Önemli HI LEVEL, Sunny, Axen Atmaca Elektronik Yazılımları

istismar Çevrimdışı

istismar

VIP
24 Ocak 2022
94
Hocam teşekkür ederim sizi rahatsız edeceğim yükleme talimatını alma şansım varmı
İndirdiğiniz rar dosyasını buraya çıkar yada buraya ayıkla yoluyla masaüstüne içindeki dosyayı çıkartın.
Dosyanın içindeki install dosyasını fat32 şeklinde biçimlendirilmiş boş bir flash belleğe kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takıp tv ye elektriği verin yükleme otomatik başlayacaktır.
Eğer yükleme başlamazsa tv ye elektrik vermeden önce tv nin üzerindeki standby tuşuna basılı tutarak tv ye elektrik verin.

A Çevrimdışı

ahmbaykal

Yeni Üye
5 Eyl 2024
6
37
İndirdiğiniz rar dosyasını buraya çıkar yada buraya ayıkla yoluyla masaüstüne içindeki dosyayı çıkartın.
Dosyanın içindeki install dosyasını fat32 şeklinde biçimlendirilmiş boş bir flash belleğe kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takıp tv ye elektriği verin yükleme otomatik başlayacaktır.
Eğer yükleme başlamazsa tv ye elektrik vermeden önce tv nin üzerindeki standby tuşuna basılı tutarak tv ye elektrik verin.
Olmadı hocam büyük ihtimal ayrı bir sorun var gerçi cihazı fişe takılında aydınlık oluyor ekran beyaz ışık önce sabit sonra yanıp sönüyor yinede teşekkür edeirm

K Çevrimdışı

kırsehirli40

Yeni Üye
8 Eyl 2024
6
35
WhatsApp-Image-2024-09-09-at-20.21.33.jpg

hi-level-kaliteli-ekranda-logo-sorunu-cozum-beklentisi-2_350x350.jpg

Ustalarım merhabalar kolay gelsin HI LEVEL HL40DLK13 Model TV kullanıyorum. Tv ilk açılışta ekledim resimdeki şekilde kalıyor standby ışığı yanıp sönüyor ve tv açılmıyor
Full yazılım konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

T Çevrimdışı

tavsiyesever

Yeni Üye
10 Eyl 2024
1
32
merhaba
televizyonun ışıkları yanıyor yalnız erkan hiç bir şekilde gelmiyor tepki vermiyor.

70b81c19-08ff-4c4f-a9ab-eff764b524aa.jpg

televizyonun ışıkları yanıyor yalnız erkan hiç bir şekilde gelmiyor tepki vermiyor.

O Çevrimdışı

otonus

Yeni Üye
10 Eyl 2024
6
41
a0e73632-123c-4120-917f-0e69e9e84c53.jpg

Merhaba,

Elektrik gidip gelmesi sonucu cihazın tv kısmı açılmıyordu, ayarlardan fabrika ayarlarına çevirmek istedim ancak standby ışığı yanıp sönüyor ve ekran tepki vermiyor. Uygun yazılım için yardımcı olabilir misiniz?

Cihaz orjinal ve daha önce yükleme yapılmamıştır.

İyi forumlar

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,838
a0e73632-123c-4120-917f-0e69e9e84c53.jpg

Merhaba,

Elektrik gidip gelmesi sonucu cihazın tv kısmı açılmıyordu, ayarlardan fabrika ayarlarına çevirmek istedim ancak standby ışığı yanıp sönüyor ve ekran tepki vermiyor. Uygun yazılım için yardımcı olabilir misiniz?

Cihaz orjinal ve daha önce yükleme yapılmamıştır.

İyi forumlar
anakart ve panel bilgisi lazım

O Çevrimdışı

otonus

Yeni Üye
10 Eyl 2024
6
41
yazılım bildirim olarak gönderildi.
Tekrardan ilginiz için teşekkür ederim. İlgili bağlantıdan yazılımı indirdim. USB belleği fat32 olarak biçimlendirerek zip içerisinde bulunan klasorde ki dosyayı USB içerisinde attım. TV nin yanında bulunan her 2 USB girişine de fiş çekili iken bağladım ve fişi taktım. Standby ışığı yine aynı şekilde yanıp sönüyor ancak yüklemeye geçmiyor. Yükleme için farklı bir yönerge varmıdır?

Geri
Üst Alt