Hepsiburada da orjinal olmayan ürün satilir mi?

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Ben bir kez kullanmıştım kardeşim , kokusu kalıcı olmadığı için bir daha almadım , 2-3 saat felan gidiyor kokusu :)
Abi gratiste stok yok diyor ürünü incele diyorum sepete ekle butonu çıkıyor basıyorum ekliyor. Ne iş bizimi koparıyor gratis
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

4-5 yıldır kullanıyorum ve tavsiye ederim. Kalıcılık konusu biraz karışık, kendi kullandığı parfüme insanın burnu alışıyor ve duymuyor, ama bir ortama girilince oradakiler parfümü fark ediyorlar.
bunun birde deodorantlı seti var onu alacağım muhtemelen. Deodorant okulda dolapta durur parfümde evde. Kalıcılığı giderse deodorant sıkarız ?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,138
Abi gratiste stok yok diyor ürünü incele diyorum sepete ekle butonu çıkıyor basıyorum ekliyor. Ne iş bizimi koparıyor gratis
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bunun birde deodorantlı seti var onu alacağım muhtemelen. Deodorant okulda dolapta durur parfümde evde. Kalıcılığı giderse deodorant sıkarız ?
Gratis yok mu yakınında , a101 , Bim gibi çoğalıyor Gratis artık :) bu arada bende sitede sorun yok alınabiliyor parfüm , stok yok felan demedi :)

J Çevrimdışı

jomily

Aktif Üye
1 Eki 2018
177
35
8690973020147_1_org_zoom.jpg

Abilerim konu internetten orijinal ürün almak olduğu için sizlere birşey sormak istiyorum. Üstte gördüğünüz erkek parfümünü intertette orijinal olarak nerden temin edebilirim?
benim şuan kullandığım parfüm.kız arkadaşım hediye etmişti :)
internet ile normal kozmetikçiler

arasında pek fazla fiyat farkı yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt