Hİ LEVEL 50UHL650 Teknik Özellikleri

S Çevrimdışı

sukruantalya07

Yeni Üye
6 Mar 2020
6
45
Aynı cihazdan bende buldum önerirseniz alacağım.
50 UHL 650 Hi Level - Vestel cihazı SN: 8443035 000115
Panel bilgisi nedir? Cihaz iyi midir acaba?

Son düzenleme:
grihava Çevrimdışı

grihava 

Yeni Üye
6 Ağu 2020
41
31
Alamadık, A101'deki arkadaş diğer şubeden getirttirecekti ama kalmamış 1 hafta içinde getirebiliriz demişler onlar halledemezse tekrar satışa çıkar mı acaba çok heveslenmiştim:)

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Alamadık, A101'deki arkadaş diğer şubeden getirttirecekti ama kalmamış 1 hafta içinde getirebiliriz demişler onlar halledemezse tekrar satışa çıkar mı acaba çok heveslenmiştim:)

Bir kaç haftada bir vestel garantili olanlardan satılıyor zaten. Takip edin bulursunuz. Daha büyüğü de geliyor.

grihava Çevrimdışı

grihava 

Yeni Üye
6 Ağu 2020
41
31
Merhaba hiç kulllanan yok mu ürünü diğer hı level modelleri epey alınmış forumda bu ürün hakkında kullananlar yorum yapabilirse sevinirim fluluk vs var mı?
görüntü net mi? karelenme veya donma vs oluyor mu:)

55 UHL 960 modelinde Movie Sense memc chip olmadığı için sorunlar yaşadığını söyleyenler çok olmuş acaba bunda böyle sorunlar olur mu ya da bu chip bunda var mı bu chip ne işe yarar? bu bilgileri edinebileceğim video vs var mı acaba

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kvothe 

Yeni Üye
7 Ağu 2020
20
29
Merhaba hiç kulllanan yok mu ürünü diğer hı level modelleri epey alınmış forumda bu ürün hakkında kullananlar yorum yapabilirse sevinirim fluluk vs var mı?

55 UHL 960 modelinde Movie Sense memc chip olmadığı için sorunlar yaşadığını söyleyenler çok olmuş acaba bunda böyle sorunlar olur mu ya da bu chip bunda var mı bu chip ne işe yarar? bu bilgileri edinebileceğim video vs var mı acaba
Merhaba, ben kullanıyorum. Dediğiniz teknik bilgilere hakim değilim ama kullandığım süre itibariyle çok memnun kaldım diyebilirim. Görüntü kalitesi gayet iyi renkler vs. Netflix 4k destekliyor gayet akıcı donma kasma yok keza youtube da öyle. Amazon prime uygulaması diğerlerine göre biraz hantal ama kullanıma engel değil. Bazı hi level modellerinde WiFi kopmalari oluyor denmişti ama bu model hiç rast gelmedim.

G Çevrimdışı

gokhantrk

Yeni Üye
28 Tem 2020
13
31

Ben son kullanıcı olarak çok memnunum 2 haftadır kullanıyorum

grihava Çevrimdışı

grihava 

Yeni Üye
6 Ağu 2020
41
31
Memnun kalmanıza sevindim gördüğüm anda satın alacağım bakalım parlaklığı nasıl peki memnun musunuz? Sesi nasıl yeterli oluyor mu kalitesi

S Çevrimdışı

S3rkan_pasha

Yeni Üye
13 Ağu 2020
3
25
Bende bugün teslim alacagim, şubede yoktu.. ama bölge sorumlusundan sorgulattim.. başka subeden getirdiler.. vestelu9401 ile ayni galiba.. çok arastirdim.. inşallah yaniltmaz

grihava Çevrimdışı

grihava 

Yeni Üye
6 Ağu 2020
41
31
Bende bugün teslim alacagim, şubede yoktu.. ama bölge sorumlusundan sorgulattim.. başka subeden getirdiler.. vestelu9401 ile ayni galiba.. çok arastirdim.. inşallah yaniltmaz
Ben bugün yine gittim a101e sorgulama falan yapmıyorlar bölge sorumlusu 7 mağazada yok dedi sadece acaba il ilçede var mı diye sorgulayamıyor muyuz hayırlı olsun

S Çevrimdışı

S3rkan_pasha

Yeni Üye
13 Ağu 2020
3
25
İnternet üzerinden bölge sorumlusunun numarasını buldum.. ürün stok durumunu sorgulatmak istiyorum dedim.. yardimci oldular..(şube çalışanları ile zor o iş)
Şubede kutuyu teslim almadan açtık, ekran sağlamdı.. kutuda deformasyon yoktu.. eve getirdim kurulumunu yaptim.. servisede sordum.. kendiniz kurabilirsiniz dediler.. ilk izlenim olumlu, sorun yok.. sesde bozulma olmuyor 20. seviye bile çok yüksek, kaliteli..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt