Her Zaman, Tek BAŞKOMUTAN

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Her zaman dilimi için, Gönlümüzdeki tek ADAM, İçimizdeki tek BAŞKOMUTAN.

mustafa-kemal-ataturk.jpg

C Çevrimdışı

CENK B

Yeni Üye
15 Haz 2019
7
124
Gazi ve silah arkadaşları bu ülke vatandaşlarına cesaretin bir perde olduğunu yırttıkları andan sonrası için korkmamalarını , bundan sonrasının özgürlük olduğunu ve özgürlükten dönüş olmayacağını kabul ve benimsettirmiş ben ve benim gibi düşünenler için çağının veya asrının bir numaralı lideridir.
Şuda bir gerçektir ki Rahmetli Neşet Ertaşın söylediği gibi ;
Elini kalbine götürüp burası varya der taşa , toprağa gerek kalmadan insanın gömüldüğü tek yerdir.
Hepinize saygılarımla

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Gazi ve silah arkadaşları bu ülke vatandaşlarına cesaretin bir perde olduğunu yırttıkları andan sonrası için korkmamalarını , bundan sonrasının özgürlük olduğunu ve özgürlükten dönüş olmayacağını kabul ve benimsettirmiş ben ve benim gibi düşünenler için çağının veya asrının bir numaralı lideridir.
Şuda bir gerçektir ki Rahmetli Neşet Ertaşın söylediği gibi ;
Elini kalbine götürüp burası varya der taşa , toprağa gerek kalmadan insanın gömüldüğü tek yerdir.
Hepinize saygılarımla

Saygı bizden değerli kardeşim ?

Y Çevrimdışı

Yavuz_Kcmn

Yeni Üye
18 Haz 2019
1
39
Niye durup duruken böyle bi konu açma mecburiyeti hissetinizki.
Ülkede her kurumda olan belli başlı yetkiler vardır siz birine gelince bu hakkı tanıyıp bir başkasına gelince ben bunu tanımıyorum derseniz samimiyetsiz olduğunuz görülür.Hani askerlik yapanlar bilirler sevmediğin rütbeli kim olursa olsun onu s..ee s.ke sevmek zorundasın derlerya.O misal yani burda böyle zorunuza gider gibi saçmalamışsınız.Ülkenin seçilmiş cumhurbaşkanı kim olursa olsun başkomutandır her zaman aksini iddia eden varsa zaten samimiyetsiz işine gelmediğinden konuyu çarpıtır.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Ülkede her kurumda olan belli başlı yetkiler vardır siz birine gelince bu hakkı tanıyıp bir başkasına gelince ben bunu tanımıyorum derseniz samimiyetsiz olduğunuz görülür.Hani askerlik yapanlar bilirler sevmediğin rütbeli kim olursa olsun onu s..ee s.ke sevmek zorundasın derlerya.O misal yani burda böyle zorunuza gider gibi saçmalamışsınız.Ülkenin seçilmiş cumhurbaşkanı kim olursa olsun başkomutandır her zaman aksini iddia eden varsa zaten samimiyetsiz işine gelmediğinden konuyu çarpıtır.
Bu forumda yakın bir zamana kadar bir konudan anladığım kadarıyla bir kaç kişi ve bir kitleye hitap ediyor. Bazı konular eleştiriliyor fakat sen eleştirdiğin zaman burada herkes bir taraf tutuyor. Gerçekten ilginç.. Bir kaç kişi var burada tanımasamda saygı duyduğum... Fakat bu buradaki ortamın samimiyetine ve tarafsızlığına ışık tutmuyor.
Ben her zaman bu forumda samimi ve tarafsız olmaya çalıştım. Forum için de hatrı sayılırsa nacizane destek olmaya çalıştım. Ne başkomutan reis ne de baş komutan Atatürk dedim. Reisin de Atatürkünde kim olduğunu biliyoruz. Eğer bu forumda bir kişi de sıkıysa başkomutan reis rte vs. diye konu açsa düşünemiyorum doğrusu..
Demek istediğim burada herkes istediği fikri paylaşmalıydı herkes tepkisini gösterebilmeliydi kimseden çekinmeden beğen butonuna tıklamalıydı..
Umarım anlatmak istediklerimi anlamışsınızdır :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Tamamen içimden geldiği için saygı duyduğum Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü forumumuzda anmak istedim.

Gazi'yi anmak için özel bir gün olması gerekmiyor benim için. Hiç bir kinaye de yoktu aslında.

Bu derece mi kin ve nefret dolu içiniz ATATÜRK ve sevdalılarına karşı buna anlam vermek asıl zor olan. :alala

Bak yukarıda bir değerli kardeşimiz de paylaşmış bir resim. Bir şey mi dedik? Ona gelene kadar bu ülkede aynı mevkide görev yapmış kaç isim olmasına rağmen hiç birisine atıfta bulunmadan ülkenin tek ve yegane Gazi Başkomutanını paylaştım bu mudur sorun?

Sizin bu ülkenin kurucusuna, iktidarın verdiği güç ile saygı duymama hakkınız var ise, benim de bu zat-ı muhtereme bir saygım yok, ama bir saygısızlık da etmedim reyisiniz lideriniz veya her neyiniz olarak (Gerçekten bunda da bir kinaye yok) görüyorsanız.

Vallahi yazarken bile ara ara cık cık cık diyorum şu an kendi kendime. Neyinden rahatsız oldunuz ki şimdi bu asil karakterin?

Ben benimsemiyorum arkadaş, ülkemin bu gün içerisinde bulunduğu yönetim şeklini de yöneteni de benimsemiyorum ama ülke sizin, dilediğiniz gibi yönetiyorsunuz, Bırakın da sevdiklerimizi, saygı duyduklarımız kendi mecralarımızda anabilelim, lütfen BARİ buna karışmayın artık :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri