Hepsiburada sim kart takıldı diye iade talebini kabul etmedi THH Şikayet ettim ve kazandım

• Konbuyu başlatan TC Yıldırım
  • Başlangıç tarihi
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sorunun nasıl giderildiği kısmını bilmiyoruz. Sorun telefon fiziksel olarak açılıp mı giderilmiş yoksa yazılımsal olarak mı müdahale edilmiş. İkincisi ise sıkıntı olmamalıydı. Ama ilkine göre çözüm bulunmuşsa o zaman konu sahibi iade/değişim konusunda haklı olur.
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ama içiniz ısınmadıysa almayın derim.

metinmert Çevrimdışı

metinmert

Aktif Üye
13 Mar 2019
241
Geçmişte HB'den batarya almıştım. Taktım telefona çalışmıyor. Şarj ettim nafile. Müşteri hizmetlerini aradım. Batarya çalışmıyor dedim. Beni garantiye yönlendirdi. Tartıştık baktım laf anlamıyor kapattım. İade ettim. Neyse ki kabul ettiler.
Başka bir gün verdiğim siparişi iptal etmek istedim. Henüz yola çıkmamış hazırlanmış bile değil. Neymiş efendim iptal edemiyorlarmış. Sipariş bana ulaşacak ben iade edecekmişim. Başka sitelere yöneldim.
Ancak yaptıklarını doğru bulmamakla birlikte bunun sebebini anlayabiliyorum. Ne kılkuyruk müşteriler var Allah bilir.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Almanyadan "enigma şifre çözücü" siparişi verdim ,yukarıdaki şifrelemeyi görünce :hihi
Arama yaptığım linki paylaştım abi, ne bileyim öyle uzun olduğunu... :kas

* * *

On yıl önce, ürünün hediyesini göndermediklerinde bıraktım ben Hb'yi

Üç yıl önce de gitti gidiyor üç taksite bile vade farkı koyunca bıraktım yakalarını...

Damat vergisi gelince de Ali Dayı'yı bıraktım mecburen... Aslında benim bütçe sağlam rahatlamış ama haberim yok

:hihi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arama yaptığım linki paylaştım abi, ne bileyim öyle uzun olduğunu... :kas

* * *

On yıl önce, ürünün hediyesini göndermediklerinde bıraktım ben Hb'yi

Üç yıl önce de gitti gidiyor üç taksite bile vade farkı koyunca bıraktım yakalarını...

Damat vergisi gelince de Ali Dayı'yı bıraktım mecburen... Aslında benim bütçe sağlam rahatlamış ama haberim yok

:hihi
para mı alayım HB den bende bırakcam HB yi yazdım kara kaplı deftere :hihi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
zararımın karşılanmasını 700 TL hediye çeki talep ettim talep ettim tabiki kabul etmediler Hepsi burada mesaj yazmış cihazı gönder paranı verelim diye kolay iade almadılar 5 ayımı yediler iade işlemi onların dediği şekilde olmayacak avukata verip icra iflas yolu ile tahsilat yapacağım avukat icra masraflarını ödesinler belki akıllanırlar:hihi

hbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.png

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
HB den bende geçen yıl GM9Pro aldım.fotoraf çekerken kameranın kayıt tepkisini yavaş buldum.
iade etmek istedim ,kabul edildi .fakat ürün incelemsinde ürünün ambalajının yanlarındaki
GM logolu yapışkan bantlar yırtıldığı için iade red edildi.yırtmayı yalnış anlamayın ince bıçak ile kesmeden kutu açılmıyor zaten.
yani hani eskiden bu durumlar kabul ediliyordu.malesef artık kutuda yapışkan bant ı açınca iade alınmıyor.
onun için almak istediğimiz telefonu daha önce bir yerde deneme fırsatı bulmamaız gerekiyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
HB den bende geçen yıl GM9Pro aldım.fotoraf çekerken kameranın kayıt tepkisini yavaş buldum.
iade etmek istedim ,kabul edildi .fakat ürün incelemsinde ürünün ambalajının yanlarındaki
GM logolu yapışkan bantlar yırtıldığı için iade red edildi.yırtmayı yalnış anlamayın ince bıçak ile kesmeden kutu açılmıyor zaten.
yani hani eskiden bu durumlar kabul ediliyordu.malesef artık kutuda yapışkan bant ı açınca iade alınmıyor.
onun için almak istediğimiz telefonu daha önce bir yerde deneme fırsatı bulmamaız gerekiyor.
hakem heyetinde görevliye sordum öyle birşey yokmuş bant sim kart takma o firmaların uydurduğu birşey cep telefonu da alsan 14 gün cayma hakkın var yeterki internetten al mağazadan alsan cayma hakkın yok
mağazada görüpte aldığın için cayma hakkın yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hakem heyetindeki görevli para hesabına yatmadan ürünü gönderme dedi HB gönder ürünü para iadeni yapalım diyor icra ile alacağım mecbur yatıracaklar o zaman firmalar işi olabildiğince yokuşa sürüyor amaçları vaz geçirme bıktırma yıldırma poltikası tüketici hakem heyetine başvuru ücretsiz yap başvurunu bekle haklı bulunursan para iadeni her türlü alırsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt