Hİ-LEVEL hl55uil402/0216

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Teşekkürler ama şunu tekrar hatırlatmak isterim telefondan tvye yansıtma yaptığımda hiç bir sıkıntı yok
O kısmı zaten kafa karıştıran taraf. Ayrıca şu konuyu buldum. Bir inceleyin isterseniz.

Ama konuda da belirtildiği gibi kesin değil. Bu arada menüden renk ayarları ile ilgili kısmı bulup oradan da bir görüntü paylaşabilir misiniz?

Erenkoc14 Çevrimdışı

Erenkoc14 

Yeni Üye
7 May 2020
26
36
O kısmı zaten kafa karıştıran taraf. Ayrıca şu konuyu buldum. Bir inceleyin isterseniz.

Ama konuda da belirtildiği gibi kesin değil. Bu arada menüden renk ayarları ile ilgili kısmı bulup oradan da bir görüntü paylaşabilir misiniz?

IMG_20230416_001041.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Denedim maalesef etkisi olmadı
Bir de swap ab' yi kapatın.

Aynı problem değil ama bir benzeri;

Erenkoc14 Çevrimdışı

Erenkoc14 

Yeni Üye
7 May 2020
26
36
Bir de swap ab' yi kapatın.

Aynı problem değil ama bir benzeri;

Evet aslında aynı sıkıntı yansıtma ve laptop dan görüntü aktarinca bendede sıkıntı yok garip ben aramadım teknik servisi ama anakart olduğunu düşünmüyorum abi ya öyle olsa telefon dan yansıttığımda sıkıntı olmuyor

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet aslında aynı sıkıntı yansıtma ve laptop dan görüntü aktarinca bendede sıkıntı yok garip ben aramadım teknik servisi ama anakart olduğunu düşünmüyorum abi ya öyle olsa telefon dan yansıttığımda sıkıntı olmuyor
Garantisi var mı?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sanki bir renk eksik gibi duruyor mavi olabilir mi acaba,hdmi den girişlerde yapıyor mu,yansıtma değil de harici cihaz bağlanınca :alala
Sayın emmi cihaz atmaca üretimi sunny. Android smart kısmı ayrı, tuner kısmı ayrı gibi geldi bana. Android mirror displayde sorun yok ama tuner ve harici input bölümünde bir gariplik var gibi. Donanımsal olabilir mi?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Evet üstad dediğin gibi aynen mavi renk sanırım yada yeşil

Sayın emmi cihaz atmaca üretimi sunny. Android smart kısmı ayrı, tuner kısmı ayrı gibi geldi bana. Android mirror displayde sorun yok ama tuner ve harici input bölümünde bir gariplik var gibi. Donanımsal olabilir mi?
Donanımsal olabilir tabii.Diğer tvlerde de giriş ayarları ayrı ayrıdır benim bildiğim ,en azından benim gördüğüm tvlerde öyleydi.
Canlı tv veya tv bölümünde renk ayarlarında neler var ,servis menü değil de normal renk ayarlarında yani ,bir foto isteyeyim bakalım,neler varmış bölümde.Ayrıca ek olarak sorayım,daha önce renk ile alakalı bir şey yapıldı mı, mesela servis menü gibi bir yerden "bu ne acaba "deyip kurcalandı mı,çünkü ya mavi veya sarı renk yok gibi ,ki saha yeşil olmasına rağmen sende kırmızıya çalan renk var,renk barı veya tek renklerde denemelisin hangi renk yok diye

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arka kapağı açın ldvs kablo vs onları söküp tekrar takın öyle bir deneyin.
TV üreticisi ile temasa geçip yazılım talep edin yazılım ile çözmeye çalışın olmazsa servis vs TV tamircisi ile görüşün garantisi bittiği için arıza verme olasılığı artıyor.

Geri
Üst Alt