Hi Level 58UHL960 A101 21 Mayıs 2.799 TL

F Çevrimdışı

fedorac0re

Yeni Üye
22 May 2020
5
41
Ben 58uhl960 A101 den aldım tek çekim 2799tl, kurulumu da kendim yaptım, extra kuruluma para vermedim, ayrıca enpara kredi kartı kullanıyorum, kredi kartına tek çekim yaptırdım, daha sonra kartın özelliğini kullanarak 6 ya vade farkı olmadan böldüm yani 2799/6 oldu fazladan para ödemedim benim için fiyat fayda olarak gayet iyi..

mexican Çevrimdışı

mexican

Yeni Üye
25 May 2020
2
41
Ben 58uhl960 A101 den aldım tek çekim 2799tl, kurulumu da kendim yaptım, extra kuruluma para vermedim, ayrıca enpara kredi kartı kullanıyorum, kredi kartına tek çekim yaptırdım, daha sonra kartın özelliğini kullanarak 6 ya vade farkı olmadan böldüm yani 2799/6 oldu fazladan para ödemedim benim için fiyat fayda olarak gayet iyi..
merhaba

Ekran yenilemesi nasıl? Yüksek çözünürlüklü film izleme şansınız oldu mu?

O Çevrimdışı

Okansan6

Yeni Üye
22 May 2020
6
37
Teşekkür ederim. A101 deki hi level 58uhl960
2800 TL ama kurulum ücretli. Ayrica kredi kartına vade farkı alıyorlar 2950 TL oluyordu. Bilemiyorum böyle bir tercih yaptım. Yorumlarda da bir kişi bile aldığına pisman oldum dememiş.
Hayırlı olsun. Alınmış alınmıştır. Kurulum ücreti ve taksitle aynı seviyeye gelmiş. Allah emanet olunuz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu kanıya nasıl ulaştırınız bilmiyorum. Eğer panelook sitesindeki renk gamutu verilere baktıysanız yanılmış olma ihtimaliniz yüksek.

Neden? Oradaki veriye göre benim Quantum Renk Paleti ve WCG destekli olarak satılan Samsung VA panelin verileri, Panda panele göre daha geride görünüyor. Ama hem yan açı performası, hem renk performansı, hem de hareketli sahne performansı olarak Samsung'un daha iyi olduğunu iki kişi ayrı ayrı teyit ettik.

Oraya kalsa tüm VA panellerin açı performansı, tepki süresi, kontrast değeri vs aynı olması lazım.
Hd yayınlarda VA panel iyi olabilir. Ama 4K için bu kadar para verip VA panelden istediğiniz verimi alamazsınız. 4K görüntüleri karşılaştırın. Farkı anlayacaksınız. Saygılar

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Hayırlı olsun. Alınmış alınmıştır. Kurulum ücreti ve taksitle aynı seviyeye gelmiş. Allah emanet olunuz.

Hd yayınlarda VA panel iyi olabilir. Ama 4K için bu kadar para verip VA panelden istediğiniz verimi alamazsınız. 4K görüntüleri karşılaştırın. Farkı anlayacaksınız. Saygılar

Hocam yalnız daha yenilikçi vs diye savunduğunuz Panda paneller de VA yapıdadır.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Çözünürlük ve panel tipi bağıntısını dayandırdığınız teknik ya da bilimsel bir veri varsa okumak isterim.

O Çevrimdışı

Okansan6

Yeni Üye
22 May 2020
6
37
Çözünürlük ve panel tipi bağıntısını dayandırdığınız teknik ya da bilimsel bir veri varsa okumak isterim.
sanırım önceki yazılanları okumamışsın. Ne kadar bildiğini bilsem. Ona göre anlatsam keşke. Panel karşılaştırma var yazılanlarda. Üşenmezsen oku. Üşenirsen. Benim bilgimi sorgula ?

Bu kanıya nasıl ulaştırınız bilmiyorum. Eğer panelook sitesindeki renk gamutu verilere baktıysanız yanılmış olma ihtimaliniz yüksek.

Neden? Oradaki veriye göre benim Quantum Renk Paleti ve WCG destekli olarak satılan Samsung VA panelin verileri, Panda panele göre daha geride görünüyor. Ama hem yan açı performası, hem renk performansı, hem de hareketli sahne performansı olarak Samsung'un daha iyi olduğunu iki kişi ayrı ayrı teyit ettik.

Oraya kalsa tüm VA panellerin açı performansı, tepki süresi, kontrast değeri vs aynı olması lazım.
Aynı yapıda ise niçin kıyasladın. Kendinle çelilmezsen daha sağlıklı olur ?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
sanırım önceki yazılanları okumamışsın. Ne kadar bildiğini bilsem. Ona göre anlatsam keşke. Panel karşılaştırma var yazılanlarda. Üşenmezsen oku. Üşenirsen. Benim bilgimi sorgula ?

Üslubunuz çok ters bu konunun başından beri neredeyse tüm mesajları okudum ben çok basit bir soru sordum size, sizi tanımıyorum elbette çünkü yeni üye olmuşsunuz ne konuda yetkinliğiniz var bilmiyorum, soru basit 4k çözünürlükle Va panel arasındaki olumsuz ilişkiyi dayandıracağımız bilimsel bir açıklama var mı, geçtiğimiz 3 yıl içinde hem ips sonra da Va panele sahip 65"4k tv kullanmış biri olarak öğrenmek için soruyorum size.

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Üslubunuz çok ters bu konunun başından beri neredeyse tüm mesajları okudum ben çok basit bir soru sordum size, sizi tanımıyorum elbette çünkü yeni üye olmuşsunuz ne konuda yetkinliğiniz var bilmiyorum, soru basit 4k çözünürlükle Va panel arasındaki olumsuz ilişkiyi dayandıracağımız bilimsel bir açıklama var mı, geçtiğimiz 3 yıl içinde hem ips sonra da Va panele sahip 65"4k tv kullanmış biri olarak öğrenmek için soruyorum size.

hocam acikcasi bende cok merak ettim arkadasin 4k da va panelde neden performans alamayacagimizi.
benim evimde 5 tane dukkanda 2 tane tv var ve hepside va panel iclerinde bir tek altus aci sikintisi hat safhada ama onda olan renk kontrast ve parlaklik hicbirinde yok. led degisimine gelen tvlerin buyuk cogunlugu lg tv yani ips ekran sonrasinda sunyy gelir. lgler led degistikten sonra belli bir sure sonra ledler siyah ekrandayken daha dogrusu gri ekrandayken öbek öbek belli olur. sadece lg tv de belli olur. sirf bu yuzden ips ekran almak istemiyorum. acikcasi 4k tv ariza olarak daha dusmedi.
bizzat teknoloji markete gidip arkadasin dedigi bu farki gözle test etmek istiyorum. hernekadar samsung göruntusunu beyensemde, samsung ve lg 4k goruntuyu gozle gormek istiyorum alici gözle

Son düzenleme:
EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109

Troll mü yedim emin olamadım yalnız. :sirit

Yahu siz Regal'in paneli daha geride, Panda panel daha iyi diye kıyaslamayı yaptınız ya hocam. Ben de onun üzerine "panelook sitesine bakarak kıyasladıysanız yanıltabilir" dedim ve kendi yaşadığım bir olaydan örnek verdim. Sizin o kıyasladığınız Regal'deki Chot panelle Vestel'deki Panda panelin her ikisi de VA yapıda bu arada.

Bir karışıklık oldu galiba. ?

A Çevrimdışı

anteplim

Yeni Üye
21 May 2020
6
63
Arkadaşlar alan herkese hayırlı olsun.bu fiyata göre beklentimin üzerinde çıktı tabiki bana göre.kurulumu ben yaptım.garanti için ne yapmam lazım.a101 den aldığım ödeme fişi ve içinden çıkan garanti belgesi var elimde.bir sorun olurmu.saygılar

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar alan herkese hayırlı olsun.bu fiyata göre beklentimin üzerinde çıktı tabiki bana göre.kurulumu ben yaptım.garanti için ne yapmam lazım.a101 den aldığım ödeme fişi ve içinden çıkan garanti belgesi var elimde.bir sorun olurmu.saygılar
bunları sakla yeterli

U Çevrimdışı

Ufukhan

Yeni Üye
24 May 2020
6
47
Merhaba arkadaşlar. Halen Tivibu GO için bir çözüm bulamadım. Vestel müşteri hizmetlerine yazdım. Markette ve uygulamalarda yoksa kaldırılmıştır üretici tarafından diye cevap döndüler 2-3 mail sonrasında. Yani topu dışarıya attılar. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba? Teşekkürler.

Geri
Üst Alt