hiremco combo king

T Çevrimdışı

tinikemmi

Yeni Üye
2 Ara 2019
8
45
nashare kod ala bilirmiyim denemek amaçlı dönüşüm yazılımı attım o yüzden denemek istiyorum özelden mesaj ile verebilirsiniz kolay gelsin

A Çevrimdışı

aelmas77

Yeni Üye
21 Ara 2019
6
47
Slm arkadaşlar hiremciyu yeni aldım üzerinde Aral yazılımı nashare kodu yazılım atınca silinir mi bı yazılımda xstream girişi yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bana xstream li yazılım lazim

P Çevrimdışı

parola505

Kayıtsız / Doğrulanmamış
digiulama digiulama Nashare kodunu sizden aldım cihazımda hiremco king donmalar oluyor cihazla ilgili bi durummu yoksa Nashare server ilemi ilgili teşekkürler

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Nashare nasıl çalışıyor? Uydudan gelen sinyali alınan kod ile 1 kereye mahsus mu çözüyor yoksa iptv gibi bir server üzerinden mi yayın yapıyor? Aslında öğrenmek istediğin internet sürekli lazım mı nashare için

D Çevrimdışı

danceman

Yeni Üye
3 Ara 2019
13
39
Nashare nasıl çalışıyor? Uydudan gelen sinyali alınan kod ile 1 kereye mahsus mu çözüyor yoksa iptv gibi bir server üzerinden mi yayın yapıyor? Aslında öğrenmek istediğin internet sürekli lazım mı nashare için

nashare Cccam Newcamd Mgcamd vs. gibi bir client yani alıcı bir sistem, araplar orginal karttan aldıkları emm ecm bilgilerini bu dağıtıcı sistem olan nashare ile dağıtımını yapıyor, sende buna uygun cihaz kod vs aldığında cihazın internetten bu dağıtıcının verdiği şifre çözücü kodları client olarak alıyorsun ve şifreli olan yayın çözülüyor izliyorsun. yani internet şart bu sistemde. Çok az bir kbyte da olsa int gerekiyor. IPTV sistemi apayrı bir sistem stream edilen yayını 1-2 dk gecikme ile sana yolluyorlar sende bunu video izlermiş gibi izliyorsun bunda internet hızın ve ıptv dağıtısının kullandığı stream sistemi çok önemli yoksa donma kasma takılma geriden gelme bir sürü problem yaşanıyor.

Geri
Üst Alt