hiremco combo king

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
nashare Cccam Newcamd Mgcamd vs. gibi bir client yani alıcı bir sistem, araplar orginal karttan aldıkları emm ecm bilgilerini bu dağıtıcı sistem olan nashare ile dağıtımını yapıyor, sende buna uygun cihaz kod vs aldığında cihazın internetten bu dağıtıcının verdiği şifre çözücü kodları client olarak alıyorsun ve şifreli olan yayın çözülüyor izliyorsun. yani internet şart bu sistemde. Çok az bir kbyte da olsa int gerekiyor. IPTV sistemi apayrı bir sistem stream edilen yayını 1-2 dk gecikme ile sana yolluyorlar sende bunu video izlermiş gibi izliyorsun bunda internet hızın ve ıptv dağıtısının kullandığı stream sistemi çok önemli yoksa donma kasma takılma geriden gelme bir sürü problem yaşanıyor.
iptv sistemini biliyorum. Nashare sisteminde merak ettiğim tek şey sürekli internet bağlantısının gerekli olup olmamasıydı yani tek sefer aktivasyon için mi gerekli yoksa sürekli bir eşleşmemi sağlanıyor ki sayenizde öğrenmiş oldum çok teşekkür ederim.

C Çevrimdışı

ceyceygs

Yeni Üye
11 Kas 2019
34
39
digiulama hocam nashare fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim. birde donma karelenme filan oluyormu.video filan varmı kolay gelsin

A Çevrimdışı

aelmas77

Yeni Üye
21 Ara 2019
6
47
hiremco aldım nashare server kodu var ama kanallar stabil değil bi açıyupr bi kapanıyor golden king yazılımı yüklü baska bi yazılıma dönmek istiyorum ama usb mod bulamadım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

golden king yazılımında xstream girme yok

T Çevrimdışı

tinikemmi

Yeni Üye
2 Ara 2019
8
45
hiremco combo king dönüşüm yazılımla nasahare geldi bu nashare ile 19 derecedeki csat paketinde donma kırılma var diyorlar bilgisi olan arkadaşlar cevep verebilirmi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt