Hİ LEVEL 50UHL650 Teknik Özellikleri

T Çevrimdışı

TurgayUz

Yeni Üye
27 Nis 2020
10
45
Görüntü kalitesi kötü değilse bende alırım bu gün her zaman kağıt üstündeki özellikler gerçek hayata yansımıyor (misal 55UHL960), o yüzden hem biraz daha uzun kullanan kullanıcılardan dönüt almak hem de Sayın F fikoloji ve Adem Helvacı Adem Helvacı gibi işin ehli insanlar belki kurulumunu yaparken incelemişlerdir diye yazdım.
Youtube da ürünü alan birkaç kişi video koymuş genel anlamda fiyatına göre iyi diyorlar görüntü kalitesi vs
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Youtube da ürünü alan birkaç kişi video koymuş genel anlamda fiyatına göre iyi diyorlar görüntü kalitesi vs
youtube da 50uhl650 diye aratınca birkaç inceleme videosu var almak isteyenler o videolara bakabilir

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

youtube da 50uhl650 diye aratınca birkaç inceleme videosu var almak isteyenler o videolara bakabilir
Teşekkürler hocam inceledim videoları millet memnun gibi panellerle ilgili yorum yapan olmamış ona takıldım biraz. Mesela Samsung panel olup beğenilmeyen TV var Panda panel olup görüntü kalitesi iyi olan TV var. Sayın F fikoloji bu TV'nin kurulumunu yaptıysa onun izlenimlerini duymak isterim konuda geriye doğru baktım ama bulamadım. Adem Helvacı Adem Helvacı abi bir ara inceleyecekmiş galiba ama fırsat olmamış. Birde memc modlamayı deneyen oldu mu? Konuda göremedim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkürler hocam inceledim videoları millet memnun gibi panellerle ilgili yorum yapan olmamış ona takıldım biraz. Mesela Samsung panel olup beğenilmeyen TV var Panda panel olup görüntü kalitesi iyi olan TV var. Sayın F fikoloji bu TV'nin kurulumunu yaptıysa onun izlenimlerini duymak isterim konuda geriye doğru baktım ama bulamadım. Adem Helvacı Adem Helvacı abi bir ara inceleyecekmiş galiba ama fırsat olmamış. Birde memc modlamayı deneyen oldu mu? Konuda göremedim.
Ne yazikki incelemedim ?

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
TV yi yeni aldım.Ancak smart portalda tivibu go yok.Acaba modlama ilemi açılıyor.Bilgisi olan varmı acaba

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Hocam TV'den memnun musunuz görüntü kalitesi nasıl deneyiminizi paylaşırsanız sevinirim bende almayı düşünüyorum.
TV FİYATINA GÖRE ÇOK GÜZEL.SMART PORTALINDA NETFİLİX PRİME VİDEO BEİN CONNECT AMAZON PRİME GİBİ GÜNCEL UYGULAMALAR VAR.WİFİ ÇEKİM GÜCÜ TV NİN İDEAL.DONMA TAKILMA YAPMIYOR.BROWSERDAN SIKINTISIZ FİLM İZLENİYOR.NETFİLİX DENDE AYNI.GÖRÜNTÜ KALİTESİNDEN MEMNUNUM.BEKLENTİLERİMİ KARŞILADI.ÖZELLİKLE MAÇ YAYINLARINDA ÇOK CANLI BİR GÖRÜNTÜ MEVCUT.İP TV TAKILMADAN OTT PLAYERDAN YAYIN İZLEDİM.KISACASI BU FİYATA BANA GÖRE ÇOK İYİ BİR TV

T Çevrimdışı

TurgayUz

Yeni Üye
27 Nis 2020
10
45
TV yi yeni aldım.Ancak smart portalda tivibu go yok.Acaba modlama ilemi açılıyor.Bilgisi olan varmı acaba
google da vestel smart tv tivibu go diye arat yazılımı kaldırmışlar galiba yinede google aratması ile birkaç şikayet sitesi veya tivibu nun kendisinden bilgi alabilirsin

K Çevrimdışı

kvothe 

Yeni Üye
7 Ağu 2020
20
29
Youtube'da ilk sırada çıkan incelemeyi ben yapmıştım ilk gün bu nedenle pek detaya girmemiştim. Alete gelecek olursak, fiyatına göre kesinlikle tavsiye ederim. Netflix ve youtube çok akıcı. Netflix serverlarindan dolayı 4k film dizileri 16 mbit İnternet hızında bile sorunsuz donmadan izlenebiliyor. Amazon prime uygulaması diğerlerine göre biraz hantal aman oynatıcı da sorun yok. WiFi hızı gayet iyi. Ölçümlerde kayıp olmuyor ve kopma sorunu da hiç yaşamadım. İptv olarak ssiptv var. Sıkıntısız çalışıyor. Görüntü kalitesi genel anlamda başarılı. Bende dsmart var 1080i yayın veriyor. Renk vs güzel. Kendi kumandasindan harici android box da kontrol edilebiliyor. Elbette pahalı 4klar kadar kalite beklenemez ama bu fiyata Benim beklentimi karşıladı. Netflix iptv ve amazon prime bile yeterli benim için.

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Youtube'da ilk sırada çıkan incelemeyi ben yapmıştım ilk gün bu nedenle pek detaya girmemiştim. Alete gelecek olursak, fiyatına göre kesinlikle tavsiye ederim. Netflix ve youtube çok akıcı. Netflix serverlarindan dolayı 4k film dizileri 16 mbit İnternet hızında bile sorunsuz donmadan izlenebiliyor. Amazon prime uygulaması diğerlerine göre biraz hantal aman oynatıcı da sorun yok. WiFi hızı gayet iyi. Ölçümlerde kayıp olmuyor ve kopma sorunu da hiç yaşamadım. İptv olarak ssiptv var. Sıkıntısız çalışıyor. Görüntü kalitesi genel anlamda başarılı. Bende dsmart var 1080i yayın veriyor. Renk vs güzel. Kendi kumandasindan harici android box da kontrol edilebiliyor. Elbette pahalı 4klar kadar kalite beklenemez ama bu fiyata Benim beklentimi karşıladı. Netflix iptv ve amazon prime bile yeterli benim için.
TİVİBU VARMI SENDE HOCAM

H Çevrimdışı

Halil4207

Aktif Üye
27 Eyl 2020
73
35
Bu cihazın xbox one s oyun konsolu performansi nasıldır arkadaşlar hdr destegi nasıldır

Geri
Üst Alt