Hİ-LEVEL hl55uil402/0216

Erenkoc14 Çevrimdışı

Erenkoc14 

Yeni Üye
7 May 2020
26
36
Herkese selamlar abiler bu TV'den var bende Cok memnundum ama renkler birbirine girdi yeşil çimler kırmızı bordo gösteriyor değişik bir renk oldu facorty reset ve fabrika ayarlarına döndüm olmadı ayrıca tv ye yansıtma yapınca renkde sorun olmuyor ama live tvde sorun devam ediyor vesahil kelam yazılım lazım yardımcı olacak varmı

M Çevrimdışı

mrtgc58

Yeni Üye
20 Ocak 2023
18
49
IMG_20230415_103554.jpg

Erenkoc14 Çevrimdışı

Erenkoc14 

Yeni Üye
7 May 2020
26
36
Üstadlar cevaplar için teşekkür ederim sizce sorun yazılımsal mı dir aktarım yapınca sıkıntı yok çünkü

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Üstadlar cevaplar için teşekkür ederim sizce sorun yazılımsal mı dir aktarım yapınca sıkıntı yok çünkü
Çok tuhaf. Renk profilleri ve ayarları yansıtmada da ana ekranda da aynı çalışır ama, menüleri açtığınızda bir ekran görüntüsü alıp paylaşmanız mümkün olur mu? Bir de uydu girişinin bnc konnektörünü çıkarıp tekrar takmayı denediniz mi?

M Çevrimdışı

mrtgc58

Yeni Üye
20 Ocak 2023
18
49
Açılırken androit yazısı ekranını gördüğünde kumandadan ok tuşuna durmadan bas bırak tv açılana kadar. Tv açılınca sol altta Güvenli mod yazı göreceksiniz bak bakalım renklerde düzelme olacak mı.

Erenkoc14 Çevrimdışı

Erenkoc14 

Yeni Üye
7 May 2020
26
36
Açılırken androit yazısı ekranını gördüğünde kumandadan ok tuşuna durmadan bas bırak tv açılana kadar. Tv açılınca sol altta Güvenli mod yazı göreceksiniz bak bakalım renklerde düzelme olacak mı.
Onu denedim reset attım düzelmedi maalesef

Çok tuhaf. Renk profilleri ve ayarları yansıtmada da ana ekranda da aynı çalışır ama, menüleri açtığınızda bir ekran görüntüsü alıp paylaşmanız mümkün olur mu? Bir de uydu girişinin bnc konnektörünü çıkarıp tekrar takmayı denediniz mi?
Cevap için teşekkürler eve geçince atarım uydu girişinin kablosunu hiç çıkarmadım deniyecegim ayrıca açılışta ki logoda dönen renkler de bi anormallik yok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Cevap için teşekkürler eve geçince atarım uydu girişinin kablosunu hiç çıkarmadım deniyecegim ayrıca açılışta ki logoda dönen renkler de bi anormallik yok
Birkaç görüntü alabilirseniz çözüm açısından yapabileceğimiz birşey var mı bakalım. Sorun renk profiliyle alakalı gibi görünüyor, bir de Ayarlar>Görünüm>Renk derinliği gibi bir ayar varsa onu rgb 8 bit olarak ayarlamayı deneyin.

M Çevrimdışı

mrtgc58

Yeni Üye
20 Ocak 2023
18
49

Kardeş inat tv diye program var Google dan arat onu yükle kullan ben evde onu kullanıyorum görüntüler net ve her kanal mevcut.. Önce esdosya yöneticisini indir içerisinde Google linkine tıkla inattv.apk aratıp yükleme tuşuna bas kendisi yüklüyor..

Erenkoc14 Çevrimdışı

Erenkoc14 

Yeni Üye
7 May 2020
26
36
Kardeş inat tv diye program var Google dan arat onu yükle kullan ben evde onu kullanıyorum görüntüler net ve her kanal mevcut.. Önce esdosya yöneticisini indir içerisinde Google linkine tıkla inattv.apk aratıp yükleme tuşuna bas kendisi yüklüyor..
Abi o yüklü zaten sorun program değil renkler de arıza var YouTube dahil sıkıntı yaşıyorum

Erenkoc14 Çevrimdışı

Erenkoc14 

Yeni Üye
7 May 2020
26
36
Moderatör tarafında düzenlendi:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
IMG_20230415_223805.jpg
IMG_20230415_223502.jpg

Abiler test video kırmızı burda bi sıkıntı olabilir mi beyz mavi yapıyorum yine kırmıziya dönüyor
Öncelikle MAC adresi olarak algıladığım bilgilerin olduğu görseller vardı. Onları kaldırdım. İhtiyaç olması halinde bireysel olarak isteriz. Onun haricinde görüntülerde sanki burn sorunu gibi birşey seziyorum. Ya renk profili ayarında bir dengesizlik var ya da TCON kartla ilgili donanımsal birşey.

İşin garip tarafı menü görsellerinde bir renk değişimi yok gibi. Bu cihazın android menü şekli bu mu?

Üyelerimizle de paylaşalım, çözüme yönelik bir bilgi varsa alalım. TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol W Winston Samurai Unforgotten Umut Barış Umut Barış

Son düzenleme:
Erenkoc14 Çevrimdışı

Erenkoc14 

Yeni Üye
7 May 2020
26
36
Öncelikle MAC adresi olarak algıladığım bilgilerin olduğu görseller vardı. Onları kaldırdım. İhtiyaç olması halinde bireysel olarak isteriz. Onun haricinde görüntülerde sanki burn sorunu gibi birşey seziyorum. Ya renk profili ayarında bir dengesizlik var ya da TCON kartla ilgili donanımsal birşey. Üyelerimizle de paylaşalım, çözüme yönelik bir bilgi varsa alalım. TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol W Winston Samurai Unforgotten Umut Barış Umut Barış
Teşekkürler ama şunu tekrar hatırlatmak isterim telefondan tvye yansıtma yaptığımda hiç bir sıkıntı yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt