Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31
S Sovbelinda, merhaba, üzüldüm valla sizinde aynı olduğuna. Siz servis çağırıp tutanak tutturdunuz mu? Kutuda hasar var mı? Ben 58r7540u veya 58r7540ua düşünüyorum tavsiye edilmiş forumda ama kargo ile almak istemiyorum artik nasil olacak bakalım once iade işini tamamlayalim. Olmazsa regalin eve yakin satis magazasini arayip soracağım.

S Çevrimdışı

Sovbelinda

Yeni Üye
30 May 2020
6
26
S Sovbelinda, merhaba, üzüldüm valla sizinde aynı olduğuna. Siz servis çağırıp tutanak tutturdunuz mu? Kutuda hasar var mı? Ben 58r7540u veya 58r7540ua düşünüyorum tavsiye edilmiş forumda ama kargo ile almak istemiyorum artik nasil olacak bakalım once iade işini tamamlayalim. Olmazsa regalin eve yakin satis magazasini arayip soracağım.
Kutuda hasar yoktu o yüzden baya şaşırdık. Evet servis tutanak tuttu. İşin kötü yanı tekrar tvyi kargo ile göndermemiz gerekiyormuş baya uğraştırıcı. Ben de ua düşünüyorum. Bakalım çevrede bulamazsam internetten sipariş edicem yine

B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31
Aman kargoyla sakın almayın almayi düşünenler. Başınıza bela almış oluyorsunuz. Sabahtan beridir elimde tv kargolari geziyorum. Kargolarin hali rezalet, kelimelerle anlatılmaz. Kırık çıkmama ihtimali yok. Hijyen yok. Geri iade almaya gelmiyorlar götürüyorsunuz iade kargosunu kota doldu sistem yok vs almıyorlar. Zar zor aras kargoyla geri postadim. A101 magazasi belki ama internetten hayatta vermem sipariş.

M Çevrimdışı

Mert Bey

Yeni Üye
20 May 2020
47
35
Aman kargoyla sakın almayın almayi düşünenler. Başınıza bela almış oluyorsunuz. Sabahtan beridir elimde tv kargolari geziyorum. Kargolarin hali rezalet, kelimelerle anlatılmaz. Kırık çıkmama ihtimali yok. Hijyen yok. Geri iade almaya gelmiyorlar götürüyorsunuz iade kargosunu kota doldu sistem yok vs almıyorlar. Zar zor aras kargoyla geri postadim. A101 magazasi belki ama internetten hayatta vermem sipariş.
Siz şanssız bir durumla karşı karşıya kalmışsınız. Ben internetten aldım. Bir sorun çıkmadı.

M Çevrimdışı

Mert Bey

Yeni Üye
20 May 2020
47
35
Vestel musteri hizmetleri, kargonun TV yi evden aldığını söyledi. Siz neden kargoya vermek için uğraştiniz ki.

C Çevrimdışı

chukwuebuka.lirido

Yeni Üye
17 Şub 2020
21
43
YouTube'dan çıkıp geri girdiğimde
Sürekli YouTube da oturum açmak zorunda kalıyorum.
Bazen problem yaşayan ve çözümünü bilen arkadaşlar var mıdır acabs

B Çevrimdışı

brkzcn3

Yeni Üye
21 May 2020
33
31
Vestel musteri hizmetleri, kargonun TV yi evden aldığını söyledi. Siz neden kargoya vermek için uğraştiniz ki.
Kargolar normal donemde evden alır tabi ama. Şimdiki dönemde kargolarda sabah kota doluyor. Eve gelmiyorlar bu nedenle. Adresten alana kadar kota dolmuş oluyor. Yoksa ben de adrese çağırdım bekledim mng ve arasi yok gelmediler. Musteri hizmetleri de gelmez diyor.

Y Çevrimdışı

yalçın55

Yeni Üye
20 May 2020
8
38
bu tv yı alan arkadaşlar duvaramı astınız yoksa masa üstüne mi .Duvara asanlar da herhangi bir sıkıntı yada kuşku varmı acaba içlerinde. ben de duvara astım ama cok emanet gibi duruyor her an düsecek gibi hissediyorum büyüklüğünden dolayı
Degerli yorumlarınızı beklıyorum . Tesekkürler

M Çevrimdışı

Mert Bey

Yeni Üye
20 May 2020
47
35
bu tv yı alan arkadaşlar duvaramı astınız yoksa masa üstüne mi .Duvara asanlar da herhangi bir sıkıntı yada kuşku varmı acaba içlerinde. ben de duvara astım ama cok emanet gibi duruyor her an düsecek gibi hissediyorum büyüklüğünden dolayı
Degerli yorumlarınızı beklıyorum . Tesekkürler
Metal askı aparatı ile taktım. Gayet sağlam. Servisin verdiği plastik askılara guvenemedim

A Çevrimdışı

Arife

Yeni Üye
5 Tem 2020
2
43
Merhaba, Hi-level 58UHL960 televizyonum için ekran koruyucu almak istiyorum. Bir alışveriş sitesinde Vestel 58UD820 için üretilmiş bir ürün gördüm. Fiyatı uygun. Ama satıcıya sorma imkanım yok. Acaba iki televizyonun ekran boyutu aynı mıdır. Bu ekran koruyucu benim televizyonuma uyar mı? Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlayabilirse sevinirim. Teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri