Hitachi 50HT8060UD 50 4k PVR AÇMA

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
pvr aciliyor mb230 da sw profil bilgilerinizle toolbox ile islem yapmaniz gerekiyor.Önce config basligina tikladiktan sonra pvr seceneginden resimdeki False yazan yerlere cift tiklayip true yapip kaydedin toolboxda yapilan islemi tekrar kaydedin.Kullandiginiz usb nin Fat32 ile formatlanmis olmasi sart.

20200425_1237421.jpg
20200425_1237171.jpg

A Çevrimdışı

alisemiz

Yeni Üye
6 Eyl 2019
35
51
pvr aciliyor mb230 da sw profil bilgilerinizle toolbox ile islem yapmaniz gerekiyor.Önce config basligina tikladiktan sonra pvr seceneginden resimdeki False yazan yerlere cift tiklayip true yapip kaydedin toolboxda yapilan islemi tekrar kaydedin.Kullandiginiz usb nin Fat32 ile formatlanmis olmasi sart.

20200425_1237421.jpg
20200425_1237171.jpg
uygulama linki varmı

A Çevrimdışı

alisemiz

Yeni Üye
6 Eyl 2019
35
51
Usta yüklemek için mb230_swprofile usb içine atıpmı yüklüyoruz

profilinizi almissiniz zaten tv den.toolbox indirip onda resimdeki yerleri true yapmaniz gerekiyor.
toolbox u buradan indirebilirsiniz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

profilinizi almissiniz zaten tv den.toolbox indirip onda resimdeki yerleri true yapmaniz gerekiyor.
toolbox u buradan indirebilirsiniz.

Dediğiniz yerleri türe yapıp kaydettim ve USB içine geri yükledik den sonra USB operationns yaptım TV mi kapatıp actikdan sonra kayıt ediyormu diye baktım kırmızı kayıt tuşuna basdim ama kaydetmedi ne yanlış yaptım acaba

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

alisemiz

Yeni Üye
6 Eyl 2019
35
51

Dediğiniz yerleri türe yapıp kaydettim ve USB içine geri yükledik den sonra USB operationns yaptım TV mi kapatıp actikdan sonra kayıt ediyormu diye baktım kırmızı kayıt tuşuna basdim ama kaydetmesi ne yanlış yaptım acaba
eger tv menüsündeki görüntü benim paylastigim gibi olmadiysa tv ye yüklediginiz dosyayi paylasin bakayim ben.
Dosya ekledim kolay gelsin

A Çevrimdışı

alisemiz

Yeni Üye
6 Eyl 2019
35
51
islem dogru yapilmis,bunun haricinde dikkat etmeniz gereken ayrintilar;
Kullandiginiz usb nin fat32 formatli olmasi sart,
yükledikten yapilan islemin aktif olmasi icin televizyonunuzun fisini cekerek kapatip acmaniz gerekir,bazen nadirde olsa factory reset gerekebilir.
Dosyayı USB içine direk atıyorum klasör oluşturmadan USB operations yapıyorum kumanda ile kapatıp açıyorum olmuyor fişini çekip takıyorum USB üzerinde iken kırmızı noktalı tuşa bastığımda kayıt almaya girmesini bekliyorum ama işlem yok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Dosyayı USB içine direk atıyorum klasör oluşturmadan USB operations yapıyorum kumanda ile kapatıp açıyorum olmuyor fişini çekip takıyorum USB üzerinde iken kırmızı noktalı tuşa bastığımda kayıt almaya girmesini bekliyorum ama işlem yok

Profil güncellemesi için "profile" (tırnaklar olmadan) isimli klasör açılıp onun içine dosyaların atılması gerekmiyor muydu?
FAT32 ile biçimlendirilmiş USB belleğin içine "profile" isimli klasör oluşturmayı deneyin isterseniz?

A Çevrimdışı

alisemiz

Yeni Üye
6 Eyl 2019
35
51
Selam ustalar bu kumanda işini nasıl çözeriz Vestel kumanda nasıl yaparız Vestel kumandalarim daha kibar

Geri
Üst Alt