Önemli HI-LEVEL (atmaca elektronik) HL40DLK13 0216 YAZILIMLARI

G Çevrimdışı

Grazer

Yeni Üye
16 Ara 2021
8
49
Arkadaşlar tv de source 2580 yaptım ekran eskitme tuşuna bastım tüm renkler geliyor sırasıyla bunu nasıl eski haline alırım

Dosya yazılım linkler ölmüş yeni link varmı

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fthcft

Yeni Üye
10 Tem 2023
4
36
Selamun aleyküm. Hi level android tv açılıyor Hi-Level yazısı gelip 1 saniye sonra kapanıyor. Tekrar kumandadan açıyorum yine aynısı oluyor. Forumda araştırdığımda yazılım yüklenmesi gerektiğini gördüm. Uygun yazılımı paylaşabilir misiniz?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hi level TV lerin sizlerin sahip olduğu versiyonları Sunny Atmaca grubu tarafından tedarik edilmekte ve destek sunulmaktadır. Kendileri yazılımları paylaşmadıkları için arşivimizde bulunmamaktadır. Ancak konu içerisinde elinde mevcut bir üyemiz varsa paylaşarak yardımcı olabilir.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
hilevel 49Fal403/0216 yazılım paylaşabilir misiniz
Yukarıdaki mesajda TV içerisindeki panel bilgisini istemiştim. Siz farklı konulara mesaj yazıyorsunuz. Panel bilgisini öğrenebilir misiniz? Mümkün olursa etiket bilgisini görsel olarak paylaşın.

F Çevrimdışı

fthcft

Yeni Üye
10 Tem 2023
4
36
Yukarıdaki mesajda TV içerisindeki panel bilgisini istemiştim. Siz farklı konulara mesaj yazıyorsunuz. Panel bilgisini öğrenebilir misiniz? Mümkün olursa etiket bilgisini görsel olarak paylaşın.

1689073649277.jpg

Geri
Üst Alt