Homatics Box R 4K Plus' a Firmware Yükleme İşlemi

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yıldırım coreelec de böyle mi yükleniyor
Coreelec ve Emuelec TF karta yükleniyor. Android BOX ana yazılımından geçiş için bellek takılıyken Libreelec ile geçiş yapılabiliyor. Ya da TF kart takılı iken cihaz powerdan kapanıp açılırsa TF karttan boot ederek çalıştırıyor.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Lisanlı cihazlarda Libreelec yok apk olarak yükleyince çalışmıyor.
Açılışta boot etmek gerekli lisanslı cihaza coreelec kurmadım bir ara kurayım herkes coreelec diyor ses olayı için yüklüyorlar.
O zaman;

Önemli not: Benim bahsedeceğim bilgiler lisanssız, rootlu cihazlar için geçerlidir. Lisanslı cihazlarda boot, root müdahalesi olmadığı için çalışmaz. :ok

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O zaman;

Önemli not: Benim bahsedeceğim bilgiler lisanssız, rootlu cihazlar için geçerlidir. Lisanslı cihazlarda boot, root müdahalesi olmadığı için çalışmaz. :ok
Çalışıyor da sd kart girişi yok Plusta reset tuşu ile çözüyoruz Plusa özel coreelec sürümü var yüklerim dedim uğraşmadım çok önemli değil coreelec olmasada olur :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Lisanslı cihazlarda çalışmadığım için net birşey söyleyemiyorum. Lisanssız cihazlarda da zaten tarayıcı problemi yok.
Lisanssız cihazdan lisanslı'ya geçenler afallıyor başlarda kıracağım bunu atacağım diyor kullanmayı öğrenince çok basitmiş ya deyip kullanmaya devam ediyorlar :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
apk kasıyor ya bir türlü sevemedim tvbox tarayıcı :)
Ben Opera yükledim PC gibi çok akıcı hızlı seri arada film izlerken pat diye film gidiyor aynı dk ya geri dönüyorum bi orasını sevmedim gerisinde sıkıntı yok.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Lisanssız cihazdan lisanslı'ya geçenler afallıyor başlarda kıracağım bunu atacağım diyor kullanmayı öğrenince çok basitmiş ya deyip kullanmaya devam ediyorlar :haha1
Benim için sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ama lisans kısmı beni pek bağlamıyor. Fazlaca kurcalam ihtiyacım olduğu için ikinci gün bütün lisansları kaybetme riskim var. :deli1 :haha :tara

Geri
Üst Alt