geriye dönük yazılım atılırsa cihazın çöker. Bir dahaki stabil v12 yi beklemen gerekiyor.

Cengiz Demir Çevrimdışı

Cengiz Demir

Yeni Üye
5 Nis 2024
3
52
Homatics telegram grubunda

Ekran-goruntusu-2024-05-16-165921.png

Böyle bir mesaj atılmış.

Google böyle bir çeviri yaptı.
Merhaba, atv12 güncellemesinden sonra kutu artık hiçbir Bluetooth kulaklığa bağlanmayacak...

Çeviri hatasıdır diye umuyorum. Böyle bir saçmalık yapmazlar heralde.
Sanırım yazan kişi 12 betayı yükledikten sonra btooth kulaklık bağlayamadı ve onu söylemek istiyordur.
Yani onun cihazda olan bir sorundur değil mi :)

--------------------------------------
@ The_SreT The_SreT hocam. Release sürüm hakkında bilgi var mıdır ? Ne zaman hazır olur ?

B Çevrimdışı

birali

Yeni Üye
14 Ağu 2021
18
70
Aldığın yazılım daha test aşamasında sorunlar olması normal, stabil olan v12 yazılımı almamışsın. Şuan onuda alamazsın çünkü geriye dönük yazılım atılırsa cihazın çöker. Bir dahaki stabil v12 yi beklemen gerekiyor.
Arkadaşlar
@ella dan ATV12 Beta sürümü ile ilgili istekte bulunurken ATV 12'nin 5221 nolu kararlı sürümünü belirtirseniz daha az sorunlu bir Beta sürümüne sahip olursunuz.Açıklamalarından dolayı The_SreT The_SreT hocama teşekkürler
Saygılar

C Çevrimdışı

CodeByFyt

Yeni Üye
21 Ara 2023
2
46
Bugün itibari ile box r 4k plus modele internet üzerinden sistem güncelleme ile android 12 yi yükledim. Menüde pek bir değişklik yok. Ekran ve ses menüsü HDR ayarları değişmiş gördüm şimdilik.

Geri
Üst Alt