Hi-level full yazılımı MB 100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N Çevrimdışı

numanbulbul

Yasaklı Üye
7 Eki 2022
5
49
48uhl950 full yazılımı lütfen

IMG_20221007_125209.jpg

Çözüm
Linkteki yazılımı yükleyin sorumluluk sizdedir.

1= profile isimli klasörü zipten çıkartın.
2= profile isimli sarı klasörü boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
3= Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
4= Tv çalışırken kumanda üzerinden MENÜ 4 7 2 5 Tuşlayın.
5= Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basıp bırakın 5-6 Saniye sonra
6= Menü tuşu ile çıkış yapın.
7= Tv yi uzaktan kumanda ile kapatın 30 Saniye sonra tv yi geri çalıştırın
8= Tv yi ilk kuruluma dönderip kurulumu yapın.
Sonucu yazın.
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
sorun tkgs ve kumandanın sadece üst köşeye tutunca algılaması, kumandayı değiştirdim gene aynı,
cihazım hilevel 48uhl950, sn:7489274 500057, diğer herşey düzgün çalışıyor,
Bayram bitimi işler bu gün çok yoğundu foruma pek online olamadım şimdi hiriş yaptım yarın küçük bür yazılım linki vereceğim o yazılım ile tv den dosya çekeceğiz modlama ile tkgs yi açmaya çalışacağım

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
sorun tkgs ve kumandanın sadece üst köşeye tutunca algılaması, kumandayı değiştirdim gene aynı,
cihazım hilevel 48uhl950, sn:7489274 500057, diğer herşey düzgün çalışıyor,
Komut link

1= Üç adet komut dosyasını zipten çıkartın.
2= Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
5= Gelen menüde en alt satırdaki usb operations satırına inip OK tuşuna basıp bırakın 5-6 Saniye sonra
7= Tv yi uzaktan kumanda ile kapatın.
8= Flash bellek içerisindeki dosyaların hepsini dosya sitesine veya drive yükleyip linkini buraya yazın.

X Çevrimdışı

xkimlik

Yeni Üye
23 Nis 2019
43
46
Komut link

1= Üç adet komut dosyasını zipten çıkartın.
2= Boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
7= Tv yi uzaktan kumanda ile kapatın.
8= Flash bellek içerisindeki dosyaların hepsini dosya sitesine veya drive yükleyip linkini buraya yazın.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592

Sonucu yazın.

Çözüm
X Çevrimdışı

xkimlik

Yeni Üye
23 Nis 2019
43
46

Sonucu yazın.
selam tkgs geldi, mauel olarak tkgs frekanslarını girdim, kanallar geldi, geriye bir tek hilevelların kumanda algılamaları mb100 den farklı olduğu için kumanda sadece tvnin üst kısmına doğru tutunca çalışıyor, onu da çözdük mü süper olcak, çook teşekkürler, ssiptv gitti beyaz ekran güvenlik uyarısı geliyor, devam et diyince de kanalda ses var görüntü yok, playlistin sonunu m3u8 yapınca oldu ama gene de güvenlik uyarısı arada çıkıyor

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
selam tkgs geldi, mauel olarak tkgs frekanslarını girdim, kanallar geldi, geriye bir tek hilevelların kumanda algılamaları mb100 den farklı olduğu için kumanda sadece tvnin üst kısmına doğru tutunca çalışıyor, onu da çözdük mü süper olcak, çook teşekkürler, ssiptv gitti beyaz ekran güvenlik uyarısı geliyor, devam et diyince de kanalda ses var görüntü yok, playlistin sonunu m3u8 yapınca oldu ama gene de güvenlik uyarısı arada çıkıyor
Güvenlik uyarısı ile ilgili hiç bir işlem yapılmadı tv den alınan yazılıma tkgs eklendi ve size geri gönderdim yüklediniz. Tv nin saati doğrumu kontrol edin.
Kumanda sorununa gelince tv nin tam net bir resmini ve yine tv üzerindeki IR alıcı gözün net resmini buraya ekleyin IR alıcı göz lensi kirli olursa veya alıcı göz arızalı olursa kumandadan gelen sinyali zor algılar temizlik yada gör değişimi gerekebilir.

X Çevrimdışı

xkimlik

Yeni Üye
23 Nis 2019
43
46
Güvenlik uyarısı ile ilgili hiç bir işlem yapılmadı tv den alınan yazılıma tkgs eklendi ve size geri gönderdim yüklediniz. Tv nin saati doğrumu kontrol edin.
Kumanda sorununa gelince tv nin tam net bir resmini ve yine tv üzerindeki IR alıcı gözün net resmini buraya ekleyin IR alıcı göz lensi kirli olursa veya alıcı göz arızalı olursa kumandadan gelen sinyali zor algılar temizlik yada gör değişimi gerekebilir.
orjinal yazılımdan mb100 vstel yazılıma geçtikten sonra oldu, genel bir problemmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt