Hi-Level 49" Smart Uhd Tv - 1999 TL

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ben IPS panel severim o nedenle LG olsun istemiştim (Kendime de alacağım bu tv den o nedenle)
Bendeki tv ler hep VA zaten, Yan açılardan renk solması itici geliyor bana, Futbol merakım veya oyun konsolu derdim de olmadığı için IPS pabel daha makul geliyor bana. O nedenle yazdım o satırları.

Yoksa panellerin hiç birisi diğerinden şaşaalı değil maalesef :)
Abi selam. Bizdeki lg panelli arçelik 8840 ta güzel maç izliyoruz. Bi soruna rastlamadım. Şansımıza tv mi iyi çıktı arçelik yazılımla panelin açığını mı kapattı yoksa teknolojimi iyileştirilmiş lg tarafından
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Neredeki sistem bende bakayım usta
Servisler bakabiliyor sadece

A Çevrimdışı

ahmetozturk

Yeni Üye
25 Kas 2019
6
26
IMG_20191125_181620.jpg
bizim burdaki şubede bu seri no lu var buna bakabilirmisiniz samsung deilse almıcam teşekür ederim şimdiden birde 21;30 a kadar acık a101 samsung cıkarsa kosa kosa alıcam şimdiden teşekkürler@Adem Helvacı, F fikoloji, Adem Helvacı Adem Helvacı,
Abi vala meraktan yazıom gene kusura bskmayın gerçi bu saatte ogrenilecek bişeymi onud bilmıyorumda.d
28 Kasım'da başlıyor kampanya sizin tv farklı mı hocam fiyatı aynı mıdır?

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
28 Kasım'da başlıyor kampanya sizin tv farklı mı hocam fiyatı aynı mıdır?
Seri no haric tv aynı hocam modeli tutuyor ben iş cıkışı ugradım rafta duruyodu sormadım satısı ne zaman buda samsung cıkarsa alıcam cıkmassa baska fırsat kovalıcaz.d

Son düzenleme:
geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
kurulum ücretli / sanırım duvara montaj yüz kusur tl/ birde askı aparatı çıkmıyor oda bi 15 tl galiba / 2.150 ye falan geliyor gibi.

fiyat performans ürünü mü sizce yada eşdeğer bir ürün daha var mı /

boot logo / bu nedir , pıxellence, bluetooth bunlar yok diye duydum ?

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Adem Helvacı Adem Helvacı, hocamdan cevap bekliyorum benim gönderdiğim seri no samsung ise ever seri no dan bakıyolar nasıl oldugunu bilmiyorum diğer arkadasımızın gönderdiği seri no samsung va panel cıktı neyse görüntü kalitesi= hücre panel kalitesi+anakart kalitesi benim forumdan okudugum kadarıyla anakart zaten 130s dediler yeni model eski değil en azından son serilerden panelde samsung cıkarsa bu fiyata f/p ürün yoktur sanırım sun benim söylediklerim bilgi amaclı anladıgım kadar forumdaki üstatlarım daha iyi bilir eksik fazla anlatıgım varsa düzeltirler hocam

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
kucuk bi modlamayla hepsi cikar
pixelence ön tanimli vardır mb130s kartlarda ne varsa cogu acilir degismiycek sadece wgc renk gamutu dolby vision fake refrest rate degeri cihaza uyumlu vestelin tum yazilimi bile atilabilir kendi full yazilimi bulunursa Benim icin ha Tosiba olmus ha hi level olmus bi kac sey disinda fark eden bise yok vestel grubu tvler anakart neyse yuzde 80 odur.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Hocam 49" 4k 2000tl görüntü kalitesinden daha fazla bişey beklemek ne kadar dogru bilemiyorum acıkcası ama bu ürüne en yakın regal 50R5020U bu var buda 2300 civarı anakart panel ne oldugunu bilmiyorum
Görmeden bise diyemeyiz 8000 serisi tvlerden birinin aynisida olabilir regal 7040 serilerinin aynisida olabilir Vestel yani kasa öndeki yazi ayak degistir yazilim degistirir satar yani normalde bi Toshiba ile Seg arasinda cok fark olmasi lazim ama ole bi durum soz konusu degil.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Görmeden bise diyemeyiz 8000 serisi tvlerden birinin aynisida olabilir regal 7040 serilerinin aynisida olabilir Vestel yani kasa öndeki yazi ayak degistir yazilim degistirir satar yani normalde bi Toshiba ile Seg arasinda cok fark olmasi lazim ama ole bi durum soz konusu degil.
8000 serisi tv ler 2650 tl en uygunu
Regal 2200tl en uygunu regal ile aynı olsa bile daha uygun fiyat ve aynı garanti kosulları tabiki panel onemli o yuzden beklemedeyız

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
8000 serisi tv ler 2650 tl en uygunu
Regal 2200tl en uygunu regal ile aynı olsa bile daha uygun fiyat ve aynı garanti kosulları tabiki panel onemli o yuzden beklemedeyız
Tabi tv gayet uygun alacak arkadaslara şimdiden hayirli olsun.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tabi tv gayet uygun alacak arkadaslara şimdiden hayirli olsun.
1 yil az garanti ücretli servis onlarin parasi bi nebze onlarda

Geri
Üst Alt