Hepsiburada dev indirim saçmalığı

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hepsiburadayı zerre sevmem 2010 yılına kadar devamlı alış veriş yapmıştım, yaşanılan problem neticesinde alış verişi kestim...

Fakat, "takip ettiğim ürünlerde İndirimin yapılmamış" diye kurulmaya başlanan cümleyi dolandırıcılığa bağlamanın yanlışlığına da dikkat çekmek gerekir...

Aşağıdaki linkte de bir çok üründe indirim olduğu görülmekte...

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Hepsiburadayı zerre sevmem 2010 yılına kadar devamlı alış veriş yapmıştım, yaşanılan problem neticesinde alış verişi kestim...

Fakat, "takip ettiğim ürünlerde İndirimin yapılmamış" diye kurulmaya başlanan cümleyi dolandırıcılığa bağlamanın yanlışlığına da dikkat çekmek gerekir...

Ama sevdiğin urun varsa diyorki listene ekle bekle bekledim fos çıktı:) ve geçmişte bende çok sorunlar yaşadım

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ama sevdiğin urun varsa diyorki listene ekle bekle bekledim fos çıktı:) ve geçmişte bende çok sorunlar yaşadım
Böyle olması
"hiç bir üründe indirim yok"
"dolandırıcı bunlar"

Diyebilmeyi gerektirmiyor... Hepsiburada hukuk işleri senin açtığın bu konuyu görse, sağlam tazminat kazanır, söke söke de alırlar.

Anlatmak istediğim, dikkat çekmek istediğim nokta burası.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32

Arkadaşa da hak veriyorum ama hocam bazen bilerek yapılıyor düşüncesindeyim.Dün indirimle vestel venüs z40 satışa çıktı sözde indirimli 3499 lira yazmışlar.Sonra baktım 15 dk içinde fiyat düşmüş 2499 a. Bilmeyip alan olduysa suçu nedir?Malasef insanımızın çoğu indirim lafını görünce hemen sazan gibi atlıyor alıyor.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Arkadaşa da hak veriyorum ama hocam bazen bilerek yapılıyor düşüncesindeyim.Dün indirimle vestel venüs z40 satışa çıktı sözde indirimli 3499 lira yazmışlar.Sonra baktım 15 dk içinde fiyat düşmüş 2499 a. Bilmeyip alan olduysa suçu nedir?Malasef insanımızın çoğu indirim lafını görünce hemen sazan gibi atlıyor alıyor.
Haklı olması
Olmayan şeyi yazmasını, konusu suç oluşturabilecek ifadeleri kullanmasını gerektirmez...

İki ekran görüntüsü alırlar, foruma kullanıcı tespiti yaptırırlar ve verdiğim linkteki indirimleri ispat için sunarlar ve tazminatı alırlar... :kas

Bu ülkede olmaz diye bir şey yok.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
valla sen indirim görüyorsan helal olsun sana hocam :clap

misal bu ürün

hali hazırda

Bu Ürüne Özel Kampanya ve Fırsatlar

-50 tl bonus ile aynı fiyata alabiliyorum?Nerede dev indirim ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Aldığım bebek bezi normalde 33 TL , %40 indirim yazılmış 4 tanesi ekonomik paket adı altında 122 TL ye satılıyor. O kadar indirim yok ama 5-10 lira ucuz ve ücretsiz kargo avantaj.

Ben pek takılmıyorum. Geçen sende aldığım 11:11 indiriminde bebek arabası 1054 liraya bana geldi. Şu an normal fiyatı 1150 TL dir. Zaten mantıklı olarak bu kadar zam görmesi normal ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Lafın özü indirim var ama öyle dev indirimlik bir durum yok.Bu da arkadaşı haklı çıkartır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
valla sen indirim görüyorsan helal olsun sana hocam :clap

misal bu ürün

hali hazırda

Bu Ürüne Özel Kampanya ve Fırsatlar

-50 tl bonus ile aynı fiyata alabiliyorum?Nerede dev indirim ?
Ama gitti gidiyorum vestelden bu TV yi aldığı fiyat ile hb aldığı fiyat aynı olmayabilir göz önünde bulundurmak gerekir

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
HB'nin indirimlerine aldanmıyorum genelde, aldanana da afiyet olsun diyorum.
Bu zamana kadar bir ceza aldığını duymadım.
Duyan varsa bilgilendirsin.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Eşime note 9 alıcam fırsat kovalıyorum.Bu dev indirimi görünce dedim yakalarız güzel fırsat ama fos çıktı.N11 in 11.11 ne kaldık kısaca.

yine şuan alacak olsam en ucuz n11 den alabiliyorum .İndirim çekimde var yani.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Pardon siz haklısınız... Konu sahibi Arkadaş da haklı. Boşuna yanlışa yanlış dedim ben... Selametle. :bye
orta da haklı haksız , yanlışı doğrusu yok hocam .Burada forumca diyoruz ki aldanmayın.Bugün 50 lira ucuza alabiliyorsunuz ama bilin ki bu dev indirim değil.

"Hepsiburada hukuk işleri senin açtığın bu konuyu görse, sağlam tazminat kazanır, söke söke de alırlar."

hepsiburada hukuk işleri vardır elbet ama burayı takip edeceklerde , arkadaşa dava edecekler .Bu dediğinize siz inandıysanız biz burada siyaset olarak da hiçbir şey yazmayalım içimizde kalsın hocam :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt