Önemli HI LEVEL, Sunny, Axen Atmaca Elektronik Yazılımları

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Cihazınızın paneline uygun yazılımı yükleyiniz. Panel bilgisine sahip değilseniz cihazın arka kapağını söküp panel etiket görseli paylaşınız

Yazılımı zip ten çıkartıp klasörsüz bir şekilde usb belleğe aktarın tv ye takın sonra enerji kablosunu takın yükleme işlemi başlayacak

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

BhnBhn

Yeni Üye
29 May 2021
5
33

bana söylenen zipten çıkartıp usb belleğe aktarın. belleği tvye takın 220v kablosunu fişe takın donanımsal bir hata yoksa yazılım 15 dk. da yükleneceği yönünde oldu
Hocam Allah razı olsun oldu TV açılış ekranında toplar gidip geliyordu sizin sayenizde TV garanti göndermekten kurtuldu o fırsatçı sunny yetkili servisinden beni kurtardın Cook saol
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar ilk başta ustekini indirdim ekran ikiye bölündü iki ekran oldu sonra alttaki ni indirdim kurdum TV düzeldi ustamin dediği gibi indirip flash belleğe atın install.img dosyasını ama fat32 formatında olması lazım flash belleğin ama ben Pc den formatladim attım görmedi TV sonra rufus programı ile atayım dedim içine bu sefer icine dosyayı atmadı ama içine PC için olan boot dosyası eklerini atmıştı flash belleğe bende onları sildim ustamin paylaştığı install.img dosyasını attım TV taktım TV kablosunu taktım TV yükleme ekranına otomatik olarak geçti yükleme bittikten sonra ise kapanıp açıldı TV yine topların dönme ekranına geldi 1-2 dk sonra TV açıldı

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt