hiremco combo king

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Var

Yeni modeller gx6605s işlemcili free iptv ve xtream destekli. Free server yok sanırım. Redline g45 ile benzer tabanlı kumandalar ve tumer uyumlu av2018 tuner olması lazım. Hatta şimdilerde yeni menülü bir yazılım çalışması var hiremco tarafinda.

Benim gibi merkezi sistem yüzünden tek çanak kullanmak zorunda olanlar için iptv büyük avantaj, xtream hesap ekleyip kullanıyorum.
Sadece 42 derece mi var alper :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Malesef öyle emmi, eskiden bir diseqc motorlu çanak vardi, ev değişince merkezi sistem tek canak devam ve iptv devam, İnternet hızım iyi, iptv işimi görüyor fazlasıyla.
Sana nasıl yetiyor acaba,sanmıyorum :kiskis
Köyde çanak vardı diseq motorlu,köy evini satınca Gaziemir'e getirdim,90lık çanakla ki bizde 4 çanak var merkezi sistemde,yönetici arkadaşa balkona takmak istediğimi söyledim" bunların tamirini-ayarını sen yapıyorsun ,sen takmayacaksın da ben mi takacağım dedi ve izin verdi,geçen toplantıda da "alatin bey ölene kadar çanağı kalsın" dendi,herkes de kabul etti (ayrımsız) :)
Yani bende de var iptv ama uydu olmadan olmuyor be alper,illa kurcalıyacağım işte :haha1

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Sana nasıl yetiyor acaba,sanmıyorum :kiskis
Köyde çanak vardı diseq motorlu,köy evini satınca Gaziemir'e getirdim,90lık çanakla ki bizde 4 çanak var merkezi sistemde,yönetici arkadaşa balkona takmak istediğimi söyledim" bunların tamirini-ayarını sen yapıyorsun ,sen takmayacaksın da ben mi takacağım dedi ve izin verdi,geçen toplantıda da "alatin bey ölene kadar çanağı kalsın" dendi,herkes de kabul etti (ayrımsız) :)
Yani bende de var iptv ama uydu olmadan olmuyor be alper,illa kurcalıyacağım işte :haha1
Yetiyor abi, şuan şartlar öyle gerektiriyor, iptv para vermiyorum o yüzden problem yok. 😉

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Gx6605s nustcam (1yıl) server ve nust (3ay) iptv destekli yazılım, botech piko kumanda çalışır, menü İngilizce.

20230215_181103.jpg
20230215_162145.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Gx6605s nustcam (1yıl) server ve nust (3ay) iptv destekli yazılım, botech piko kumanda çalışır, menü İngilizce.

20230215_181103.jpg
20230215_162145.jpg
Daha önce vermiştim alper :kiskis

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Daha önce vermiştim alper :kiskis

edit...

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

guzra

Yeni Üye
21 May 2023
1
46
Selamlar. Hiremco combo king plus cihaz dondu hiç tepki vermiyor, yazılım atmak istiyorum ama rs232 girişi yok. AV ve usb girişi var. Nasıl yazılım atabilirim bilgisi olan var mı?

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Hiremco ile ilgili bilgim yok maalesef ,ama belki sevgili A A.Bozoğlu biliyorsa nasıl yükleneceği hakkında bilgi verebilir :ok
Hiremco combo kıng ve combo kıng süper diye iki ayrı model var bildiğim kadarıyla, donanım ve işlemcileri farklı. combo kıng süper modeli gx6605s işlemcili diğer model sunplus olması lazım, cihazda rs232 yok ise kapağı açıp bakmak lazım, bord üzerinde olabilir yoksa flaş sökülüp yazılması lazım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Hiremco combo kıng ve combo kıng süper diye iki ayrı model var bildiğim kadarıyla, donanım ve işlemcileri farklı. combo kıng süper modeli gx6605s işlemcili diğer model sunplus olması lazım, cihazda rs232 yok ise kapağı açıp bakmak lazım, bord üzerinde olabilir yoksa flaş sökülüp yazılması lazım.
Teşekkür ederim alper :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt