hd uydu alıcısı tavsiyesi

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
hd uydu alıcısı almak istiyorum.tv de renklerde dğişim olurmu diye merak edıyorum.aklımda next 2000 minix var ama biraz pahalı gibi
Linx uydu alıcısını tavsiye edebilirim. Linux tabanlı. Daha öncelerde kullandığım bir uydu alıcısı idi ve çokta memnundum

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
next alacaksan machine serisini tavsiye ederim miniside var.ama pahalıdır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Linx uydu alıcısını tavsiye edebilirim. Linux tabanlı. Daha öncelerde kullandığım bir uydu alıcısı idi ve çokta memnundum
uydu alıcıları hakkında pek bilgim yok.önceden normal uydu alıcısı olarak uzun süre hep next c2000 cı plus kullandım.nerdeyse 15 senedir hala sapasağlam.hiçbiir sorunu yok.ama biraz büyük tabi.sonra dreambox cihazlarını almayı düşünüyordum.ccam ile izlenebılen kanallar varmış.onu merak ettim.linux tabanlı cihazları hıç duymadım.yani diğerlerınden farkı nedir

next alacaksan machine serisini tavsiye ederim miniside var.ama pahalıdır.

bende bunu düşünuyordum.ikisi arasında 15 tl fark var

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
evde internet bağlantısı varsa hiremco zapper hd 2 tavsiye ederim, taş gibi cihaz sadece uydu yayınlarını izlersin. diğer platformlar içinde android tvbox al mis gibi uğraşma boş yere. tamam kalabalık yapar 2 cihaz ama işini fazlasıyla görür, bir sürü uygulama var tvbox için yükleyebileceğin, telefon gibi düşün

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba. Görüntü kalitesi istiyorsanız işlemcisi iyi cihazlara bakmalısınız.
Hangi işlemci iyi hangisi kötüdür yorum yapamam ama. :sirit
IPTV performansı istiyorsanız da RAM ve işlemcisi iyi cihaz bakmalısınız yine.
Next 2000 de sanırım çift çekirdek işlemci ve 2 GB RAM var fakat performansı nasıldır bilmiyorum.
Deneyimlemiş arkadaşlar varsa onlar görüşlerini yazsın. :sirit

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
uydu alıcıları hakkında pek bilgim yok.önceden normal uydu alıcısı olarak uzun süre hep next c2000 cı plus kullandım.nerdeyse 15 senedir hala sapasağlam.hiçbiir sorunu yok.ama biraz büyük tabi.sonra dreambox cihazlarını almayı düşünüyordum.ccam ile izlenebılen kanallar varmış.onu merak ettim.linux tabanlı cihazları hıç duymadım.yani diğerlerınden farkı nedir

Dreambox hakkında bilginiz varsa bahsettiğim cihazda aynı görevi sağlıyo. Genelde linux tabanlı cihazlar CCAm server yukletebiliyosunuz. Butun platformları izleyebılıyosunuz.
Bahsettiğim cihazdan öncede dreambox8000 hd kullanmıştım.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Dreambox hakkında bilginiz varsa bahsettiğim cihazda aynı görevi sağlıyo. Genelde linux tabanlı cihazlar CCAm server yukletebiliyosunuz. Butun platformları izleyebılıyosunuz.
Bahsettiğim cihazdan öncede dreambox8000 hd kullanmıştım.
dreambox cihazını da ozmanlar adını duymuştum.birçok kişi öneriyordu.şifrelerı cihazları çözüyordu
marka olarak öneriniz nedir ?sanırım next in linux tabanlı dediğiniz cihaz yok.googleden baktım fiyatları bayağa pahalı cihazlar
Dreambox DM 920 Ultra HD 4K Linux Uydu Alıcı 2995 tl

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
sizin dediğiniz drembox 4k dır .dremboxun 4k olmayan modelleride var(full hd).fakat bence enigma(lınux) cihazlara bulaşmayın kullanması biraz zordur.öncelikle siz türksatı seyredecekseniz düz next bir bir cihaz alın işinizi görülr.

türksattaki şifresiz kanalları seyredecekseniz görüntü kalitesi birinci önceliğinizse bu cihazı öneririm

Son düzenleme:
catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
dreambox cihazını da ozmanlar adını duymuştum.birçok kişi öneriyordu.şifrelerı cihazları çözüyordu
marka olarak öneriniz nedir ?sanırım next in linux tabanlı dediğiniz cihaz yok.googleden baktım fiyatları bayağa pahalı cihazlar
Dreambox DM 920 Ultra HD 4K Linux Uydu Alıcı 2995 tl
Dreambox şifreli kanalları çözüyor. Fakat çift çanak ve bi kaç işlem gerekiyor onun için.
Benim dediğim cihaz Linx

Özellikleri burda yazıyor. İnceleyebilirsiniz

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
dediğiniz linx cihazı yıllar önce kullandım çok eski makine piyasada yoktur bile artık.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt