Her Zaman, Tek BAŞKOMUTAN

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Koç grubunun beklenen 10 Kasım paylaşımı.

Ooofffff off diyorum başka bir şey demiyorum. Ben dünden başladım hocam duygu alemimde ağlayıp durmaya. Bu yapımları ciddi takip ediyorum ve bu takip neticesi yıllardır görmek istediğim ama göremediğim, bu yapımlarda kendisinin de bulunmasını istediğim bir grup daha var ama, herkes bir KOÇ değil işte..

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ooofffff off diyorum başka bir şey demiyorum. Ben dünden başladım hocam duygu alemimde ağlayıp durmaya. Bu yapımları ciddi takip ediyorum ve bu takip neticesi yıllardır görmek istediğim ama göremediğim, bu yapımlarda kendisinin de bulunmasını istediğim bir grup daha var ama, herkes bir KOÇ değil işte..
Herkesin bir olması değil derdimiz üstadım, sadece birlik olunması... Laik, demokratik, hoşgörü ve saygı ilkeleri altında, ocu bucu şucu denilmeden birlik olunması...

Dini paraya değişenlerin, özde değil sözde olanların, haramzade olup ahkam kesenlerin, haksız yere makam mevki işgal edenlerin zorda kaldığında aynı gemideyiz martavalı okumaları gibi bir birlik değil tabi.

:bye

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
B2Do8-6IQAACuyJ.jpg

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
ülkenin cumhurbaşkanı da başkomutan sıfatındadır
benim anlamadığım insan sevdiğinin doğum gününü anar
biz ise Atamızı ölüm gününde anıyoruz.doğum günü neden bilinmiyor?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
ülkenin cumhurbaşkanı da başkomutan sıfatındadır
benim anlamadığım insan sevdiğinin doğum gününü anar
biz ise Atamızı ölüm gününde anıyoruz.doğum günü neden bilinmiyor?
Kendisi 19 mayıs benim doğum günüm demiştir ancak asıl günü dememiştir. Belkide gerçekten 19 mayısta doğdu kim bilir

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
34
Kendisi 19 mayıs benim doğum günüm demiştir ancak asıl günü dememiştir. Belkide gerçekten 19 mayısta doğdu kim bilir
tam olarak bilinmemesi cok ilginc.annesi babasi yakinlari illaki dogdugu günü biliyordur.yada kendisi biliyordur ama 19 mayis olarak bilinmesini istiyordur.heralde 19 mayis Atatürk anma günü olarak bu yüzden kutlaniyor.bu tarihi sadece genclik bayrami olarak biliyordum.ilkokulda Atatürkün hayati anlatilirken sadece tarih 1881 olarak ögrenmıştik.19 mayis tarihini sadece samsuna çikişi ve genclik bayrami olarak ögrenmıstik.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
tam olarak bilinmemesi cok ilginc.annesi babasi yakinlari illaki dogdugu günü biliyordur.yada kendisi biliyordur ama 19 mayis olarak bilinmesini istiyordur.heralde 19 mayis Atatürk anma günü olarak bu yüzden kutlaniyor.bu tarihi sadece genclik bayrami olarak biliyordum.ilkokulda Atatürkün hayati anlatilirken sadece tarih 1881 olarak ögrenmıştik.19 mayis tarihini sadece samsuna çikişi ve genclik bayrami olarak ögrenmıstik.
Kendisi elbet biliyodur ama dememiş

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri