Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Kim ne derse dedin zevkler renkler tartisilmaz fakat görüntü akiciliği bence tartisilir bir tv bence en önemli sey budur fazladan para verilecekse bunun icin deger göz renklere alisirda akıcı olmayan görüntü huzursuz eder insani bunun içindirki va panel bence kraldir.Lg panellerin hepsi degilsede cogunda yapay bi renk cümbûslügü var neden benim gözüme ole geliyor.

bende aynı düşüncedeyim hocam bugüne kadar lg tv ye alıcı gözüyle bakmadım. dün lg tv ye denk geldim benim regalin panda va sı tartışma götürmez benim için. onun için VA candır

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
233
36
Bu tvde de mi hareketli sahnelerde bozulma oluyor? 55 hi levelde de var. Vestel bilerek mi kısıyor acaba. 55 de yeni anakart var üstelik.

M Çevrimdışı

Mert Bey

Yeni Üye
20 May 2020
47
35
Va panel 58 inç TV aldım. 2 gündür izliyorum. İps ekran TV hiç izlemedim. Va panelin renkler canlı ve doğal. Ancak yana doğru gectigimde soluklasip ekran grimsileşiyor. Bu beni rahatsız etti. Va panele alışamadım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu TV'nin en önemli sıkıntısı hertz'inin düşük olması sanırım.Hareketli sahnelerde felaket.Ağız tadıyla aksiyon filmi izletmiyor.Onun dışında gayet tatmin edecek gibi duruyor.
Bende ki TV 1800 Hz. Panelin gerçek hızı hepsinde 50 Hz. Gerçek hız 100 Hz olmadığı sürece o durum oluşur.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Va panel 58 inç TV aldım. 2 gündür izliyorum. İps ekran TV hiç izlemedim. Va panelin renkler canlı ve doğal. Ancak yana doğru gectigimde soluklasip ekran grimsileşiyor. Bu beni rahatsız etti. Va panele alışamadım.

Bende ki TV 1800 Hz. Panelin gerçek hızı hepsinde 50 Hz. Gerçek hız 100 Hz olmadığı sürece o durum oluşur.

hocam fazla yandan bakma, tv den soğursun ama suna emin ol okadar acı sorunu yok. resim ayarlarını fabrika ayarında bırakın. virtual hd ac sadece. emin ol yan acı sorunu daha fazla olan tv ler var bu hiçbirsey değil. olmadı ben size bir altus yan acısı cekeyimde gör

S Çevrimdışı

Sovbelinda

Yeni Üye
30 May 2020
6
26

bende aynı düşüncedeyim hocam bugüne kadar lg tv ye alıcı gözüyle bakmadım. dün lg tv ye denk geldim benim regalin panda va sı tartışma götürmez benim için. onun için VA candır
Regalin hangi modeli sizinki

Ben bu tvyi siparişi verdim henüz kargoya verilmedi. Regal 58r7540ua mı alsam diye kararsız kaldım. Siparişi iptal etmeyi düşündüm. Şimdi bi de bu uhl ye ucuz gözüyle bakıyoruz ama a101in fiyat politikasıyla normal piyasadan elbet uyguna geliyor. Yani sırf bi tık pahalı diye regal daha iyi diyemiyoruz. İki tv nin de hemen hemen aynı seviyede olduklarını düşünüyorum.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31

Regalin hangi modeli sizinki

Ben bu tvyi siparişi verdim henüz kargoya verilmedi. Regal 58r7540ua mı alsam diye kararsız kaldım. Siparişi iptal etmeyi düşündüm. Şimdi bi de bu uhl ye ucuz gözüyle bakıyoruz ama a101in fiyat politikasıyla normal piyasadan elbet uyguna geliyor. Yani sırf bi tık pahalı diye regal daha iyi diyemiyoruz. İki tv nin de hemen hemen aynı seviyede olduklarını düşünüyorum.
S Sovbelinda, Bende internetten sipariş verdim. Hala gelen giden yok. Aras kargoya vermişler. Kargo telefonları da açmıyor. Öyle bekliyoruz.

B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31
IMG_20200603_182831.jpg
IMG_20200603_182822.jpg
IMG_20200603_182815.jpg

Aras kargo getirdi. Kutuya köşeden böyle girmiş biraz. İç pakette bir sıkıntı yok gözüküyor. Yarın kuruluma gelmelerini bekliyorum. Paketi de eve getirmedi gidip araçtan kendim alacakmışim. Olmaz öyle şey deyince apartmanın girişine bıraktı gitti. Ne bi kontrol hic birsey yok bıraktı kaçtı. Maske vs yok. Anlamadim bu nasıl iş. Maske vs dikkatte yok. Şikayette bulunacağım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG_20200603_182831.jpg
IMG_20200603_182822.jpg
IMG_20200603_182815.jpg

Aras kargo getirdi. Kutuya köşeden böyle girmiş biraz. İç pakette bir sıkıntı yok gözüküyor. Yarın kuruluma gelmelerini bekliyorum. Paketi de eve getirmedi gidip araçtan kendim alacakmışim. Olmaz öyle şey deyince apartmanın girişine bıraktı gitti. Ne bi kontrol hic birsey yok bıraktı kaçtı. Maske vs yok. Anlamadim bu nasıl iş. Maske vs dikkatte yok. Şikayette bulunacağım.
Umarım hasar raporu tutturmuş sundur. Kutuda ezikler de var, yirtiktan korkma ama ezikten kork

B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31
Umarım hasar raporu tutturmuş sundur. Kutuda ezikler de var, yirtiktan korkma ama ezikten kork
Maalesef adam aşağıya bıraktı gitti zaten bakalım yarın servis gelsin kargoya da şikayet oluşturacağım. Teslim ettiklerine dair birsey de almamışlar. Ben evde de degildim. Benim diyerek başkası alabilirdi. Bi kimlik görseydi bari aileden birinin.

Bırakmış kaçmış hiç sanmıyorum rapor tutulduğunu umarım zarar görmemiştir panel.
Özellikle bu çizikleri sorunca bana böyle geldi diyerek gitmiş adam. Teslim ettiğine dair birsey almadığı ve bırakıp kaçtığı için kendilerini savunabileceklerini sanmıyorum. Kargoyu kime teslim ettiklerine bile bakmamis. Peki bu durumda yarin servis geldiğinde bizim dikkat etmemiz gereken önemli noktalar var mıdır yoksa servis gerekli kontrollerin hepsini yapar mı?

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31
Maalesef adam aşağıya bıraktı gitti zaten bakalım yarın servis gelsin kargoya da şikayet oluşturacağım. Teslim ettiklerine dair birsey de almamışlar. Ben evde de degildim. Benim diyerek başkası alabilirdi. Bi kimlik görseydi bari aileden birinin.

Özellikle bu çizikleri sorunca bana böyle geldi diyerek gitmiş adam. Teslim ettiğine dair birsey almadığı ve bırakıp kaçtığı için kendilerini savunabileceklerini sanmıyorum. Kargoyu kime teslim ettiklerine bile bakmamis. Peki bu durumda yarin servis geldiğinde bizim dikkat etmemiz gereken önemli noktalar var mıdır yoksa servis gerekli kontrollerin hepsini yapar mı?
Merhaba bugün servis kuruluma geldi. Ekran darbe almış ve kırılmış. Tutanak tutmuşlar. Geri göndereceğim. Bakalım ne olacak. Kargo şikayetlerini de ilettim.

B brkzcn3, Aragorn Aragorn, F fikoloji Tutanağı da online göndereceklermiş. Bekliyorum bakalım gelmedi hala. Kargo bunu gelip de almaz. Şubeye nasıl götüreceksem artık. Burada bir tecrübe olsun herkese aras kargo ile iş yapmak böyle oluyormuş demek ki.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Merhaba bugün servis kuruluma geldi. Ekran darbe almış ve kırılmış. Tutanak tutmuşlar. Geri göndereceğim. Bakalım ne olacak. Kargo şikayetlerini de ilettim.

B brkzcn3, Aragorn Aragorn, F fikoloji Tutanağı da online göndereceklermiş. Bekliyorum bakalım gelmedi hala. Kargo bunu gelip de almaz. Şubeye nasıl götüreceksem artık. Burada bir tecrübe olsun herkese aras kargo ile iş yapmak böyle oluyormuş demek ki.
Anlaman lazımdı bırakıp kaçmalarından umarm direk aras kargoya şikayet oluşturmuşsundur dün

B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31
Aragorn Aragorn, Evet direk şikayet oluşturdum. Aslında gelen servis kutuya uygunluk verdi, ürünün panel kırık çıktı notu düştüler. Gerçi kargoyu A101'e de şikayet etmiştim çoktan. Artık geri gönderip bekleyeceğim. Umarım kısa sürede iadesi gelir. Gelmezse banka ücret iadesi, tüketici hakları uğraşırım.

Aragorn Aragorn, Artık gidip bir direk bayisinden bir Regal alırım diye düşünüyorum. Bayilerde fiyat aşırı yüksek mi çıkıyor acaba?

S Çevrimdışı

Sovbelinda

Yeni Üye
30 May 2020
6
26
Benim de ekran kırık çıktı iade yapicam yarın. Regal hangi model düşünüyorsunuz ben de regal düşünüyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri