Hepsiburada dev indirim saçmalığı

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu dediğinize siz inandıysanız biz burada siyaset olarak da hiçbir şey yazmayalım içimizde kalsın hocam :)
şimdi yazacağım şeye de inanmayacaksınız ama ben bu tür konularda "son kez" bilgilendirmemi yapayım... Biraz önce savcılıktan ifade için çağırıldık ve ülkedeki saçmalıklardan bir tanesini daha gördük, tahmin edilemeyecek bir konuda ifademizi verdik, savcı bey bile güldü...

Yarın öbür gün bi tebligat gelir "markayı kötüleme, itibarsızlaştırma ve iftira" konusunda ifade verirseniz bir ihtimal "sosyal medyada, forumlarda" desteksiz sallamanın da karşılığı olduğunu anlarsınız.

blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Burada kural basit hocam.ürün gelir gelmez kargo yanında açılacak hasar varsa tutanak tutturulacak.

Servis kurulumu gerekliyse servis yapacak.

Fatura belge eksikse n11 e bildilecek.

Bu anlamda n11 ,amazon,hepsibura da müşteri hizmetlerinin hakkını yiyemem.özellikle amazon çok ilgili .talep oluşturur oluşturmaz 5 içinde müşteri hizmetleri arıyor.

gittigidiyor leş , trendyol ,eptt hiç yazmayayım :)

Kargo şiketlerinde çalışanlar dış kutuda hasar varsa hasar kaydı tutuyorlar. Kutuyu ise imza attırıp açtırıyorlar yoksa kabul etmeyin geri gönderin diyorlar. 15 yıldır alışveriş yaparım daha hiç kargo görevlisinin kutu içeriğini açtırdığına şahit olmadım. Kanun bu şekilde desemde kabul etmiyorlar

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Kargo şiketlerinde çalışanlar dış kutuda hasar varsa hasar kaydı tutuyorlar. Kutuyu ise imza attırıp açtırıyorlar yoksa kabul etmeyin geri gönderin diyorlar. 15 yıldır alışveriş yaparım daha hiç kargo görevlisinin kutu içeriğini açtırdığına şahit olmadım. Kanun bu şekilde desemde kabul etmiyorlar

Aynı durumu ben de yaşamıştım, görevlinin önünde aceleyle açmıştım pakette eksik ürün var mı diye. :kiskis

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
şimdi yazacağım şeye de inanmayacaksınız ama ben bu tür konularda "son kez" bilgilendirmemi yapayım... Biraz önce savcılıktan ifade için çağırıldık ve ülkedeki saçmalıklardan bir tanesini daha gördük, tahmin edilemeyecek bir konuda ifademizi verdik, savcı bey bile güldü...

Yarın öbür gün bi tebligat gelir "markayı kötüleme, itibarsızlaştırma ve iftira" konusunda ifade verirseniz bir ihtimal "sosyal medyada, forumlarda" desteksiz sallamanın da karşılığı olduğunu anlarsınız.

hayrola hayır olsun?

Valla kimsenin salladığı yok ,ifadedir verilir çıkılır.Aleyte küfür , hakaret yoksa bir cacık olmaz.Hergün her platformda defalarca böyle muhabbet dönüyor.Desteksiz sallama da yok 3 tane örnek attım.Ortada dev indirim falanda yok.Tüketici olarak biz dava açsak tüketici kanunun ilgili maddesi gereği tüketici yi yanıltacak kampanya vs. biz haklı çıkarız.

Amacım polemik çıkarmak değil ama bu konuya fazla taktınız sayın @ domestos. Neticede hiç birimizim Hepsiburada ile bir bağı olmadığını sanıyorum.Kapatalım gitsin.Ama forumların amacı bilgilendirme farkındalık yaratma ise üstüne basa basa söylüyorum indirim var ama dev indirim yok.Sadece bu kampanya için değil her alışverişte iyice araştırsın , yeri gelir küçük farklar için puanı yüksek satıcı, teslimat sorunlarını en aza indirmek için ikamete yakın satıcı tercih edilsin.Lap indirim vaarrrrr hemde dev mega patlayan patladı patlıcak , yıkılıooo, gibi şeylere aldanmasın tüketicimiz.???

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
valla hocam koskoca paket üzerinde de yazıyorlar bazen.

Kural şu siz imza atmadan kargocu tabi ki teslim etmez.Oldu ki siz imza atmadınız açtınız ürün hasarlı Yada beğenmediniz ben bunu almıyorum dediniz kargocu ne yapacak?Onların da sorumluluğu var.

Kural şu kargocu yanında açılır , yada paket açılırken video kaydı yapılır.Zaten kuryelerin tutanak tutma yetkisi yok.Tutanakları şube müdürü tutar .Yeterki kargocu görsün , telefonunu ismini alın yeterli.Çok başıma geldi zaten çoğu tanıdık.Abi gördün patlak derim kardeşim şubeye götür tutanak tutsunlar sorun olursa adımı onlar beni arar diyorlar.

meebbe Çevrimiçi

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,433
32
Aynı durumu ben de yaşamıştım, görevlinin önünde aceleyle açmıştım pakette eksik ürün var mı diye. :kiskis
onlarda haklı bir bakıma.Çoğunla tanıdığım dediğim gibi işyerine gelirler ara sıra çay ikram ederim.Konuyla ilgili sorun sorduğumda abi günde min 120 150 teslimatım var.Her birinin kapı önünde 3 dk beklesem yetiştiremem diyor.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
onlarda haklı bir bakıma.Çoğunla tanıdığım dediğim gibi işyerine gelirler ara sıra çay ikram ederim.Konuyla ilgili sorun sorduğumda abi günde min 120 150 teslimatım var.Her birinin kapı önünde 3 dk beklesem yetiştiremem diyor.

Firmalar da 5 araçlık işi 3 araçla yapmasa biz de işler rayına oturur ama. :bilmiyom

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Bu indirim reklamları günlerden önce yapılır ki bilinç altında yer edinsin. Siz bu indirim reklamını her gördüğünüzde bilinç altınızda indirim= ucuzluk hemen almalıyım fikri çağırışıyor. Normalde 100₺ olan ürüne 150₺ fiyat koyup indirim ile 99.99₺ ye satılıyor.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,073
diyeceksiniz saçma bir düşünce .

Almak istediğin ürünleri
“Beğendiklerim”e ekle, fırsatları kaçırma!

kaç kişi ürünü eklenmiş ürün indirimini ona göre yapıyorlar
yazılım ayar ( fiyat yüzdesi ) yapıyor .
ürün alt fiyat / üst fiyat ( şişirme fiyat ) ürün stok Beğendiklerim”e ekle, ( kişi sayısı ? ) hesaplama indirim fiyatı ?
gibi geliyor .

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
...................... dev indirim, muhteşem indirim, süper müper indirim vb. vb.

...................... yerine istediğiniz e-ticaret sitesini yazabilirsiniz. sonuçta "gerçek, taş gibi " bir indirim hiç olmadı, hiç olmayacak. :bye
Zamanında vatan efsane indirimler yapardı, %55 gerçek indirimle thinkpad laptop almıştım ama bugün indirim falan yok artık hiçbir yerde

Geri
Üst Alt