Çözüldü HI-LEVEL MB140 Ana kartlı tv Hdmi kaynağında görüntü yok

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Arkadaşlar bende Android Box var. Monitorda denedim HDMİ ile çalışıyor. TV ye taktığımda görüntü gelmiyor TVye. 3 adet HDMİ kablosu denedim görüntü gelmedi. Kablolar sağlam çünkü laptopu ayni TVdeki girişe taktığımda çalışıyor. TVdeki başka HDMİ girişine taktım ordada görüntü gelmedi, halbuki PC aynı HDMİ girişine takınca çalışıyor. Kafayı yemek üzereyiz. Sizce ne olabilir?

S Çevrimdışı

shaolin

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar bende Android Box var. Monitorda denedim HDMİ ile çalışıyor. TV ye taktığımda görüntü gelmiyor TVye. 3 adet HDMİ kablosu denedim görüntü gelmedi. Kablolar sağlam çünkü laptopu ayni TVdeki girişe taktığımda çalışıyor. TVdeki başka HDMİ girişine taktım ordada görüntü gelmedi, halbuki PC aynı HDMİ girişine takınca çalışıyor. Kafayı yemek üzereyiz. Sizce ne olabilir?
Android box monitöre bağlayınca çözünürlük ayarları neler var?

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Tv'niz nedir? Full HD, 4K vs. Eski mi?
A101den alınma HD READY Hi-LEVEL. Çalışıyordu aynı box aynı TVde. Bir anda oldu.

unnamedeb84fe1d136fc642.jpg

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
720p'de çalışması lazım. TV ve android box'un fişini çekin. Biraz bekleyin. Sonra tekrar takın ve deneyin.
Uzun zamandır uğraşıyorum birdaha deneyim yoksa yeni TV mı almam gerekcek bu nasıl bir iştir. Akşamada bi komşunun TVsine bağlayıp deneyeceğim bakalım ne olacak.

Geri
Üst Alt