Homatics Box R 4K Plus' a Firmware Yükleme İşlemi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
mause demişken dün sahibinden 150 den 100 tl ye düşünce g10bts kumandayı kaptım hom tuşu arka plan kapatmak için sesli komutlu modeller de çalışmadı çift tıklamada
Onlarda çalışmıyor kendi kumandasında çalışıyor.
Mause özelliği için alınıyor onlar sadece..

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
193
54
corelececi image gibi usb belleğe yazınca resetleyerek kuramıyor muyuz netice olarak gargaraya getirmişsiniz benim soruyu :sirit

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
corelececi image gibi usb belleğe yazınca resetleyerek kuramıyor muyuz netice olarak gargaraya getirmişsiniz benim soruyu :sirit
Soru gargaraya gelmedi; :haha

Lisanlı cihazlarda Libreelec yok apk olarak yükleyince çalışmıyor.
Açılışta boot etmek gerekli lisanslı cihaza coreelec kurmadım bir ara kurayım herkes coreelec diyor ses olayı için yüklüyorlar.
O zaman;

Önemli not: Benim bahsedeceğim bilgiler lisanssız, rootlu cihazlar için geçerlidir. Lisanslı cihazlarda boot, root müdahalesi olmadığı için çalışmaz. :ok
:ok

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
193
54
azıcık açık yazın ne demek root olmadan boot olmaz öncesinde cihazı rootlamak mı gerekiyor corelec yüklenmiyorsa yükleyen bu kadar adam nasıl yüklüyor:hmm

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
azıcık açık yazın ne demek root olmadan boot olmaz öncesinde cihazı rootlamak mı gerekiyor corelec yüklenmiyorsa yükleyen bu kadar adam nasıl yüklüyor:hmm
Root yetkileri olmadan cihaz açılışta bootloader' ı atlayıp kurtarma (recovery) moduna giriş (TF karttan boot için) komutu almaz. Yükleyen bu kadar adam lisanslı cihaza yüklüyorsa bir zahmet öğreniverin de bize de paylaşın. :kas

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
193
54
yahu niye tersleyeyim ama foruma girerken bende zidoo ve nvidia var dh forumda soundbarlarına hd ses almak isteyen arkadaşlara öneriyorum fiyat performans anlamında diye yazmıştım

abi corelec yüklemek zor mudur diye sordular sizden öğrenirsem onlara anlatacağım :deli1

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
yahu niye tersleyeyim ama foruma girerken bende zidoo ve nvidia var dh forumda soundbarlarına hd ses almak isteyen arkadaşlara öneriyorum fiyat performans anlamında diye yazmıştım

abi corelec yüklemek zor mudur diye sordular sizden öğrenirsem onlara anlatacağım :deli1
İşin şakası bir tarafa yukarıda anlattığım gibi root yetkisi işi bozuyor diye hatırlıyorum. Ama bugün-yarın (mecazen değil bugün ya da yarın) çözerim ben bu işi. Belki anlatımını da videolu hazırlarım. 😉

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bu arada @TC Yıldırım üstat. Senin bağlantın var diye biliyorum. Bu homatics coreelec destekleyenler listesinde bulunuyor ama dtb (Device_trees) dosyası oluşturmamışlar gibi görünüyor. (Donanım sürücü listesi) Bunu bir yazışmayla bildirsek acaba bununla ilgili çalışma yaparlar mı?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu arada @TC Yıldırım üstat. Senin bağlantın var diye biliyorum. Bu homatics coreelec destekleyenler listesinde bulunuyor ama dtb (Device_trees) dosyası oluşturmamışlar gibi görünüyor. (Donanım sürücü listesi) Bunu bir yazışmayla bildirsek acaba bununla ilgili çalışma yaparlar mı?
Yükledim dün coreelec bir ara konu açar link vs paylaşırım.

Geri
Üst Alt