Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

fecral Çevrimdışı

fecral 

Yeni Üye
26 Kas 2019
13
31
Yeni ev kuracağım. Eğer bu televizyon bana yeterli gelecekse perşembe günü alacağım. Çoğu amaçla TV ve film izleme için kullanacağım. Belki mi tv box ile de kullanmayı düşünüyorum. Beni üzer mi bu televizyon?

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
A
Yeni ev kuracağım. Eğer bu televizyon bana yeterli gelecekse perşembe günü alacağım. Çoğu amaçla TV ve film izleme için kullanacağım. Belki mi tv box ile de kullanmayı düşünüyorum. Beni üzer mi bu televizyon?
Adem hocamızı bekliyoruz detayları vericek hocam bize

juxbox Çevrimdışı

juxbox 

Aktif Üye
9 Tem 2018
157
42
Adem Helvacı Adem Helvacı üstad senin tavsiyen ile toshiba 50u5863 modelini satın aldım çok memnumum tv den smart özelliği ile rahatlıkla ssip tv ile ip tv yi çok rahat izleye biliyorum televizyonumum tek eksiği açı duyarlı olması yandan bakıldığında görüntü çok kötü geliyor.

hi level ile ilgili yorumlarınızı deneyimlerinizi bekliyoruz ustadım

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Buna da bir göz atabilirsiniz. 1000 lira

fiyatı hemen 2000 şeklinde güncellediler . Bende alamadım

Son düzenleme:
fecral Çevrimdışı

fecral 

Yeni Üye
26 Kas 2019
13
31
Televizyonu ayırttım sadece 1 adet gelmiş, perşembe günü alacağım. Satışa koymayacaklar. Umarım pişman olmam. Elime geçince görüşlerimi paylaşırım

selodonanım Çevrimdışı

selodonanım 

Aktif Üye
4 Ara 2017
244
kurulum ücretli / sanırım duvara montaj yüz kusur tl/ birde askı aparatı çıkmıyor oda bi 15 tl galiba / 2.150 ye falan geliyor gibi.

fiyat performans ürünü mü sizce yada eşdeğer bir ürün daha var mı /

boot logo / bu nedir , pıxellence, bluetooth bunlar yok diye duydum ?
Vestel servisi 48 inch üzeri ücretsiz kurulum yapıyor diye biliyorum.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Arkadaşlar herkese selam;

Ürünü bu gün rica minnet erkenden bir adet satın aldık ve satış gününden önce size bilgi yetiştirebilmek adına çok detayına inemesek de bir inceleme videosu çektik.

Konuya dikkat çekebilmek adına bir konu daha açacağım İNCELEME başlıklı olarak.

@Pixel Teknoloji şu an render çalışmalarını yapıyor. İşlemler bitince Pixel TV kanalında yayına vermiş oluruz. Sanırım 1-2 saate kadar (Umarım) yayına vermiş oluruz :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Adem Helvacı üstad senin tavsiyen ile toshiba 50u5863 modelini satın aldım çok memnumum tv den smart özelliği ile rahatlıkla ssip tv ile ip tv yi çok rahat izleye biliyorum televizyonumum tek eksiği açı duyarlı olması yandan bakıldığında görüntü çok kötü geliyor.

hi level ile ilgili yorumlarınızı deneyimlerinizi bekliyoruz ustadım

Sizi iyi hatırlıyorum. Sizin bir sorunuza istinaden video çekmiştim :ok

Açık konuşayım ki açı duyarlılığı konusunda JVC tv de olduğu gibi bu modelde de mutlaka sizleri uyarmam gerekiyor. Onun dışında özellikle arayüz hızı ve yazılım konusunda ciddi derecede tatminkar bir model.

Kendi evime monte ettikten sonra şu açı işi ile detaylı ilgileneceğim elbette :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
IMG_20191125_181620.jpg
bizim burdaki şubede bu seri no lu var buna bakabilirmisiniz samsung deilse almıcam teşekür ederim şimdiden birde 21;30 a kadar acık a101 samsung cıkarsa kosa kosa alıcam şimdiden teşekkürler@Adem Helvacı, F fikoloji, Adem Helvacı Adem Helvacı,
Abi vala meraktan yazıom gene kusura bskmayın gerçi bu saatte ogrenilecek bişeymi onud bilmıyorumda.d

Samsung VA :ok

M Çevrimdışı

mavcil 

Yeni Üye
15 Eyl 2019
49
39
Arkadaşlar herkese selam;

Ürünü bu gün rica minnet erkenden bir adet satın aldık ve satış gününden önce size bilgi yetiştirebilmek adına çok detayına inemesek de bir inceleme videosu çektik.

Konuya dikkat çekebilmek adına bir konu daha açacağım İNCELEME başlıklı olarak.

@Pixel Teknoloji şu an render çalışmalarını yapıyor. İşlemler bitince Pixel TV kanalında yayına vermiş oluruz. Sanırım 1-2 saate kadar (Umarım) yayına vermiş oluruz :ok
Videoyu izledim hocam elinize sağlık. Video izlerken gözüm arkadaki kutulara takıldı :)
Alacaklara hayırlı olsun VA değilde IPS olsa kaçırmayacağım bir televizyon olacaktı.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Videoyu izledim hocam elinize sağlık. Video izlerken gözüm arkadaki kutulara takıldı :)
Alacaklara hayırlı olsun VA değilde IPS olsa kaçırmayacağım bir televizyon olacaktı.
Her kutunun bir anısı var, Mesela SONY kutusu var orada, Çok sevgili bir üyemizin başına gelen talihsiz durum neticesi bize ulaşan ve bizde kalan tv nin kutusu :)

Onun dışındakiler muhtemelen incelemek için satın aldığımız ürünlerin kutularıdır :ok

Alt katta stüdyonun olduğu yerde anten hattı yoktu, üst katta ofisin yanındaki alanda yapalım çekimi dedik. İş yerinin önü yaklaşık 10 metre civarı sürgülü cam, video çekimi esnasında parlama ve yansıma yapar diye ben koydum kutuları oraya ?

Geri
Üst Alt